Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera jsme byli se koupat, tak jsem to o5 neudelala:) Hele my jak meli vedro tak mi bylo akorat desny vedro rano, pri liceni se mi to vse hnedka roztikalo, pri oblikani a pak v aute... :-) Ale pak pri obrade na nejaky vedro vubec nepomyslis:-) A pri foceni jakbysmet:) Teda u me to tak bylo.. :-) a jak to gvse skoncilo a sli jsme zase k autum, tak jsem myslela ze se upecu':-D Lucik: to ja to mam za sebou a ani nevis jak ti zavidim, ze ty teprve pred sebou :-) :-) Ono to utece:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukam ze vam to tu pekne utika, jdete jedna za druhou! Nam se to taky blizi, uz jen 5 tydnu. Jsem zvedava na pocasi, snad nebude 32 ve stinu :-. Jinak dorty jsem nakonec objednala od e-dorty a jsem rada, s pani je fakt moc dobra domluva ;-) Kamisek: chci se zeptat, kdyz jste meli takove vedro, jedli lidi dorty? Vsimla sis ze by neceho treba zbylo vic, co bys treba vynechala atd?
Odpovědět
Profilova fotka
dorty nejedli skoro vubec:-) meli jsme 2 (1x tripatrovy a jeden patrovy) a snedlo se par kousku z toho tripatr. mozna to bylo tim ze jsme meli obed az ve 3 hod.. pak jsme tam meli rizky atd.. ale k tomu sladkymu se moc nemeli.. ani deti... jen vim ze se tm vypilo desne vody:-D az jsme jim to vypili vsechno a na druhy den nemeli nic':-) a jinak se jedlo vse.. mozna ani chlebicky se moc nejedli... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka tak už to mam za sebou a bylo to nádherné vše bylo užasne a dokonce i všichni vše chválej :-) Vedro bylo hrozné a tak jsme nafotily jen fotky z příbuznejma a kamarádama a ostatní pojedem fotit nějakej den kdy bude lepe . V šatech jsem vydržela až do konce akorád mam ušláplou vlečku jinak vše super :-) Dorty se jedly až na 8 večer a snedlo se toho dost a vše se snědlo jedine co zusatalo bylo vino každej popijel vodu a pivo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a novomanželskou písen nám hráli i s věnováním přímo na relax radiu kdo jste poslouchal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to moc moc gratuluju... !!!!!! :-)
Odpovědět
Přidávám se s gratulací. :-) To vedro je fakt hrozný, snad bude v srpnu líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Verů, gratuluji a jsem ráda, že se vám to vše povedlo. Teď jsem na řadě já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: Gratulace, je to paráda, už vdaná paní :).
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji :-) dneska fotograf přivezl první fotečky na cenzuru a pak mi je ještě dobarví tak pak je sem hned dam :-) Ještě se pojedem totiž fotitna koně takže doufam že budou nadherné, vzhledem k horku jaké bylo jsme fotky odložily aby nám svatebčani neondleli horkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde se budete fotit s konikama??:-) Ty jezdis?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neee, ale kamarádka má koně v Unhošti tak jsme se dohodli, že tam pojedem udělat nějaké fotky .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přidala jsem fotečky od známích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se maaaas:-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zrovna řeším hudbu během obřadu, tak se chci zeptat, jak moc to mám řešit. Je vůbec v zahradě něco slyšet? A když přinesete CD s 20 minutami písníček, přepíná to někdo během obřadu nebo to prostě nechá hrát celý od začátku do konce?
Odpovědět
Profilova fotka
nechavaji to hrat cely nez skonci ty gratulace.. A moc bych to asi neresila, ptz ja to neslysela skoro vubec:-) jen trochu nastup a pak sem tam u gratulace.. ale je to mozna tim ze jsem vnimala uplne neco jineho nez pisnicky:-))
Odpovědět
Aha, takže je úplně jedno, jakou si zvolím hudbu na příchod, na obřad a na gratulace. =-) Pokud to sami neposouvají, tak těžko odhadnu, jak dlouho trvají jednotlivé části.
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nejak:) ja si to udelala tak, ze jako prvni pisnicku jsem dala nastup... cd melo byt cca na 20 minut, tak jsem postupne prechazela na pisnicky ke gratulaci.. cca po 10-15 min jsem dala vylozene na gratulace co jsem chtela...:-) ale udelej si to cd na dyl nez 20 min.. :-) aby ti to tam nehralo dokola kdyz by se neco protahlo.. ja to mela neco pres 35min... mozna dyl...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já tu hudbu vubec nevnimala :-) dělo se tam tolik věcí , že jsem ji uplně vypustila na nastup jsme vyšli dele než jsem chtěla a pak na to jejich povídání to pustil později ale to na gratulace vyšlo super :-) měla jsem 3 písně a stačilo pak tam něco pustil jejich
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Ahoj novomanželko :-) tak co jaké to bylo ?? povídej a už se moc těším na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verů, svatba byla pohádková, opravdová krása, jsem nadšená. Nebyla jsem vůbec nervózní, počasí úžasné, fotky máme jen od známých, od fotografky budou v úterý. Autobus byl úžasný, spolupráce s paní Caltovou dokonalá.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni Moc moc gratuluju hlavne že se vsechno povedlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, moc moc děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemas vubec zac:) uz mas nejaky fotecky??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky máme od známých a rodiny, je toho, ale mraky, jdu je probrat. Zítra budou od paní Caltové, tak hned vložím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobra dobra:) uz se tesim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vložila fotky, jen jich máme 700 a sem se dá vložit jen 50.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jdu hnedka prozkoumat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, děkuju za úžasné práníčko. Moc jsi mě potěšila. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) a už si to uvědomuješ žw si ml. paní?? Ty máš new jméno, nebo sis nechala svoje??? :-) Ja si na novy jmeno nemuzu zvyknout jeste dnes??:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?