Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak koukej...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Včera mě výpadek proudu odstřihl tak nějak nečekaně :-N Klucko - tak už mám tady na stole připravenou obálku, která jde dnes doporučeně na TUL :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, koukám, včera tu bylo husto. :-| ani mě už nebaví dočítat 8-)
Odpovědět
Ahojky 8-) Sid já taky nedočítám. Včera tu byl souboj blondýn, :-S,ani nevim,kdo zvítězil :-D ale bylo to hustý. Dnes je konečně pátek :-D :-D :-D ale já tu v práci budu tvrdnout do půl4 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ještě že nejsem blondska :-D proto tomu asi nerozumím :-D já mizím v deset, jsem celej víkend na ještědu, máme tam oslavy. se zase nevyspím, jak při jarmarku. panebože kdy tohle skončí, víkendy propracovaný a propařený už od půlky června :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Souboj dopadl jako vždy smírem :-D Baruška je taková provokatérka, tak se mi nedivte :-D Jak je takhle v pátek po ránu? Dneska jedu na Mácháč na rozlučku se svobodou - už teď mě z toho bolí hlava! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak máte co jste chtěly. A nechci slyšel kritiku :-N :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Raduš :-) ,fotky jsou krásný,moc vám to slušeno....kytička super :-D
Odpovědět
Radusaondra: Krááááááááááááááááásná kytka!!! :-D
Odpovědět
Jinak zdravím všechny přítomné. Ano tu blonďatou rats taky :-D :-D :-D Sil: Jsi hvězda! Já už pokročila k tomu že jsem našla vysvědčení a vyplnila přihlášku, ale vše jsem nechala doma na stole... :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů Radušaondra - hurááá!!! Teda to byla vydařená svatbička! A ty hradby prostě nemají chybu - už se těším na Frýdštejn!!! :-D Klucká - ahoj milášku! :-D
Odpovědět
Raduš a ten dort taky vypadá skvěle! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fakt ty svatby v přírodě nemají chybu - je to úplně něco jiného!
Odpovědět
Profilova fotka
radus: fakt super, moc ti to slušelo. jdu dodat ještě fotky z hostiny
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky moc rats Frýdštejn má kouzlo, někde jsem tu viděla album klucka a taky chutnal, se to nezdá ale uvnitř bylo každý patro jiný
Odpovědět
Profilova fotka
rats ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš: jo jo taky ho mám prohlídlé asi 100x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny! Jdu mrknout na fotky ... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, neporadíte mi kde by se dala v Liberci udělat hostina pro cca 30 lidí. Včera mi totiž volali z Jezírka a hostinu mi tam zrušili :-( Moc do restaurací nechodím, nechci aby to bylo něco extra honosného,ale ani ně nějaká putika..díky Iveta
Odpovědět
Profilova fotka
Ywet: www.uhvezdicky.cz , www.tenzor.cz/koliba, www.uklastera.cz, uprasete.infohelp.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky zkouknutné, mooooc hezké! Raduško, proč ses tam skoro nikde neusmívala? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil ti ani nevím, někdy schválně, někdy kvůli sluníčku, u obřadu jsem se soutředila, jinak by mě ta atmosféra dostala. A hlavně já se směju očima x-)
Odpovědět
Rats: děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - tak to jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky, já se dnes vůbec nechytám. Mám toho ještě děsně moc, od dvou poradu a pak hned po práci jedeme na závody. Vracíme se v neděli večer a v pondělí dopoledne odlítám do Německa :-( Tak se s Vámi tedy loučím a ozvu se zase ve čtvrtek nebo spíš v pátek, páč ve čtvrtek tu budu zavalená jak horník ]-( Zatím se opatrujte! CMUK!
Odpovědět
Sil měj se krásně a užij si to v Deutschlandu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil užij si závody i návštěvu NDR :-D CMUK
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary děvčata, tak já jsem dneska první den v práci a konečně jsem si vás stihla dočíst ;-) :-D Raduš nádherný fotečky, moc, moc vám to slušelo.
Odpovědět
Dobré ránko všem :-) dnes bude hic,tak se nezapomeňte pořádně namazat 8-) Rats - už jsi nervózní ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Je to všechno na provaz - týden zápasím s neskutečnou rýmou od sekání trávy a když už mě to pomalu začalo polevovat, tak se mi o slovo hlásí laringitida a to se asi pos... :-( Nevím jestli nemám jít raději k doktorce protože samoléčba moc nezabírá ;-( Kroketka: Jsem a jak, ale zatím nemyslím na ten den, ale na to abych se stihla uzdravit, jinak budu sípat jak lokomotiva a "ano" řeknu hlasem za kterej by se nemusel stydět ani kačer donald ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?