Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: co svatební šatičky, jakpak to s nimi vypadá? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: na to se vyprdni... je to vase svatba, ne tvoji tchyne!!!
Odpovědět
Já mám celkem fajn tchyni. Sice nejspíš nikdy nebudeme kamarádky, ale respektujeme se vzájemně. Kdykoliv něco potřebujeme, tak pomůže. Někdy mě štve, že mluví s přítelem, jako by byl ještě dítě a taky mu přisuzuje jakousi "neschopnost" (zařídit různé věci, vybrat oblečení, atd...), ale postupně se to zlepšuje. Do svatby vůbec nekafrá, tím mě teda překvapila. Ať je tchyně jakákoliv, vždycky by měli manželé stát při sobě. Takže pokud to tak je, tak je všechno v pořádku a na blbou tchyni se člověk může vykašlat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju za podporu, ale ona mi fakt pije krev. Naštěstí je Míra na mé straně, takže jí pouštím z hlavy ;-) arrowka: Byla jsi na druhé zkoušce šatů? Odkud je máš?
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: šatečky budou v neděli :-) muselo se na nich ještě něco upravit, ale jsou nádherné nikde nic takoveho tady nemaj .-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek2000: Kdepak jsou nějaké fotečky Paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám dorty objednané z Café Kubr, v podstatě jsem tam šla kvůli referencím, i když jsem věděla, že cena je někde jinde....Chování opravdu nic moc, ale nakonec mi i doporučila ať si neberu tří patrový, když mám 37 hostů, ochutnávka proběhla, včetně pití, nic jsme neplatili. Objednali jsme 2 dorty (2 patrový a malinové srdce), 8 kg koláčků, doprava na místo zdarma, cena 6t. levné to není, ale ta představa, že to nechám péct u cukrářky u nás a pak to vezu v autě...no, radši ne.Kdoví jak by to dopadlo. Jsem na to zvědavá, zda to Kubr doveze včas kam má a dort bude chutnat. Tento týden jsem měla svatební dort na ochutnání a byl opravdu nepoživatelný, přeslazený...fuj. Včera jsme začali rozvážet zvací koláčky a oznámení ať to máme z krku, o víkendu jedeme na schůzku s květinářkou. Květinářství Bellis. Máte zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata. Omlouvám se, že vám sem vstupuju, ale potřebuju poradit. Rádi bychom vyrazili na svatebku do Thajska nebo tak podobně, zatím nemáme nic konkrétního. Jen jsme se doslechli o tom, že německé CK jsou v tomto směru lepší volbou po všech stránkách. Ráda bych se Vás zeptala na zkušenosti, eventuelně poprosila o kontakty do IP. Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Květinářství Bellis znám, ale zkušenosti zatím nemám, bohužel neznám ani nikoho kdo by si tam nechal květiny dělat. berenniko: fotku šatiček máš?
Odpovědět
Profilova fotka
helik81: V Bellisu mají krásné věci (nejen na svatbu) ;-) , svatební kytičku jsem od nich neviděla, ale kolikrát jsem od nich dávala nebo dostala květiny k narozeninám, svátku apod. a byly vždy krásné. Mají dobré nápady a umí udělat krásnou i neobvyklou kytičku i za nízkou cenu. Mrkni na web, mají tam fotky svatebních kytic, které dělali.
Odpovědět
vikulda: Šaty mám z Andělského svatebního studia a na druhou zkoušku jsem ještě nebyla schopná se objednat. Vždycky na to zapomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla dneska na druhé zkoušce v Buštěhradě. Zkoušela jsem bižuterii a botky se šatama a rozhodla se, že náhrdelník nepoužiji, bylo by to už moc. Ale s botkama je to moc pohodlné.
Odpovědět
Článek se načítá
pro Pražandy - zkuste se mrknout na minizákusky po 4.50 Kč v cukrárně na Arbesově náměstí, Praha 5.
Odpovědět
vikulda: Aha, takže budeš mít jen korunku a náušnice? Není ti líto náhrdelníku? Použiješ ho ještě někdy? :-) Jinak ještě k těm minidezertům - ať se na mě nikdo nezlobí, ale já nemám důvěru k zákuskům za 4 Kč nebo k těm cukrárnám, kde prodávají minidezerty na kila. Takové cukrárny dělají často jen trvanlivé minidezerty, které připomínají spíše vánoční cukroví a taky často chutnají všechny podobně. Toto jsem nechtěla. Chci pravé zákusky mimojiné s čerstvou šlehačkou, jen v malém provedení a ty prostě musí být dražší.
Odpovědět
arrowka: byl to jen tip, nikomu to nevnucuji Cukrárna má svojí výrobnu a rozhodně jsem nemyslela na vánoční cukroví. Pracuji hned vedle, proto vím co nabízejí (hlavně mají neustále plný obchod zákazníků). Mají velký výběr klasických zákusků po 8-10 Kč, proto mají asi ty minizákusky za poloviční ceny (např. větrník, špičky, punče atd). Což mi jako vánoční cukroví nepřipadá.
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: Já mám zdobený na šatech pod prsy, pak budu mít korunku a naušnice a závoj, zkoušela jsem to s náhrdelníkem, ale už bych byla jako kolotoč :-) Po svatbě chci korunku, naušnice i náhrdelník prodat, nevyužila bych to.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes konečně dorazili svatební šaty které jsem si nechala šít a jsou nádherné :-) jsou posázeny swarovski kamínkama a jsem znich uplně vyřízená :-) čekání se vyplatilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verů, šatičky jsou úžasné, naprostá bomba, moc Ti sluší, to bude ženich koukat ;-) Já jsem upřímně zvědavá na Míry - pohled - výraz až mě uvidí poprvé ;-) Nemaluju se vůbec a budu hezky namalovaná, upravená, v šatech přitom jsem sportovní tip a nenosím podpatky, tak jsem zvědavá co na to ostatní :-)
Odpovědět
lizatko1979 - však jo, napsat si může každý co chce. :-) Jinak mají na Prahu velmi levné zákusky a jestli jsou i dobré, tím lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: ty saty jsou uzasny:-) Kde si si je nechavala sit??
Odpovědět
Profilova fotka
Na Ukrajině a jsou dokonalé a krásně sedí jsou lehké no super
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak co nervozita? Už máte nebo jste ještě v klidu? Kamisek: byla jsi nervózní? Já jsem zatím v klidu, říkám si, že vše mám zorganizované a připravené, tudíž by to nemělo být žádná bomba, jen se modlím za počasí a pokud bude nějaký trapas, tak se zasmějeme a snad v poho :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nervozni zacala byt az kdyz me tata vedl Mirovi:-) Jinak vubec... :-) Kolem me bylo lidi kteri byli nervozni za me:-D Mno a pocasi si myslim ze vyjde, ma byt ted krasne a ty to mas za par:-) Bere: a muzu se zeptat na kolik vysly? Kdyz je to takhle z ciziny? Ty tam nekoho mas bo si to jentak zkusila?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Já začla byt nervozní včera když jsem oblekla ty šaty a pak už zase pohoda :-) jen se bojim aby ten den neutekl moc rychle :-) kamisek2000: já nevím dostala jsem je nakonec svatebním darem :-) ale maj je tam tak kolem 10000,- takže super :-) jinak tyhle jsou na zakazku, tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jde:-) Mno beri nechci ti to nejak kazit.. ale to nejhezci vzdy strasne rychle utece.. alespon me:-) A mne ten svatebni den utekl jako voda... rano jsem vstala a najednou byla 1rano a cauwes... ani jsem se nestihla vzpamatovat a bylo to fuc:-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se moc těším, začnu pravděpodobně trémovat, jde mi o to, aby tam byla Gábinka hodná a moc "nemaminkovala" jinak bych jí měla přilepenou na noze ;-) Určitě to uteče, ale pak si to člověk užije spíš z fotek a videa. Fotí vám někomu Paviva? Víte zda pan Suchopárek nebo paní Caltová?
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, akorát jela okolo nás svatba, tak jsem si vzpomněla na Tebe. Zítra moc držím palečky, aby vyšlo počasí, nebylo na chcípnutí a aby jsi si svůj DEN užila, aby Ti vyšel tak jak si přeješ. ;-) Budeme se všechny těšit na fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bych rekla ze ma Verca vedro jako prase:-D Presne jako jsme meli my:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska bylo parno a má být i nadále. My to máme za týden, tak snad se v té zahradě při focení neupečeme. Kamil, co fotky??? ;-) :-)
Odpovědět
holky ja vam tak zavidim ze to mate za par:-)) my jeste necele 2 mesice:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?