Nevěsty z Kladna léto 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky kladeňačky, pročítávala jsem to tady snad dokola, ale nevěsty z Kladna jsem nenašla. Je tu nějaká nevěsta, která plánuje svatbu na léto 2010 z Kladna nebo okolí? Písněte, budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamísku nevím jak v selátku učtuji alko, chci tam mít svatbu - nebo vlastně mam to tam již zarezervované - takže by mne to taky zajímalo. Pokud by se Vám něco nezdálo, nebo máte nějakou špatnou skušenost budu ráda za jakékoliv připomínky...Prozatím mi paní Svobodová ale cenovou kalkulaci neposlala... jsem zvědavá ...
Odpovědět
Profilova fotka
Mno my to mame mu tech Dvoraku a za jidlo dame cca 200/osoba tim myslim obed... veceri pocitam tak nejak podobne ... mno a s tim pitim tzo mame tak ze 27 za nealko, maj to jen ve skle a tvrdej mame za 1l 450-500,- Nekdo rika ze je to parade a nekdo ze je to drahy tak ja nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
Mě udivilo, že u Selátka účtují flašku alkoholu, tak že jí rozpočítají na paňáky a rozlijí jí na paňáky a účtují si cenu za paňáka. To mi příjde pak strašně drahé, místo aby si účtovali za flašku, která se vypije. Také kamarádovi (měl svatbu u Selátka na podzim) nedali vůbec do výslužky koláče, které kvůli tomu dali upéct, vůbec je prostě nikdo neviděl. My naštěstí máme vše u známého v restauraci a pití si kupujeme samy. Už máte vybraná oznámení? Pokud ano, vložte do alba ať se pokochám. My si ho dáme udělat tak za týden, zítra jedeme na prstýnky, dát zlatnici naše zlato a dohodnout co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda tady je nějak mrtvo :-( Kdyby jste někdo chtěli pěkné šatičky pro malou družičku a nebo i pro vás jako populnočky, tak se zajděte podívat do nově otevřeného obchodu s oblečením pod restaurací U černého rytíře. Já tam dnes byla a vybrala jsem tam krásné šaty pro družičku bude to malá princezna :-) A jak pokračujou přípravy??? povídejte
Odpovědět
Profilova fotka
Beri a maj tam i větší? a ceny?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No maj tam pravě i jako normální oblečení a šaty maj právě na děti a na dospělé a maj tam krásné společenské. Já jsem si tam vybrala jedny , že bych se pak do nich převlékla po pulnoci, ale byli mi malé přes prsa :-( takže jsme tam vybrali jen ty pro družičku, ale prej jim nějaké přivezou tak uvidím. Jinak ty dětské stáli 1000,- což bych stejně dala v salonu za pujčení a ty dospělácke 3500,- asi ted přesně nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pro ty moje dvě princezny jsem konečně sehnala šatičky, budou mít stejné bílo-fialové a mám z nich opravdu radost, jedny stály 290,- což je bomba cena. Zlatnici jsme naše zlato dali, bylo ho dost a teď čekám zda jim stroj udělá tak hlubokou rytinu jak chci já, pak bychom to museli trochu pozměnit. Holky, nevíte jak se to s koláčky? Kolik se jich kupuje a jak se dávají - myslím počet? Mě kamarádka říkala, že dávali od každé náplně jeden kus na osobu do rodiny, ale co když je člověk sám? to pak vypadá blbě.
Odpovědět
Profilova fotka
já dam koláčky asi tolik kolik se jich bude do košíčku vejít. Víc to řešit nebudu.
Odpovědět
:-D Ahoj holky ,tak už to mám za sebou 8-) 8-) Přeji vám bezproblémové přípravy,dokonalý den D a šťastné manželství po zbytek života :-) x-) Ps : u nás na výslužky nezbylo,všechno všichni snědli a že toho bylo hodně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketice: GRATULUJI :-) přeju hodně štěstíčka :-) Jsem myslela , že to máte až dýl . A dáš do alba ještě nějaké fotečky???
Odpovědět
Děkuji :-) Nene,měli jsme to na Josefa a i počasí se povedlo :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsme předevčírem byli objednat oznámení od Japosu v Andělském svatebním studiu. Navíc jsme měli 20% slevu z veletrhu. Druhá věc je, že jsme se nakonec rozhodli pro jiné, než mám v albu. Přítelovi se nelíbila ta mašle, prý je to děsně blbý a nepraktický. Dlouhou dobu ustupoval mě, ale nakonec jsem ustoupila já jemu a máme otevírací bez mašle. Nutno dodat, že je o 10 Kč levnější, tak jsme aspoň ušetřili.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, neměly by jste nějaký typ na dobrou kosmetičku,která by mne nalíčilla a kadeřnici na svatební účes? :-D předem moc děkuji. Hudební skupina, fotografka a kameraman - ZAMLUVENO :-D mam fakt radost!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
arrowka: Gratuluji k oznámením , tak pak dej fotečku jaké nakonec máte :-) danielita7: Tak já ti neporadím sama ještě nějak nevím :-( a kdopak vám o bude natáčet?? a fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
Natáčet a fotit nám to budou ze studia Sunrise - jsou velice příjemný viděla jsem jejich prezenatci několik svateb na různých místech a byla jsem maximálně spokojená. Fotečky a video mne fakt překvapilo - moderní a jiný než mají ostatní. Záleží také co očekávaš. Měla jsem i jiné nabídky a nevěděla se rozhodnout. Ale ve studiu mne opravdu přesvědčili. Mysleli jsme si, že to bude drahé ale kdepak :-D.
Odpovědět
Chtěla jsem dát fotku do alba, ale na stránkách Japosu už mají opatření proti kopírování. :-| Je to z edice romantik, deváté počítáno zleva doprava, č. B086. Jednoduché a elegantní. :-) Já jsem hlavně nechtěla nic jako spojené zlaté prstýnky, krajky a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
danileta. na kolik vas to vyjde ? ja se ptala u jednoho kameramana a ten chtel za minutu natoceneho videa...
Odpovědět
Profilova fotka
danielita7: doporučuji Ti Aničku Mandzjukovou - ta mě líčila a je úžasná, česat mě bude paní Romana Beitlová, zadej si je do vyhledávače a najdeš je. marketice: nejel vám na svatbu ČSAD autobus? já jednu svatbu viděla z okna, bydlíme v Rozdělově na hlavní křižovatce naproti kostelu. My pojedeme všichni autoškoláckým autobusem, tak bude sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
danielita7: Taky jsme se rozhodli pro Sunrise, máš svatbu dříve, tak pak budu vyzvídat, jak jsi byla spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co rikate na 2 svedkyne?
Odpovědět
kamisek - nic, my máme 2 svědky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok dikuju
Odpovědět
Profilova fotka
My máme jednoho svědka jistého a asi bude i druhé svědek ;-) Holky, vývazky si děláte samy nebo jste je koupily? Já je dneska zkoušela dělat a je to docela sranda. První dva se mi nelíbily, ale pak to bylo jen a jen lepší, takže nějaké mám a až Gábinka usne půjdu pokračovat. Máte závoj? Já ano, moc se mi u šatů líbí, ale názory jsou různé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: Já si dělám vyvazky sama foto mam v albíčku mam jich zatím 20 a na další musim zase dostat náladu :-) a je to jednoduché a nějaká ta kačka se aspon ušetřila :-) Já závoj mít nebudu protože mi nesluší asi si ho ale koupím a použiju ho na nějaké fotky, ale na obřad ho mít nebudu. Nechám si rozpuštěné vlasy jen natočené a korunku. kamisek2000: Já myslím že to záleží jen na Vás :-) je to jedno u nás bude svědek a svědkyně , ale co jsem byla na svatbách tak byli 2 kluci většinou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem udělala dneska 25 vývazků a musím si dokoupit stužku, jelikož jsem motala a motala a už nebyla. Udělám jich radějí víc jelikož se pojedou podívat i kamarádky, tak aby byly také "ověnčené". Já chtěla také vlasy rozpuštěné, ale mám je jemné, tak by mi to nedrželo, takže bude drdol. Holky, zarazila mě cena u oznámení, chci oznámení, ale cena za kus je 54,- což je docela síla, jak jste na tom vy? Za kolik máte kus a případně odkud? Mě se líbí to jedno a asi to budu muset za to dát.
Odpovědět
Profilova fotka
vikulda: teda ty jsi se do toho pustila teda :-) to jsem břídil s mejma 20kusama :-) To já furt nevím které to oznámko máme několik tipu, ale nějak se nemužem rozhodnout našla jsem jedno krásné jako SPZ od auta, ale nevim jestli to neni moc kyčovité, každopádně já hledam na netu a jsou tam ty samá co maj v salonech když jsem se byla kouknout a levnější
Odpovědět
My jsme měli vybrané oznámení přibližně za 39 Kč/kus a pak jsme to změnili, to nové je za asi 28 Kč/kus. Nevím to přesně, protože ho máme od Japosu a tam účtují celkovou cenu včetně tiskového štočku, obálek a poštovného. Navíc objednáváme jmenovky a pozvánky. Pro mě je 40 Kč za kus asi maximum, co jsem ochotná dát a to už by se mi oznamko muselo hodně líbit. Některý lidi si ani nezaslouží, aby se jim posílalo tak drahé oznámení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno mne nekdo rikal ze 2 chlapi ok ale dve zensky ze nechodej.. tak ja nevim :-) ale co... vzdyt je to jedno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se to oznámení za 54,- líbí a moc, jenže si říkám, že většina lidí to stejně pak vyhodí, některým ho pošleme jen ze slušnosti a pak je mi za to líto peněz. Tak dumám na jinými.
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, berenniko, jaké tedy šatičky budeš mít? Máš tam spoustu fotek, tak dumám které? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?