Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,záclony jsem nekoupila. Jela jsem v 10na nehty a pak domů. Nějak mi néni dobře. V pátek mám volno,tak snad...Už se na ně těším. Sedačka nová,koberec nový,polštáře taky,jen ty záclony mi fakt chybí.Hrozně je potřebuju :-D A Zdenek to nějak nedokáže pořád pochopit. :-)
Odpovědět
jéé Katy, tak vy si tak děláte nové útulnější bydleníčko, To je super. Všechno nové, tak záclony musí být taky .No to chlapi prostě nikdy nepochopí :-) Hlavně odpočívej hezky, ať je ti líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nové nee,ale už jsme tu 7 let a pořád všechno při starém,tak už to bylo potřeba,ne?
Odpovědět
Katy, no jooo, tak jestli každých 7 let budete kupovat nové vybavení, no tak proč ne, že? :-D hihi, ale jo my taky to chceme tady na jaro trochu měnit, takže tě úplně chápu, aby to nebyla nuda a ohleděné, že? :o) Akorát my budeme i bourat...no to se těším :o) A co nehtíky, jaké máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme potřebovali tu novou sedajdu. No a ostatní se musí doladit,ne? Nehtíky mám klasiku. Jako vždy. Francouzká. Co budete bourat?
Odpovědět
Budem rekonstruovat na jaře koupelnu, + dělat 2 nové pokoje z půdy, a ještě malovat pokoje a tak...takže celý vrch bude nový. Ale jaksi se mi do tho moc nechce, ale zasej bude to hezké :-) Ale bude to makačkááá. :-D
Odpovědět
A jak jsme byli v Ikee tak jsem jen hleděla jak se dají sehnat pěkné doplňky do domu :-D a taky nábytek a tak...nějaké pěkné skříně velké do ložnice bych chtěla a k letišti pěkné lampičky..a tak.. :-D no to až bude ale vše hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,to bude mooooc práce. Nezávidím.
Odpovědět
:-) Já vím, taky to furt oddalujem :-D
Odpovědět
Jako i ted to tu máme dobré, ale to víš, chceme lepší modernější, no tak musíme makat, ale asi to dáme firmě, at to udělá, můj má strýca co ma stavebni firmu, tak to půjde snad dobře pak.
Odpovědět
tak a tady nikdo, což? teď jsem přijela od koní a za chvíli jedem krmit...ohřeju se aspoň trochu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,raději to udělat teď,než pak,až budou třeba děti.
Odpovědět
Článek se načítá
Heli zima co? :-)
Odpovědět
Katy musíme to stihnout, než bude nějaké to mimi :-N
Odpovědět
Helča by nám s přestavbama a rekonstrukceme vyprávět, že Heli?? :-)
Odpovědět
mohla vyprávět :o)
Odpovědět
Profilova fotka
No,Helča by mohla opravdu vyprávět. :-)
Odpovědět
No to jo, ta má zkušenosti, by si mohla už otevřít designerskou kancelář a dávat rady a tak :-D No já bych to třeba i využila :-D
Odpovědět
Dnes jsem si koupila na centrumu dva čajíky Pickwicku a dostala jsem lžičku s jahudkou misto držátka zdarma :-D jsem se zasmala. Akorát na ni čučím :-D
Odpovědět
V práci byla trochu zima, tak jsme čajíkovali s holkama, no akce na Pickwick no nekup to :-D
Odpovědět
Sylvi, že by? Mým snem bylo studovat bytové designerství, ale bohužel se ten obor před pěti šesti lety ještě nenabízel, tak možná proto mám potřebu pořád něco přestavovat. :-N
Odpovědět
:-D No Heli vidíš, nebyla jsem daleko od pravdy :-D :-D
Odpovědět
Tehdy byla jen obyč stavařina, ale to je o něčem jiném, to by tě asi nebavilo, co :-)
Odpovědět
Sylvi, já byla na stavárnu přijatá omylem :-D
Odpovědět
Počkej jako fakt? Ale tys byla na ekonomce, že? :-)
Odpovědět
sylvi, jj ;-)
Odpovědět
To se tak někdy stane, no....člověk se hlásí někam, s čím vlastně nemá nic společného...
Odpovědět
:-) Joo v 15ti jsme hold byli ještě děcka nerozhodné :-) Přemýšlím, co budu ted dělat, nějak se mi nic nechce :-)
Odpovědět
ahojka při večeru :-) já jsem před chvilku dorazila domů, myslela jsem, že mě bude muž vítat, ale on umírá na tu rýmu a jen na mě akorád hnusný... tak ho radši nechám spat... koupila jsem si včera čistící čaj, tak si dám čajík, chvilku budu brouzdat po netu, okoupu se a pak zalezu na chvilku ještě s knížkou do postele... a pak půjdu spat, ať zitra v těch 6 vstanu... :-) mějte se tu zitra hezky, já se ukážu zase až večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holčiny, tam je teda kosa co, mě teploměr ukázal tři stupně brrrr :-S. Včera jsem se dokopala v tom větru k ježdění a byla jsem mile překvapená, šimlík má velkou podtrženou jedničku :-) vůbec se nelekal a spoluprcoval a to kolem nás lítalo kde co :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?