Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Jani, Markétka taky profesionál je ;-) Markétko, já nevím, jestli jsem si ho nedovezla z Tesca...když ho někde potkám, mám ti ho vzít? Nebo okopírovat? Koupila jsem si kabááááááátek x-) A rifličky x-) Kuuuuuuwa, to bude kočanda v té Praze :-D Ještě ty pepiky budu muset odhánět :-D A taky odboráři chystají stávku, jestli já dojedu do Phy a zastaví se se mnou někde metro, tak mě mají na svědomí, mě klaustrofobika :-S Toho 20. je ve hvězdách.....aspoň u mě. Jani, ta Geislerka tam právě byla uplně blond :-N Tady mrkni: http://kultura.idnes.cz/ana-geislerov...
Odpovědět
Jo a jinak výsledky z endokrinologie dneska pana dr. uspokojili - hlavní hormon, který má zásadní vliv i na otěhotnění konečně dostává rozum a momentálně je ho tolik, koli by mělo být...ale pro změnu klesly hodnoty dvou "volných" hormonů ]-( :-S Za tři měsíce mám další KO, jestli se mi teda během té doby něco nestane...pokud totiž budu mít jeden z příznaků, kt. mi jmenoval, mám okamžitě naklusat pže by to znamenalo, že z hyperfunkce se stala hypofunkce....příště mě čekají testy na toxikologii, pže tělo si vytváří protilátky, hlupoň jeden... ale vcelku byl spokojený, vysadil mi léky na srdíčko, takže už to zkusíme jen s lékama na ŠŽ a je velká šance, že se z toho časem dostanu...
Odpovědět
Heli to je super, že aspoň nějaké ty pozitiva lékař našel, určitě se z toho dostaneš úplně časem, asi je to na delší dobu léčba. Hlavně, že se to rýsuje líp a líp a budeš brzo zdravá jako rybička. ;-) A až najdeš nového taťku tak bude časem i těhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko, chtěla jsem ti psát na icq, ale už jsem tě tam nezastihla... :-| Držela jsem ti palečky, aby to dopadlo všechno v pořádku, vidíš, jsem ti říkala, že zbytečný stres, ale ono to bez toho kolikrát nende, znám to... Hlavně, že jsi pod dohledem, kontrolou apod... věřím, že i kdyby jsi časem otěhotněla, nebude to mít takový dopad jak mělo tehdy... |-| Nevím proč, ale myslím si, že na tom hormony měly svou funkci... |-| Breberuško, už jsem si dnes koupila digitální foto... sehnala jsem ho na kaufu. Ale mělo vyjít 5.11. a do včerejšího dne nebylo k sehnání, takže mám ho a jdu číst. :-) Děkuju jsi zlateno. A s tím metrem ti podávám ruku, pupečníková ségro, bo já jsem klaustrofobik jak sviňa, ani do vítahu ti nevlezu. :-N A hledím, ty chceš jít tak na blond??? =-) To už mám i já oproti Aně tmavé :-D
Odpovědět
Markétko neboj, né, ale líbí se mi to, jí to sluší ;-) Já bych v létě vypadala jak debil, víš, jak se opaluju :-N Vidím, že opravdu ségry jak se patří...do výtahu ani za milion, na Vaňkovce skoro zvracím a když mám jít na finančák do sedmého patra, tak jdu pěšky... :-D Nízké stropy, moje smrt... No vidíš, tak to ho nemám doma 14 dní, ale jenom týden. Zase jsem o týden napřed (se asi na něco těším nebo co). Ale kukala jsem na něj a fakt je listopadové :-N No, nevím, asi na to všechno mělo vliv uplně všechno, co tehdy dělo...za pár měsíců už to budou dva roky...kolik věcí se za tu dobu změnilo.... K otěhotnění potřebuju tatínka, jak píše Sylva, a to ještě nějaký ten rok potrvá, tak snad se do té doby dám do pořádku tak nějak celkově. Ve zprávě mi dr napsal "vyvarovat se stresovému prostředí". Je uplně říčný z toho, že chodím do práce a mám tam takové nervy |-|
Odpovědět
Profilova fotka
heli- :-D :-D :-D :-D taky jsem šla na finančáku pěšky a chlap mi na "vrátnici" říká "v pravo je výtah"... :-N kámoška bydlela v 7 patře a já k ní chodila pěšky. Její syn vždy říkal "a dojde ta teta, co se bojí výtahu" :-N Ve Vaňkovce jsem byla 1x donucena jet výtahem a klepala jsem se ještě cestou dom... fuj ble, ani z zlaté prase Jj, vyvarovat se stresových situací, ale jak, to ti dr. neporadil?! :-| Ty s tou prací budeš muset něco udělat, nebo tě fakt brzy povezou !!! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marký jojo já asi myslela stejný časopis, určitě Heli to je mazec s tím tvým zdravím, ale pořád zažívám to, že co se týče těhotenství a plánů o něm, ......tak je to vždycky naopak......to aby tě to náhodou těch "pár" let nepřekvapilo :-D ;-) Marky zase super fotky svatby, proč jsi nám je neukázala hned?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-jo, tak ten je už k sehnání v Hodoníně !! Příště si na ně posvítím, aby to doručovali včas... :-) Ježiši, ty myslíš fotky Danky, jo? To jsou úplně obyčejné fotky, já si ji fotila jen tak pro sebe ne na "chlubení"... tam není čím se chlubit. Jsou to obyčejně nacvakané fotky. Až budu mít tak krásné fotky svatby jako má Helísek, tak teprv se s něma budu chlubit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,ale ty máš krásné fotky. Máte talent obě. A každá trošku jiný cit a oči. Ale to je dobře.
Odpovědět
tak jsem tu. byla jsem nakrmit koniny a sebe a už zase sedím u PC a dodělávám svatbu, chtěla bych ji v Pze předat, ale ještě mám před sebou asi 300 fotek...ještě včera jich bylo přes 500... Luci, jsem klidná, já těhule ještě hooooooooooooooooodně dlouho nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači-děkuju, já jen, že ty fotky o kterých mluvila Lucka byly nafocené pro "domácí" účely :-) A na facebook jsem si je dala skrz kamarádku, které fotky patří, aby si je prohlédli i ostatní zúčastnění svatby... A jdu se zase koukat na Přešlapy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-posílám ti mejla na pobavení !!! ;-) Těším se na fotečky a nezblázni se u toho... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Markétko, snad né, hádám, že jich ještě dost "promáznu", že jsou dablované...hotových je jich teď přes 300 a víc jak na 400 nejdu...z toho už jsem vyrostla :-D Jo volali mi včera z tiskárny skrz tu fotoknihu, omlouvali se až za rožek a včera šla znovu do tisku ;-) Zrovna se bavím nad fotkou typickou pro Ostravu... :-D
Odpovědět
jejda Heli, tak to mě se v blond aňa nelíbila... bylo to moc jak pěst na oko... zrz je na ní přirozenější ;-) ty chceš být úplně blond? mě to navrhovala Katka, že by mi to pasovalo, tak jsem to řekla doma... a slyšela ráne NE :-D no však uvidíme :-) Jinak jsem to nemyslela na Marky tak, že by nefotila tak, jak profesionál, ale že kde kdo má na to školu a tak hezké fotky nenafotí ;-) tož tak :-) já jsem konečně po celodenním školním maratonu doma... napustím si vanu, pročtu knížku, kterou jsem si dneska koupila... a budu vyhlížet lepší časy...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,ale říkala jsem,že bys musela mít nějaký výraznější účes,tak jako s tou ostrou červenou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noooc. A sladké sny.
Odpovědět
katy a mimi - dobrou noc x-) jani, v pohodě ;-) takhle mě to vůbec nenapadlo ;-) i když máš recht, že jsem se už setkala i s reakcí, že pokud na to nemám školu, tak nemám co fotit :-D a jak moc budu blond, to se ještě uvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janičko, já si to vůbec špatně nevyložila... a to, co napsala Helenka, že jsem profesionál.. tak k tomu řeknu jen jedo...až ona se za něho bude považovat, tak já taky ;-) Myslím, že můžu mluvit za obě dvě, že jsme moc rády, že vás tu všechny máme a že s nama prožíváte ty naše debaty o focení a my vám tak můžeme ukazovat naše úlovky a vy jste naše porota, takže já za sebe vám moc DĚKUJU !!! helenko-viděla jsi, jak někteří "profi" fotí...??? Viz. okolí našeho bydliště...??? Jsem ráda, že jsem na to nestudovala a nevlastním titul "profi", bo bych se leckdy musela stydět.. teď se taky stydím, ale nejsou na mne kladeny vysoké nároky... :-N Takže víš, co si o takových máš myslet... ;-) A jestli budeš blond, tož to budem tuplem pupečníkové !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Za nás Markétko x-) I já děkuju...Markétka to napsala zcela výstižně ;-) Já ještě nejsem sbalená na Mars...co se to se mnou dějéééééé
Odpovědět
Katy, já vím - krátkého ježoura :-D 8-) Marky, jak už jsem psala - dobrá práce se chválí sama ;-) a podporu i kritiku v nás máte obě... ale ono není co kritizovat :-D a že já to umím :-D Heli, já bych asi takovou radikální změnu neudělala... i když jsem se zařekla, že jestli se někdy rozvedu, tak půjdu na blond :-D takže až to přijde, tak budete vědět, která bije :-D
Odpovědět
Jani, tak ale ne že se nám v tom případě pak budeš schovávat :-D
Odpovědět
heli, jako že bych kvůli vám začala chodit kanálama? to asi nehrozí :-D
Odpovědět
no to je mi jasnéééééé, bo by ses tam při svojí výšce nevlezla :-D
Odpovědět
no tady je někdo večer vtipný :-p cos večeřela? kaši???
Odpovědět
dobré rááááánko Iváši, kde jsi??? Doufám, že tě někde něco nesestřelilo =-) Snídani zajídám mandarinkou - oni už chutnají jako vánoční x-) Jani, no, jak by řekl jeden starý známý, bohužel už nežíjící, tak "kýbl pi.ovin" :-D Už nějaký ten den mám lehce cool náladu, tak doufám, že mi to vydrží i po víkendu :-N Dneska jsem naposledy v práci, pak mě čekají 3 (slovy tři) dny bez auta, bez PC, internetu a beremka =-) ;-( Jak já tohle přežiju....
Odpovědět
Profilova fotka
Baf, už jsem tu. Teda né že bych tu nebyla tak jako vždy už před šestou, ale nešel nám hlavní server, tak se nešlo dostat na net, ale už je to opraveno, tak jsem tu ;-) Hel, ty se máš, úplně ti to volno závidím, to bude fajn odpočinek a o to víc se pak budeš těšit za náma :-)
Odpovědět
No už jsem se o tebe bála, uplně sem si vybavila, jak jsi mi volala z nemocnice, že tě ve Svaťkách někdo nabral a odvezli tě do špitálu, fujtajbl. Živě to mám v paměti. Nohy budu mít až v prdelkovicích, ale o to lepší to bude 8-) Hlavně když odboráři nezastaví metro ve chvíli, kdy do něj vlezu...to by mě asi šlak trefil... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj, na to radši ani nevzpomínat... Neboj, oni nemůžou zastavit metro s lidma někde pod zemí, to vás první musí vyhnat v nějaké stanici a pak si můžou stávkovat. Normálně z okna vidím pásy modré oblohy, že by konečně :-) Hned bych šla dneska jezdit a vybít z nich před víkendem nějakou tu energii, ať tam fakt neděláme ostudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko breberušky, čím víc se blíží víkend, tím víc se mi nechce do práce... :-| Jani-tak ti přeji, aby jsi navždy zůstala tmavovláska ;-) heli-sbalíš dnes, hlavně, teplé oblečení, bo chodit v zimě po Praze několik hodin to zrovna není pravé ořechové !!! :-p A můžeš sebou přibalit termosku s čajíkem, nebo ti půjčím slivovici :-N Ivi-taky vidím, že se na obloze "něco" klube... co ukazují tvoje radary ohledně víkendového počasí ? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tááákže jsem to právě zkoukla a vypadá to následovně... předpověď na dnešek, pátek a sobotu: bez deště všechny tři dny, maximálně při větší oblačnosti nějaké drobné mrholení, téměř bezvětří, jen dneska do oběda ještě může trochu pofukovat. Teploty ráno mezi jedním až třema stupněma, přes den až kolem devít stupňů, a v sobotu slibují, že konečně vykoukne i sluníčko :-). Zítra to bude o něco přesnější a přibude předpověď na neděli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?