Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle ja jsem ani radsi neresila:-) ptz kdyz bych vsechno mela brat takhle tak si nekoupim nic co se mi libi :-) http://www.tiskoznameni.cz/ mame ho odtud... nemaj to tak drahy...
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Já si je byla zkusit pro inspiraci a za tyden si jedu nějaké koupit :-) jinak kdybych si měla vybrat z těch co jsem zkoušela tak ty stim ružovim proužkem pod prsama z pavoučku. Hned jak si je nějaké koupim tak vám sem dam fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se furt nemužu v těch oznámeních byvrat :-( to co jsme chtěli puvodně už se nám okoukalo a ted nevime jaké :-( Budete mít svatební noviny??? a kolik ks?? já jsem si je ted jedny vytiskla jako na ukázku a jedna stránka u Kutilky stojí 9kc a mam jích 8 a chci 40ks nooo docela drahá zaležitost :-( tak to budu muset ještě vymyslet nějak.
Odpovědět
Profilova fotka
kamisek: v tiskoznameni se mi také líbí, mají to tam levnější než jinde, alespoň co jsem srovnávala já. Míra mi řekl, abych si vybrala co se mi líbí a neřešila to, tak ho poslechnu :-) ;-) Svatební noviny mít nebudeme, ráda bych je měla, ale vůbec netuším jak na ně. Holky, nevíte kde na Kladně asi v květinovce prodávají sušenou Levanduli? Chci něco zkusit. Nebo si jí koupit v Berouně na Hrnčířských trzích. Berenniko: za fotky budeme moc rádi, ty se stuhou pod prsy jsem si v Pavoučku také zkoušela, krásně sedí na těle, tak jsem zvědavá zda narazíš na něco podobného. Zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
My svatebni noviny mit nebudeme... jak rika Vikulda nevim jak na ne:-) a kdyz koukam na ty tvoje ceny Beri tak aspon usetrime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky z Kladna, nechtěla byste si některá objednat něco z těchto stránek: www.canea.cz/ je tam spousta věcí k dekoraci, ale musí být objednávka nad 500,- a mám zatím jen nad 251,- a už nic jiného nechci. Jukněte a mohly bychom si to předat, ušetřit na poštovném.
Odpovědět
vikulda - já nevím, ale já vidím, že mají dopravu zdarma až od 2500 Kč. :-|
Odpovědět
Berenika: Ahoj, plánuji svatbu a rodina pochází z Ukrajiny. Dočetla jsem se, že si jedeš pro šaty. Chtěla bych Tě poprosit o kontakt, kde by se daly sehnat na Ukrajině. Chtěla bych to jako překvapení pro nastávajícího manžela. Vdávám se v srpnu, ale odlétám na velikonoce. Moc děkuji za radu. Ahoj Lucie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: myslela jsem, že bysme poštovné platily společně s některou z vás, pak by to vyšlo levněji, ale objednávka musí být nad 500,- a já mám jen za 251,-
Odpovědět
Profilova fotka
Poštovné je 80,- tak by se to rozdělilo podle toho zda by některá z vás chtěla objednat, mě se tam dost věcí líbilo co do dekorace.
Odpovědět
Profilova fotka
luciana365: já nevim kde je budu kupovat to zjistim až tam dorazím každopádně tě poinformuju, ale co řikala ta známá se kterou tam jedu tak tam toho maj hafoooo a za dobré ceny tak uvidím vikulda: zrovna dneska ráno jsem si dekoraci z 2 ruznych obchodu uz objednala a uz nic nepotrebuju :-( skoda
Odpovědět
Profilova fotka
Do alba jsem přidala ukázku z našich svatebních novin :-) na dalších stranách jsou pak naše fotky a křížovka a co se událo 3.7. :-) ted ještě zjistit kde to levně vytisknout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kamisek: z tiskoznameni.cz mi přišly vzorky oznámení, které se mi líbilo a stálo 54,- kus a byla jsem opravdu zklamaná, ve skutečnosti se mi nelíbí, tak dumám nad jiným nebo si je vyrobím sama. Holky, jaké písničky máte vybrané na DVD, které si necháte nahrát na podbarvení? Já mám vybrané čtyři písničky a mám vybrat ještě dvě, ale už nevím.. ty moje nej jsem tam dala, ale ještě hledám, které se líbí vám?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je skoda... mne se libilo to co mame a ani jsem si nenechala poslat vzorek :-) nejak jsem to tam nenasla, tak jsem to hned objednala a jsem spokojena.-) tak preju uspesny hledani.-) dyztak se taky jeste nekde kouknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ještě na oznámení podívám v saloně kam ještě pojedeme pro regatu a vestičku, tak snad mě něco "osvítí" ;-) Včera mi přišel balík za 2000,- s organzama, svíčkama, talířky pod svíčky, ubrousky, korálky, špendlíky, stužky, krabičky a košíčky, tak jsem dodělala zbytek vývazků a chystám se ozdobit svíčky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte v plánu solárko? Já nad ním pořád uvažuju, jsem světlonká, tak abych v bílých šatech nebyla jak dcera majitele vápenky. Asi bych začala chodit, tak do května a pak si jen hlídat, abych si neopálila ramínka od tílka venku.
Odpovědět
Profilova fotka
já chodim už teď :-))
Odpovědět
Já jsem sice taky hodně světlá, ale solárko v plánu nemám, nesnáším opalování, bojím se rakoviny kůže a navíc jsem si nedávno nechala laserem odstranit větší množství mateřských znamének a mám problémy s repigmentací, takže to mám vlastně i zakázané. Navíc se mi má světlá pleť i líbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je hlavní ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se rychle opaluji takže na solárko pujdu až tak v červnu. Jinak jsem dnes už konečně objednala svatební oznámení :-) furt jsme nevedeli které a dnes už konečně je vybráno :-) Foto jsem dala do albíčka a za 3 dny mi přijde grafický návrh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v albicku nic nemas:(
Odpovědět
Profilova fotka
az dole by melo byt ja ho tam mam
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec se mi nechtělo dávat 54,- za kus a oznámení se mi nelíbilo, když mi došel vzorek, tak jsme začali s Mírou vyrábět oznámení sami dva. Natisknuto již je, zítra mi příjde zbytek dekorace a o víkend ho doděláme, pak vložím fotku. Jak pokračujete vy? Jakpak to vypadá s šatama z Ukrajiny? Už jsi tam byla?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem slepa uz ho vidim .-) hezoucky.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berennika, mě se tvé oznámení moc líbí, je elegantní a krásné, máš dobrý vkus ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se byla podívat po šatech a přidala jsem pár fotek do alba, můžete mrknout. Bohužel jsem si zatím nevybrala, budu muset ještě pochodit... Favoritky mám, ale nejsem o nich přesvědčená na 100%.
Odpovědět
Ahoj, my máme tremín až 11.9. na Okoři ve Family hotelu - je tam nádherná zahrada a skvělý majitel, který je ochotný téměř ke všemu, co si vymyslíme. Chci se zeptat, jestli nemáte typ na oddávajícího. Z matriky nám tam odmítají přijet... Díky za typy!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to netusim.... a na ty okori by o nekom nevedeli?
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka :krásné , ale myslím že si vybereš i jinde :-) už jsi se byla někde ještě juknout?? Dnes dorazila další várka ze svatebních doplnku a to skleničky na přípitek :-) jsou moc krásné mam je v albumu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co vše dáte jako dekoraci na svatební stůl? Já mám organzu, svíčky, ale příjde mi to chudý, tak jsem ještě koupila vázičky a chci do nich dát květiny, ale malé, aby to nazbralo moc místo. Pak na stole bude talíř, příbory, ubrousky, jmenovky, sklenička na přípitek, ale co do dekorace dumám jak dál. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?