Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je paráda, že je z Kadaně. Já jsem z Račetic, tak to nemám moc daleko. A cena úplně úžasná. Tak to abych se tam zašla podívat co nejrychleji. Děkuji za kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucynko spíš jí zavolej,pendluje mezi zeleňákem, mateřským centrem (tam mívá i přednášky o líčení)..abys nejela z Račetic a ona nebyla třeba někde na líčení:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to máš pravdu, abych tam nešla zbytečně. Naštěstí by to nebyl takový problém, protože v Kadani pracuji. Ale zavolat předem je rozumnější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jen není nic nového. A přes víkend moc nechodím na pc.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky nic nového. Dnes se jdu podívat k Jechovi na šaty. Tak uvidíme, jestli si něco vyberu. :-)
Odpovědět
No nevím jak budeš u Jecha spokojená, mně to tam připadalo doooost out. Je fakt, že to má za pár korun, ale na svatebních šatech bych zrovna nešetřila
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, lucynko dej vědět jak jsi pořídila u Jecha ;-) no já si tam nevybrala, pár hezkých šatiček tam měl ale na štíhlý holky a to já opravdu nejsem. Ale ty ušetřený penízky 8-) Ale pokud nemusíš řešit každou tisícovku, tak bych se vydala rovnou do Delty a nejlíp v Mostě tam si to moc chválí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se i porozhlížela po výprodejích ve svatebním salonu. Koupila jsem si hned dvoje,jsem blázen:)Ceny jsou přijatelné a máte značkové šaty,které pak můžee střelit. Tady na chomutovsku jsou ty salony už dost obšlehlý:(
Odpovědět
Zase po chvíli zdravím chomutovačky, nějak se sem nedostanu. Zuzu já teda musím pochválit Deltu, šaty mám nádherné, úpně nové a přesně podle mých představ. Taky jsem zvažovala koupi, ale nakonec jsem si koupila na památku jen závoj a šaty si půjčím. Jinak už máme objednané prstýnky a za super cenu. Jo a za typy na vizážistku děkuji, nakonec mě přijede nalíčit sestřenka z Prahy, která líčí na přehlídkách a prý to budu mít jako svatební dar, takže se už těším. Snad mě moc nezmaluje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem Jecha nestihla, pač mamka potřebovala ještě něco zařídit. Tak jsme šly objednat aspoň kytici k Volaříkovi. Asi zítra tam ještě pojedu jim dát obrázek, tak mi snad řeknou už i předběžnou cenu. No k Jechovi se podívat můžu, když si nevyberu, tak půjdu jinam. Třeba do Delty naproti BILLE? je to ono, co myslíte? Taky jsem přemýšlela, že si koupim šatky, jedny jsem si vybrala, moc se mi líbí, ale nevim jak jsou kvalitní. Stojí jen 3800 a jsou z Prahy. Je to jak za půjčení. Mám je v albu a mají růžičku...A kolik stojí půjčovné v Deltě. Jechová mi psala, že mají půjčovné do 4 000 a jedna slečna od tuď si u ní půjčila šaty za 4 300 nebo 4 700. Teď přesně nevim. Samozřejmě bych byla ráda, kdybych sehnala levné a hezké šatky Vrtulko, ale zakaždou cenu to taky nechci. Simiku, prstýnky jste si vybírali v Deltě?
Odpovědět
Zdravím :-), Luci, nejdřív jsem byla v Deltě v Mostě, šaty nádherný, ceny přijatelný (5.000-8.000,-). Ale nakonec jsem se zamilovala do šatů naproti Delvitě (pravda, byli asi jediný, který tam stály za to, cena 4.900,-). A tak to vyhrály a paní je tam super ochotná, chce toho obejít určitě víc, a zkoušet a zkoušet...
Odpovědět
Článek se načítá
Lijo, tak jak??? :-):-):-), jaký to je být vdaná paní? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Lija je už paní. Tak kde jsi Lijuš? Chceme všechno vědět.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny budoucí nevěsty Chomutova. My budeme mít svatbu 1.8.2009 na Hrádku a hostinu máme na horském hotelu Lesná. Šatičky už mám zamluvené, dala jsem 6800,- a 1000,- je vratná záloha. Proběhla jsem vše v okolí což je Jirkov, Chomutov, Most, Kadaň a dle mých zkušeností....paní Jechová v Jirkově je moc ochotná a milá, ale pokud chcete něco jiného než klasiku tak si tam nevyberete. Na proti Delvitě, úžasný přístu, ale ani tady jsem si nevybrala, bylo vše velké a jediné co mi seděli byly právě úplné klasiky. V Mostě v Deltě super ženský a velký výběr doporučuji, Květuše Most šatů spousta ale ty tři dámičky co ta jsou jsu úděsné a po pár minutách jsem musela utéct nebo bych dostala migrénu děs!!! Šaty mám nakonec ze svatebního salonu V.Moona v mostě v Souši http://www.svatby-vmoona.cz/svatby/in..... Dělají tam kompletní servis a dokonce svatby na klíč. Potřebovala bych poradi kde objednat dort, nechci z cukrárny Petra.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
slavka to máš pravdu. Já to už taky slyšela a šaty teda dost děsný. Asi nakoupený z ebay, co jsou všude. Já mám šaty z Delty a jsem tam nadšená přístupem i tím jaké mají šaty. Je vidět, že jsou nové a přitom ceny úplně super. Nakonec mám samozřejmě z těch dražších, ale rozhodovala jsem se i o šatech za 3500.
Odpovědět
Lucynka prstýnky máme z Delty, objednali jsme z bývalé Diany, teď se to jmenuje jinak. Kombinované zlato a budou max do 10tisíc, tak jsme spokojení. Jinak ta Delta je opravdu naproti bille, jen mě štvou, že tam udělali placené parkoviště. Zkoušela jsem si tam šaty i za 2500kč a myslím, že nejdražší byly za 5500, to ale nevím určitě. Já mám úplně nové a za 4500. Paní je tam úžasná, se vším poradí a je vidět, že tomu fakt rozumí.
Odpovědět
Profilova fotka
macikku vítej, a proč né dort z Petry? nedělají dobré? Já na ně slyšela docela chválu a dost si u nich nechávali dělat holky z loňska. Nám ho bude možná péct tchyně a když ne tak mám namířeno právě do Petry.
Odpovědět
taky mám objednáno z Petry (druhý dort v albu), paní byla vstřícná, snad se dort v reálu bude hodně podobat předloze. Ale Petru jsem vybrala právě díky referencím loňských nevěst.
Odpovědět
přidávám se, Petra dělá pěkné a dobré dorty. Myslím, že jsem možná jednou kritiku slyšela, ale jinak jen pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, holky děkuji. Určitě se půjdu podívat i jinam. Na jednu stranu je to dobrý, že tam udělali placený parkoviště. Najednou tam je místa na zaparkování.... :-) Ale je blbý, že jsou dražší než na náměstí. Hodina tam stojí 15,-. Jinak na Petru jsem taky slyšela samou chválu. Na začátku této diskuze sem psala už paní a ta má v albu dortík úplně stejný jako chceš ty bonavio, ale myslím třípatrový a barva růžová. Když se podíváte, tak je jak z obrázku. A prý se dal i jíst. Takže já taky budu mít namířeno k Petře. Sice nám ho slíbila tchýně, ale nakonec ho budem objednávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a je pod přezdívkou cluci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ohledně těch dortů, Petra peče dobře a je tam i dobrá domluva, jen jsem chtěla poradit jestli nevíte ještě o něčem jiném. A ohledně těch šatů vím že v mooně nemají asi tak velký výběr , ale já mám smůlu v tom že mě příroda neobdařila bujným poprsým tak mi všechny byly velké nakonec i ty co jsem si zamluvila tak se musí korzet upravit, jen doufám že bude vše ok a nedopadnu tak jak salvkap referovala.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já mám od nich jen šay vše si jinak zařizujem sami a jinde, hostinu máme objednanou na Lesné. Dnes jsem si koupila botky, tak si můžu odškrtnou další položku na svém nekonečném seznamu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, s Petrou mám velmi dobré zkušenosti co se týše běžných dortů a známá dělá přímo v cukrárně a říká, že jsou lidí se svatebními dorty spokojení. Takže dort budu brát také tam, jen jsem stále nepohnula s tou kapelou. Nějak se mi nedaří sehnat někoho, kdo by měl volno. Tak jestli si na někoho vzpomenete, budu moc ráda za kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi jsme si už vybrali i svatební cestu tady u nás v ČR, jen se potřebuji ještě domluvit a zamluvit. Jen doufám že nám mezi tím nevyfouknou poslední místa.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?