Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Image- souhlas!
Odpovědět
Profilova fotka
image s tím výberem šatů souhlasím, mě se z toho co mi nabízela líbyli jen 3 a z toho seděli 1. Většina šatiček je staršího typu. Já tam šla s tím, že pokud si nevyberu půjdu juknout do delty. A vybrala jsem si. Do delty jsem už raději nešla, líbylo by se mi jich určitě víc a nevěděla který by byli lepší a také se mi nelíbí ceny půjčovného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak já si šaty vypůjčila od pana Jecha z Reprosu v Jirkově,jsou nádherný,hned jsem se do nich zamilovala,už je mám hozený v albu,ale pořád nemáme tu hudbu,začínám se bát ,že si budem muset zpívat sami... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme také objednané prstýnky a vyjdou nás cca na 4700,- vč. 2mm briliantíku,mám je v albu jen budou žluté.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jituš,jsou krásný a kde jste je teda nakonec koupili?
Odpovědět
Jituš, no vidíš, že jste sehnali a dokonce jsou opravdu moc hezké!! Já ti říkala, že seženete v pohodě :-D nemusí stát deseti tisíce, aby byly krásné:-) Kde jste nakonec sehnali? V CV?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lijo stejně jako vy v CV na Blatenský, bude nám je dělat ta zlatnice. Vybrali jsme si tyto od zn. Hejnal kde vyjdou v bílém zlatě na 10500,- se zirkonem. Mi přenesli vlastní zlato a paní nám je vyrobí podle nich akorát je chceme žluté a lesklé. Tedy původně se mi mooc líbyli jiné téže značky, ale paní říkala že by nebylo snadné je udělat. Můžu zatím toto zlatnictví jen doporučit, strašně příjemní lidé.
Odpovědět
Ahoj holky, byla jsem včera na Březenecký v tom salonu a nikomu nedoporučuju, ne jen že mne paní ujišťovala, že stačí se šaty počkat až do dubna (vdávám se v srpnu), ale taky mi řikala, že ikdybych si teď vybrala, tak mi je nemůže zaručit, že na ten termín budou v pořádku. Chápete to...., jako opravdu mne tohle odradilo. Mají i velice malý výběr, je pár šatů ( ty jsou ve výloze), které vypadají dobře, ale jinak ostatní vypadají zašle, žádnej výběr doplňků a ničeho :-(. Tak jsme se rozhodli, že pojedeme příští pátek do svatebního salonu Evanie, Teplice www.evanie.cz, tam mají krásný výběr se vším všudy, tak si tam snad vyberu... Zítra jdu ke kadeřnici, tak se rovnou i objednám na zkoušku účesu a sejfnu si jí na náš termínek.
Odpovědět
Před chvilkou jsem byla objednat kytičku u Volaříka na náměstí v Cv, budu mít 19 bílých tulipánů - něco podobného co mám v albíčku, jen stuha bude s perličkami a bude v barvě bordó, perličky budu mít i na konci té trávy co tam je... strašně se těším jak na konec bude vypadat, odhadní cena za svatební kytičku, kytku pro družičku, svědkyni a maminku a tulipán do klopy nás vyjde na 2100 odhadní cena. Což je super cena počítali jsme 5000,-, tak jsme příjemně překvapeni. No a už nám zbývají jen ty šaty, oblek, prstýnky, oznámení a objednat doplňky pro výzdobu tabule a jsme dá se řici připraveni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ilco to že je hrozný ten salon na Březenecký to vím už dávno (chodím denně okolo), raději jsem tam ani nechodila. A s tím že ti nemůže zaručit, že šaty budou v termínu vpořádku máš všude, může je nevěsta před tebou poničit a oprava něco trvá. Pak dej vědět jak jsi pořídila v evanii. Holky nechodíte některá na gel nehty? Sháním jinou nehrařku ale aby byla pečlivá a ne drahá a nechce se mi obcházet všechny.
Odpovědět
Ahojky vrtulko, vidíš mě to zmátlo ty šaty ve výloze,docela ušly. Jako vím, že mi to nikde nezaručí, ale kdybys to slyšela jakým stylem to řekla, asi tak, že se jí každý šaty vrátí a jsou na odpis... prostě odradila mne i sama paní svým vystupováním... No ta Evanie asi bude na jiný úrovni doufám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já jsem pořád bez hudby a už mi z toho začínají vyskakovat pupínky :-),svatba za měsíc a nic jsem z toho zoufalá,už máme šatičky pro manžílka ale byli jsme pro ně až v Mostě v Deltě ale mají to tam úžasný,skvělý výběr,všem bych to doporučila a ceny jsou taky rozumné.Jituš tak už nám volali,že jsou hotové prstýnky ale doplácíme trochu víc ale ne o moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Ve středu jsem byla zkoušet šatičky salón Jechová - REPROS v Jirkově a dneska už si jdu vybrat ze 3 co jsem si tam zarezervovala, paní má krásný výběr, cena velice slušná kolem 4000,- nová kolekce 2009. Velice příjemné prostředí a jsem fakt nadšená, nemůžu uvěřit, že nám toho už moc na zařizování nezbývá a to to nějak moc nehrotím jde to samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Iijo jak to uděláte bez tý hudby? já žádný kontakty nemám tak neporadím. Budete mít hodně lidi? Kdyby míň tak by možá stačili nějaky cd. Já doufám že za prstýnky moc doplácet nebudeme, jak dlouho jste čekali? Nám říkala 2 měsíce. Ilco už má kolekci 2009 ju, když jsem tam byla já tak ještě nebyla. No v dubnu tam jdu na druhou zkoušku a na doplňky a závoj, tak jsem zvědavá jestli nevyberu nakonec nějaké jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím jak to udělám lidí máme 40,takže stím cd nevím,já mám šaty od manžela paní Jechový,nová kolekce 2009,ještě je nikdo neměl na sobě,budu první a cena 1500,-jukněte do alba,za tu cenu tam má všechny šatičky. Ty prstýnky jsme měli za 14 dní,takže super.
Odpovědět
Lijo, nechcete DJ?Mohu ti dát kontakt, pak ještě vím o jedné kapele.
Odpovědět
Ahoj vrtulko už jo už má novou kolekci... koukala jsem, že stejné šaty co má ilja budu mít já, ale u Jechový je mám za 4700,-. To je tedy pěkný rozdíl, mě se tam ale nelíbí ta růžová stuha, tak mi to bude předělávat na bílou... Iljo my jsme měli mít taky CD hudbu pro 30 lidí a snad jsme si i říkali, že by byla sranda přidat do toho nějaké hlášky z filmů.... už jsme to jednou dělali na narozeniny. Ale pak si babička vymyslela, že by rádi živou hudbu, tak ještě uvidíme. ALe já bych se toho tolik nebála. Holky, neobjednávali jste někdo z netu prstýnky? Nemáte s tím zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,kimbi mi máme taky Dj ale mysleli jsme,že by jsme to zkombinovali stou živou hudbou,ty by mohli hrát tak do 8 a pak ten DJ,protože vydrží do posledního,tak mi prosím tě napiš ty kontakty a uvidíme,včera jsem taky dostala kontakt na p.Kopčana znáte nekdo? Ilčo s těma šatama je to fakt rozdíl jako blázen,tu živou hudbu chceme právě kvůli těm starším,jinak bych to neřešila a měla celou dobu Dj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kde jste? Tedy u nás nic nového. Lijo ty jo to už to máte za chvilku, co hudba?
Odpovědět
čau holky :-), hlásím, že začínám být v depresi, že nestíhám (v noci se mi zdálo, že mi kadeřnice dala do drdolu kvůli výztuze skleničku!!! :-D ) Lijo, hrát nám bude právě pan Kopčan, myslím, že se máme na co těšit :-) Jinak už máme i oblek pro ženicha, objednaný kytičky u Volaříka na náměstí (Ilčo, na tvojí objednávku "s předstihem" na srpen fakt nemáme :-)...), prstýnky objednané přes internet taky sedly bezvadně.
Odpovědět
Profilova fotka
bonavio skleničku, jsi mě pobavila, fakt :-D koukám že všichni chodí k Volaříkovi, tam budou asi dobrý a asi ne i drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak hudba už je domluvená,bude nám hrát pan Kopčan a od 8 máme DJ,tak mi spadl kámen ze srdce,už jen pár dní a bude to,začínám být nervózní,ale už snad všechno máme,už jen aby nám vyšlo počasíčko :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si nakonec objednala šatičky úplně stejné, které jsem chtěla místo za 4.900,- za 1.500,-. Tak jsem z toho celá nadšená :-). Jinak byli jsme dnes v Teplicích Evanie, je to jenom prodejna a ne půjčovna :-( tak jsme odkráčeli, skoromanža si chtěl obhlédnout obleky, nakonec jsme šli jinam, taky v Teplicích. A tam jsme vybrali moc pěkný oblek i s bordó vestičkou a kravatou za 2.200,- což ujde, ten oblek vypadá nádherně je lehký přesně pro nás na léto :-). Koukali jsme i na prstýnky, ale zatím stále nevíme co vybrat jsme hrozní :-). Budeme posílat i oznámka k výtisku, sami jsme si vytvořili, máme už i jmenovky, jen je vytisknout :-).... musíme taky spočítat kolik toho budeme potřebovat. Ve čtvrtek jsme udělali už jídelníček a jen jídlo pro 30 lidí je za 14 tisíc :-( to je pálka co potom pití :-). A co vy jak jste na tom? bonavia: Jo jo to víš já jsem blázínek a teď koukám, že všem budou ukazovat "můj" nápad :-D No ikdyž já tam sice přinesla obrázek, ale k tomu jsem jim ještě dala 1000 připomínek a úprav :-D. Jinak sklenička je fakt dobrá :-D vrtule: Kde si objednáváš ty kytičku? U Volaříka jsou strašně ochotný :-) doufám, že od nich bude kytička přesně taková jakou si představuji. Lijo: Tak vidíš už máš o starost méně. Počasíčko ať je jakýkoliv, tak musí být super ve váš den. I když prší je to štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Lijo to je super že hudba klapla, docela ti i závidím že to máš za chvilku. Ilco to jsi šla nakonec k Jechovi? A co na to Jechová, vrátila ti zálohu? Mě je to už blbý jít zrušit zálohu, že jdu ke konkurenci pro ty samé. Ale zase jsem slyšela, že Jech není tak ochotný atd. Přítel mi na to řekl ať si zase nevymýšlím blbosti, že mám šaty vybrané a hotovo. Jak se vám povedl jídelníček v Myslivně pro 30 za 14 tis? Já se nějak pod 10 tis nemůžu dostat a to máme polovinu lidí. Na kytičky asi půjdu rovnou k Volaříkovi a nebudu nic jinýho koumat.
Odpovědět
vrtule: Jo šla jsem nakonec k tomu Jechovi, Jechový jsem řekla,že jsem si vybrala jinde, může jí to být jedno ono ušetřit 3500 a neušetřit to se člověk nerozmýšlí. Vrátila zálohu normálně, můj přítel by mě zas protáhnul pocelý republice :-) No jídelníček počítáme přípitek šampus plus likér, polévku, vepřo knedlo zelo, pak bude náš dort, pak jsme si objednali šunkové mísy 2, sýrový mísy 2, a pak guláš, řízečky a kýtu a to stačí, budou koláčky, dort myslím,že se to ani nesní... U Volaříka určo vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,Ilco to víš,že jo ty peníze se budou hodit jinde,budu se snažit ty šatičky nezničit ;-) ,vrtule: jsem ráda,že už máme vše důležité zajištěné už jen nějaké ty maličkosti a čekat,nervozita stoupá každým dnem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se byla kouknout také k Jechovi a zůstala jsem u těch původních šatiček u Jechový. Jech neměl ty co jsem chtěla, sice mi tam jedny padly a docela i líbily a byly docela pohodlné. Ale zašla jsem hned zpátky a znovu vyzkoušela ty původní, které se mně líbí víc a přijde mi že mně dělají drobec hubenější a navíc mi je paní nakonec dala za levno. No posuďte sami v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska i v deichmanu pořídila botičky, ani jsem nečekala že budu mít z čeho vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
Taksi tu povídám sama se sebou, no blázen :-p Jinak info že v Jysku mají bílou organzu za 25Kč/m. Mají poslední zbytek. Tak na auta jedné svatby. Já už mám ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?