Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ty ses na tu školu nakonec dala? Já jsem 23.11. taky ve škole :-) - jako každý pátek :-/, takže by to šlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, začala jsem bojovat a jsem děsně statečná :-D Super, do kolika máš školu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak kdy. Máme každej 14 dní jinej rozvrh a tenhle by měl být krátkej. Na co že si se to dala? Jsi tam sama, nebo tě někdo podporuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tam sama samička, když mě Klucka zradila |-| Miláček do toho nakonec nešel a dle mého udělal dobře, páč bych jinak vše musela psát 2x :-D Je to mazec, ale aspoň si to zkusím. Teď se plácám v psaní seminárky. Bojím se těch citací a tak.... téma už mám naštudované :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, Sil moc gratuluji k datumu. No doufám, že ten porod stihnu dřív než v červnu, tak dlouho přenášet, to neni pro mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishul - to doufám, že už budeš mít mrňouska dávno v náručí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak poslušně hlásím, že v úterý 13.11. v 16:30 jdeme domlouvat podrobnosti na zámek Loučeň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: noto je krása, tak nakonec Loučeň, to je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Mish - jj, je to kousek a hlavně se to navrhl miláček (můj to byl tajný tip), takže super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téda Sil, tak to gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil,a sou tam krásný svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuju, kuju, kuju! Jsem moc zvědavá a těším se na ten rozhovor. Pak určitě vše vyprdelím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sil, na to samozřejmě čekáme, že nám to vyprdelíš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no fákt :-) zrovna včera jsem říkala manželovi, že chci druhou svatbu, zkoušet si šatičky a tak. Jo a v pátek máme výročí :-D (první :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - čeho výročí? =-) Tak to hezky prožívej se mnou a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé a můžu si zkoušet šatičky za tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Klíííďo :-D Zajdi do půjčovny, nahlaš moje datum a hotovo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně aby ti pak byly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - jsem si stopro jistá, že mi nebudou, páč Ty jsi jak lunt a já jak vorvaň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to fakt jsem :-D. Sem seze začátku spíš bála, aby ti pak nebyly velký přes prsa.
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - no snad mi nebudou moc plandat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už jsi po nějakejch pokukovala? Zkoušela sis nějaký?
Odpovědět
Profilova fotka
Pokukovala na netu, zkoušela jsem si naposled na první svatbu :-D Ale v albíčku mám spoustu favoritek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary holky, ty vogys Silente gratulace veliká. dohadování termínu mě u vás opravdu pobavilo :-D :-D :-D To já se nevdám snad nikdy. Miláček mi oznámil, že místo svatby by bylo víc bezva si koupit nové auto a jet někam na dovolenou a že dokud nemáme děti, tak na mě papír nepotřebuje :-| A když se bavíme o dětech, tak mi už dva roky říká, že za dva roky, takže už fakt nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - děkujiiiii! Holka, napíšu to možná tvrdě, ale není on ten Tvůj ještě fakt nezralý? Nemyslím to zle, jen mi to tak přijde... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, mě to příjde taky tak. Ale holt jsem holka blbá, miluju ho a rozcházet se jenom kvůli tomu, že si mě nechce vzít,........ jsme spolu a je nám fajn..... teda myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - no uvidíš... Však to nějak dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, ňák bylo, ňák bude .-) a co ty, jak se chystáš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Okukuju, sumíruju nápady, nakupuji drobnosti. V lednu pak ŠATY x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?