Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, právě na to jsem se ptala. :-D Já jsem tenkrát lehce nevydržela, tak teď do toho fakt jdu. A bude ze mě hubeňour :-D :-D :-D Nejbe, kde máš fotky?????
Odpovědět
Profilova fotka
už jsou starý... hlavně jsem tady dlouho nebyla, tak jsem to skoro zrušila, ale asi tam zas nějakou dám - zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Starý?????? Zase tak starý nejsou ;-) :-D Koukám, že to tu pěkně umírá, co dělá třeba taková Raduš? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
veren Raduš vás sleduje z povzdálí 8-) :-) Jinak se má dobře a užívá si stereotypu práce - domácnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ta hubu tabulka nemá chybu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak všichni hubněte a já du do závěru přibírání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se hubnutí a cvičení týče. Ranní cvičení jsem po 14-ti dnech musela vzdát, páč se mi pak cestou do práce vždy dělalo šoufl, takže už jen posilovna s miláčkem. A v diskuzi máme právě Ráďou zmiňovanou hubu tabulku, kde si pečlivě hlídáme naše úspěchy :-D Takže tak. Mishull - hezky přibírej! ;-) Raduš - něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary, co je hubu tabulka? měříte si obvody? :-D Tak to mě nikdy nebavilo a hlavně se asi pokaždé měřím na jiném místě či co :-p Já jsem po včerejším squashi s miláčkem a bolí mě z toho úplně všechno, snad i prsty na nohou, včera mě dost prohnal Sil, co krk? Já jsem takhle před dvěma rokama potkala na ledu plot a taky jsem nosila límec, docela vopruz. Ale autíčko dopadlo líp, než to tvoje
Odpovědět
Profilova fotka
ver koukni k Sil do alba a budeš vědět :-) - já jsem se takymusela Raduš zeptat o čem mluví :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, v mém albu Inspirace je ta tabulka. Neměříme, jen vážíme, ale jako bič dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, taky bych se přihlásila, ale nemám doma váhu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pár holek se kvůli tomu chodí spešl vážit k tchýním, do posilovny ..... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak ke tchýni mě nedostaneš ani párem volů a do posilovny taky ne :-D Já to vlastně vůbec nepotřebuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo. No já váhu mám, po tchýni :-D Ale je asi stoletá a hlavně furt ukazuje stejně, takže určitě váží blbě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže se k nim přidáš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Sil, život tak nějak plyne, takže vlastně ani nevím jestli je něco nového, pořádně asi nic moc. :-p ;-) Teda jestli pak se i ty naši chlapové baví jak kdo tloustne či hubne :-o :-D Asi ne, to je jen úděl žen nebýt se sebou nikdy spokojené :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - ten můj tohle řeší, kultůůůrista noooo :-S Ale hlavně kvůli tomu, že když přibere, tak má pak samozřejmě těžší závodní auto, a to ho zpomaluje :-D :-D :-D Jsem ráda, že máš pohodové manželství. Jak se těšíte na první manželské Vánoce a navíc v novém? A co Vy ostatní manželky, jak se těšíte na první Vánoce s manželi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no všeobecně se na Vánoce letos docela těším, a vůbec když budou naše první manželské, v novým bytečku. Oba se moc těšíme. I když si tý atmosféry moc neužijeme, protože 26. jedeme na týden na Šumavu. Ale Štědrý den a večer si vychutnáme dosyta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se na vánoce těším, letos je budu zvládat v poho, ne mezi službama. jen musíme nějak dořešit penízky, co na dárky a co na výbavičku. Jinak jenda příbírání taky řeší, neboť se mu tvoří špek ;-) m á aktuální váha je 56kg na začátku 7.měsíce, jen tak na poškádlení - výška 162
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - ten týden na Šumavě bude určitě kráááása x-) Mishul - holka, Ty snad nepřibereš nikdy :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil no taky už se strááááášně těšíme :-) Jen doufám, že se počasí nezblázní a my tam dojedem :-p :-D misch to je nějaká provokace, či co?? ]-( :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - viď, provokace to byla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš - víkend na šumavě silně závidím, taky bych vypadla někam na hory. To já budu pilně v práci a hory tu budu mít tak maximálně z telefonů :-D :-D a papírů ;-) Mishul - tak to já jsem o 2 cm větší, ale taky o hodných pár kilo těžší :-D Až budu jednou těhotná, tak to budu dobrá koule. :-p ale kvůli miminku budu kynout ráda a vůbec mě to nebude trápit ;-) Můžu se jen tak pro info zeptat, kolik jsi vážila před tím?
Odpovědět
Profilova fotka
hele moje spolužačka má teď nějak před porodem a má 90kg!!!! Přibrala 30 kilo, ale nedalo se s tím nic dělat. 8-) No ale miminko musí mít nějakej základ ne? Tak přece teď nezačnu hubnout. ;-) :-D Prej to nepotřebuju, ale já osobně bych chtěla tak 10 - 12 shodit. :-p Pro svůj lepší pocit. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty hele a nebyla by jsi pak už podviživená? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vlastně jo, ale já byla vždycky zvyklá mít BMI pod normálem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to mě se stát evidentně nemůže :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
začínala jsem na 48kg, jo provokace to byla, omlouvám se, já bych chtěla přibrat maximálně 15, to tělo totiž docela rupe, ale mažu a je to gut
Odpovědět
Profilova fotka
Mishul - tak tos mě teda uklidnila :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?