Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jste kočky zabržděný tím vedrem co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kroket tak jestli si dám dneska k večeři malý pivčo, tak v těhle vedrech budu asi dostatečně namazaná. :-N :-D Jinak smrdím celý den v práci, takže žádná vodička, koupáníčko... :-( rats ale neboj, v pátek bude určitě nejlíp (ať už je to jakkoliv) ;-) :-) Jo a jinak kačer donald má super hlas a hlavně, vžyť nemusíš říkat ano. :-D Ale asi chceš viď? Tak zkus znakovou řeč. :-D :-D Teda to jsem tě uklidnila co? Jo jo kamarádky se cení. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tééééda to je novinek najednou, nestíhám ani dočítat, jaký je tu frmol ]-( :-D :-D A co rats? =-)
Odpovědět
radusaondra: Rats je nějaká nemocná, tak raději zůstala doma. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ještě jí to nepřešlo? Tak snad bude v pátek ok. A jak se máš ty, mladá paní? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ! ! ! ! ! SRAZ ! ! ! ! ! 27. 7. 2007 ! ! ! ! ! :-D Jak už jsme se bavili dříve, termín je jasný. Já jdu určitě, počítám i nejbe. Už by se měla vrátit i viznerka ze svatebky a když bude mít čas sid, určitě se ráda přidá. Teď jen vymyslet místo a čas. Já bych šla do svijanský (mají tam výbornej salátek a vínečko ;-) ) A pokud by bylo možné začít už třeba v šest, taky bych se nezlobila. TAKŽE? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já uvidim, zatim to s náma vypadá spíš, že ne, bohužel se objevily nějaký problémy
Odpovědět
Profilova fotka
mishu určitě tě ráda uvidím, ale radši ať je vše v pořádku. Pak bychom se mohli sejít zase v září, bude po svatbách a po dovolených :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo fajn, taky bych vás moc ráda viděla
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary všichni, ty vogys srázek, tak to je bezva, ale já se bohužel opětně nezůčastním. Na Skale je Benátská, takže půjdeme tam. Nechystáte se tam někdo, že bychom zašli na panáka? ;-)
Odpovědět
Dobré dopoledne všem 8-) venku je nádherně,že??? Téda,zítra se z Rats stane mladá paní a konečně bude v našem spolku vdaných paniček :-D :-D :-D Rats,přeju Ti hlavně žádné nervíky :-p ,ať ti vše vyjde dle tvých představ a do manželství hlavně hodně štěstíčka a vzájemné tolarance. ;-) Už se moc těšim na fotečky. :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rats, taky přeji hodně štěstíčka a lásky a zejtra na tebe budu myslet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jsem na skok u našich tak házím info... Alergie pominula a jsem o.k. - až na ten jebák na zadku co my vyrašil z toho vedra, ale ten naštěstí nikdo pod šaty neuvidí :-)) Přípravy vrcholí - za chvilku vyrážím zdobit svatební tabuli... Těším se hroozně moc a nervíky zatím ani tolik nepociťuju - teda U SEBE je nepociťuju! :-) Tak mi prosím zítra držte palečky a která z Vás se dostaví a připomene se že je odtud, tak dostane panáka zadarmo :-D Tak pa kočky Vaše zatímještě svoboná Jitka :-) P.S. Mooc děkuju že na mě takhle myslíte - dodává mi to trošku klidu v tom předsvatebním shonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlásím aspoň z domova. Jak jsem předpokládala, v práci se mě dnes snažili zabít ]-( Rats - držím palečky! Hezky to zvládněte!
Odpovědět
Profilova fotka
rats takže dneska je konečně tvůj den x-) Fakt mě moc mrzí, že nemůžu přijít :-( a nejen kvůli tomu panáku :-D Snad nebudeš jako já a dodáš fotečky brzo 8-) Takže Jíťo ať ti to dnes všechno vyjde tak jak si přeješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rats, držím palečky ať všechno klapne jak má!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloo, je tu někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj paní!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě slečna, ale ty ahojky mladá paní, tak jaký to bylo, povídej, přeháněj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě tu máte! :-D Svatba byla fantastická a všechno klaplo přesně podle představ! Počasí mi sice trochu potrápilo manžela, protože nebyl obdařen vrstvou make-upu a pudru, tak mi z něj při obřadu trošičku lilo jak z vola :-D Ale nebojte, na první polibek jsem si ho otřela rukou a všichni se mohli potrhat smíchy :-) Bylo to vlastně celý takový hrozně veselý a pohodový a zkrátka strašně fajn! :-) Jen ten dloooouhej den tak neuvěřitelně rychle utekl, že jsme si to všechno ani nestihli uvědomit a naplno vychutnat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny z pracovního procesu! Ahoj čerstvá mladá paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tebe to ještě čeká Misho - já bych ti jen poradila si to co nejvíc vychutnat a soustředit se na ty krásný okamžiky, ale to v tom shonu asi ani nejde... Ale já jsem z toho měla moc bezvadnej pocit, byla jsem hrozně šťastná a furt jsem se usmívala a bylo to prostě super! Jen v těch nejůchvatnějších cvhílích ten čas prostě letí kosmnickou rychlostí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, teď jsme byli na tý generálce ;-) taky to hrozně rychle uteklo, nevíte prosím někdo, jak zmenšit fotku,aby měla těch 700KB nebo míň???
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy budou nějaký fotečky, to víš, musíme zhodnotit
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - zkus Microsoft Office Picture Managera nebo mi tu fotku pošli na silente@seznam.cz a já Ti ji zmenším.
Odpovědět
Profilova fotka
Budou ještě dneska ty první, ale musím je zmenšit. Já to zmenšuju přes Corel, jak se to zmenšuje jinak nevím - poradí nám teta Silente??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé rats, už se těším ;-) já je zmenšuju v obyčejném Malování- součást MS OFFICE- PŘÍSLUŠENSTVÍ- UPS cAPS LOCK, a nijak se s nima neupravuju, na to jsou jinačí prográmky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jednoduché školení od tety Silente :-D Nejjednodušší způsob zmenšení fotek, co dle mého existuje, je takovýto. 1. Najeď si s myší na ten soubor fotky (v 99% případů přípona jpg) a klikni pravým myšítkem :-) , rozbalí se Ti nabídka - zvol si "Otevřít v programu" a tam zvol program "Microsoft Office Picture Manager" 2. obrázek se Ti otevře 3. nahoře v nabídce je pak možnost "Upravit obrázky ...." - klikni na ni 4. teď se Ti vpravo ukázaly různé možnosti úprav. Zmenšení se týká volba "Komprimovat obrázky". Klikni na ni. 5. teď si vyber, jak moc ho chceš zmenšit, já nejčastěji používám "Komprimovat pro dokumenty", dole nad tlačítkem "OK" se Ti ukazuje, jak je obrázek velký nyní a jak bude velký poté. 6. Uložit a zavřít. Fertig :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkujiv za rady, už jsem to zvládla
Odpovědět
Profilova fotka
Samo, že v bodě 5 musíš zmáčknout tlačítko "OK", aby se Ti velikost změnila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?