Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem teda za šaty platila 2000,- vratnou zálohu, pro případ poškození a vůbec mě to teda neodradilo od toho abysh si šaty pořádně užila. Byla jsem v nich po celou dobu až do rána. Uplně mě překvapilo, jak nebyly ani trochu špinavé...jen takový ten šedý spodek od toho, jak jsem s tím utírala prach po zemi. A to jsme se při focení válely po trávě, lezly kdoví kam a nikde ani stopa. Při vyzvedávání šatů mě sám pan majitel ujištoval, že hlavně klid, všechno se dá vyčistit...že si nemám dělat hlavu. Hlavně kdaž se poliju, tak nechat uschnout tak jak to je a pak teprv dát do fusaku, aby to nezplesnivělo. Že dostane dolů i asfalt z těch šatů. Užili jsme si to parádně celé, za což vděčím nejvíc lidičkám okolo a samo taky skvělé kapele. Měla jsem nachystaný program....travesty show a pak tombolu...no paráda..hned bych si to dala ještě jednou. Hostinu jsme měli na Panoramě a vyšlo nás to cca tak 800,- na osobu se vším všudy. A to že se jedlo a pilo. 75 lidí jsme měli a na večer možná ještě o desítku víc. Byla jsem tam maximálně spokojená. Všechno jsem si dělala a chystala sama, na čemž si myslím, že se dost ušetřilo. kackabk: já měla první šatky zamluvené taky v Kriss bey....paní je opravdu moc milá a šatky maj za super ceny a hezké :-) Na fotkách bych opravdu nešetřila...ty vám zbydou jako vzpomínka a když se vše dobře nafotí, není potřeba ani kameraman. Tady jsme šetřili a vše nám natáčel strejda...prostě jen tak aby byla vidět atmoška, která ale perfektně je vidět na fotkách. A dál jsme šetřili na prstýnkách. Já osobně nemám potřebu mít na prstě prsten za 20 000,-. Vybrali jsme si ocelové s diamanty a vyšli nás uplně na pakatel.
Odpovědět
taky jsem se vdavala letos a jak psala musiv-foto z Blanska z Dolni palavy moc nebrat-odradilo mě jednání ,když jsem zavolalal paní se do telefonu tvářila,tak že ji otravuji a pak že mi všechny fotky udělají hned 3x,abych měla pro maminky a tak-ale to jsem nechtěla,sama jsem si chtěla vybrat pro koho jakou forku a kolikrát a když slyšela o focení venku u zámku...no tak aby to stihla..nakonec jsme zvolili foto Cápal-velde drogerky Teta a byli jsem spokojení-paní nám řekla,že žádnej spěch,že fotí vždycky ten den jen 1 svtbu-takže nám fotila cca 1,5hodiny(od ca 10hodin) před kostelen,v kostele,po kostele zalikovačku a pak jsme přijeli až ve 14hodin do atelieru,tam nafotila a pk jsem šli fotit do parku k zámku-taky cca 1,5hodiny. :-) Spokojenost-kdo chce více info o ceně,případně kontakt,písněte do IP. :-)
Odpovědět
nikaa666: my jsme to taky chteli mit puvodne na panorame, ale pak nam pani ukazala kde to byva a mne to prislo strasne maly. rikala sice ze je to az pro sto lidi, ale ten prostor byl vazne hrozne maly, byli bychom tam vsichni namackani, predstavoval jsem si nejaky velky sal, kdyz je to takovy hotel. sice je pravda jak rikala, ze nebudou nikdy tancit vsichni,ale tam by se snad veslo tak max. 20 lidi na ten parket a my chteli mit 80. taky mi vadilo ze se ten venkovni prostor nedal uzavrit jen pro nas. jinak je to tam samozrejme moc pekny, prave proto jsem to tam uz dlouho chtela mit, ale ten maly prostor me proste zklamal. muzes mi napsat, jak to vypadalo u vas? taky koukam, ze jste tam meli dost lidi. jo a jak vypadala ta tombola co jste tam meli? diky
Odpovědět
Profilova fotka
veruska26: no tak na Panoramě je víc sálů, ale určitě myslíš ten modrý dole. Tam jsme to měli my a v pohodě jsme se tam vešly..místa tam bylo hafo a na tancování to boohatě stačilo. A to že se u nás trsalo ve velkém. Ono to působí možná jako malé já si nemůžu stěžovat. A hlavně jak je hned vedle ten bar k tomu a rautový stůl, tak to nemělo chybu..protože když někdo sedělu u baru ( a že jich tam bývalo ) byl i součástí dění v sále :-) Kdyžtak ti můžu poslat nějaké foto z hostiny jak jsme to měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě k tý tombole..měla jsem ji jen symbolickou :-) prostě asi 25 cen. Lístky jsme dávali zadarmo každýmu kdo kolik chtěl...dokonce nám družička, která rozdávala losy donesla i nějaké peníze, že si je prostě někdo chtěl koupit :-) Měla velký úspěch a vtipné dárky potěšili všechny výherce :-) Tombolu vyhlašoval náš vrchní bavič se svědkem a opravdu to stálo za to....Vřele doporučuju.
Odpovědět
nikaa666: tak moc dekuji za tip na vecerni zabavu, to bychom mohli zaradit, muj bracha je taky bavic, tak treba by to jeste obohatil nejakym proslovem:). jinak jestli muzes tak mi kdyztak posli do IP nejake ty fotky z hostiny, taky nam prave ukazovala ten modry salonek. my teda uz mame zamluvenou sladovnu v cerne hore, ale ta panorama mi porad lezi v hlave, protoze se mi tam to prostredi libi. a jinak taky uvazuju o variante svatby venku, vsimla jsem si ze i tys to mela a zrovna ve stejny termin jako to chceme pristi rok my:) ale asi je to dost risk skrz pocasi.
Odpovědět
Profilova fotka
... my jsme tombolu neměli, ale můžu říct, že velký úspěch měly svatební listy - dělala jsem si je sama a po svatbě jsem jich musela ještě několik tisknout, protože je chtěl mít každý doma :-D
Odpovědět
musiiv: a co jsi měla na sv. listech napsáno?? taky bych si chtěla něco připravit, ale vůbec nemám představu...
Odpovědět
Svatební listy to je seznam darů, jaké by novomanželé rádi dostali ne? Myslím, že by nemuselo být špatný vyrobit pro hosty svatební noviny, které by si mohli hosté číst, když by se šla nevěsta s ženichem fotit, co jsem se dívala tak to může být docela legrace počíst si něco o novomanželích, o tom jak byli malí, jak se seznámili, pak o každém z hostů něco málo, dávají se tam fotky, různý pořekadla apod. Mě osobně nejvíc láká ta tombola. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: jj svatební noviny jsme měli taky...kdyždý je dostam na židli a moc se líbili :-) Dávali jsme je každému na židli na hostinu, případně do dvojice, aby si každý odnesl domů :-) veruska26: mrkni ke mě do alba, nějaké fotečky tam mám z hostiny...pokud bys jich chtěla víc a třeba i z druhé strany nafocené, písni mi meil a já ti je pošlu ;-) Já teda na Panoramu nedám dopustit :-) Byli jsme tam max spokojeni a ještě ten pokoj do toho se snínaní....parádička :-) A obřad venku je krásnej, já trnula za počasí a nakonec to vyšlo a bylo až až teplo. Měli jsme na zámku ale i variantu mokrou, tam je to samozřejmostí, takže i kdyby pršelo, dalo se to udělat v zámecké kalpi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, svatební listy, to zní dobře, ale to už asi nestíhám... přemýšlím, co vymyslet nového, co se týče zábavy a tak. prý něco kuje svědek, ale jen tak pro jistotu...měla jsem teď v okolí dvě svatby, jsem třetí v pořadí a nechci, abysme se opakovali, neboť složení kamarádů je cca ze třetiny stejné. takže tombola padá, břišní tanečnice padá, ...máte tipy? každopádně budem mít na hodinku led, jen na něj vymyslet program, abysme jen nejezdili půl hodiny na jednu stranu a půl hodiny na druhou ;-) a k té Panorámě - já z ní byla nadšená, co se týče služeb, prostředí, okolí, velikosti, přístup...ALE přišlo mi to strááášně drahý. co čekat, je to nóbl hotel, musí to být krása, ale my na to nemáme :-( zkoušeli jsme rozpočítávat hostinu, raut, selátko..už si to konkrétně nepamatuju, jen vím, že to selátko mělo být za 15tis, z čehož 3tis byly na chleba - jestli počítají, že každý sní 2 bochníky? no a podobně. takže z tohoto důvodu jsem od tama odcházela se sklaplýma ušima (v akvaparku se mi paní omlouvala, že selátka jsou trochu dražší, že musíme počítat s asi 5500 - tak jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet) fotografa budeme mít Petra Novotného z Blanska, žádné reference jsem na něj neslyšela, ale fotky na netu má celkem pěkný, tak snad v pohodě. uvidíme. teď jsem se bavila s kamarádkou, která měla vybrané šaty v salonu Sedm (jako ta, o které už jsem zde psala, jak radši sundávala šaty hned po hostině) a potvrdila mi, že na smlouvě jsou tam rozepsané částky, za jaké znečištění se kolik platí (od 1000 do 5000). když to viděla, tak nechala smlouvu smlouvou a půjčovala v Kriss bey, kde jí paní ujistila, že se zašpiněním se prostě musí počítat. asi je to salon od salonu, ale Sedm je v tomto na houby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: jj, já jsem to nazvala svatební listy, ale byli to svatební noviny... byla to novinka, nikdo to na svatbě neznal, měli jsme asi 30 výtisků a další jsem dodělávala po svatbě. Kdybys je chtěla poslat, tak mi napiš mail ;-) Jinak ve Lhotě platila kamoška za čištění šatů, který byly fakt hodně špinavý jen 500 8-) kackabk: zažila jsem svatbu, kde se místo selátka grilovaly naložený steaky a myslím, že to bylo lepší, protože to selátko dost stojí a je z toho velkej odpad. A ty steaky si fakt dali všichni i když pak k tomu byly švédský stoly. Nevím, jestli to v té hospůdce dělají, ale snad by se to s nimi dalo domluvit, sehnat nějakýho kamoše, aby to tam griloval...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kackabk: tak salon sedm je případ...tam bych si ani šaty nepujčila... Ta Panorama, právě není zas tak drahá, jak si všichni myslí....dokonce vyjde levněji, naž třeba hostina na bowlingu v BK...a na osobu je to srovnatelné s kteroukoliv jinou hospodou. Sele jsme teda neměli...jen klasa raut a navíc akorát čoko fontánku a ta byla uplně za super cenu :-) A k šatům...já měla šaty rozržené ve švu vzadu, jak mi v noci někdo přišlápl vlěčku, zak se utrhl knoflík a rozjel se šev ve spod...a platila jsem taky 500,- Za zašpinění nic...protože na těch šatech jinak vůůůbec nebylo poznat že jsem je měla celej den :-)
Odpovědět
ahojky, nemáte některá zkušenosti v poslední době s fotografkou Annou Tichou? Tedy, s tou mladší, v Boskovicích jsou dvě. Máme u ní rezervovaný termín focení, ale náhodou jsem tady na ní objevila jen kritiku, tak teď nevím nevím....díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
hanik.s: Anička nám fotila svatbu před dvěma měsíci :-) Já tu taky četla kritiku na ní...ale my byli max. spokojeni a myslím, že to pomlouvání pramení uplně od jinud. Kdyžtak ti víc písnu do IP kdybys chtěla ;-)
Odpovědět
nikaa666: kdybys byla tak hodná a mohla mi napsat víc podrobností do IP, byla bych moc ráda, protože mě ta kritika docela dost vyděsila. Jsem ráda, že se našel někdo, kdo byl spokojený :-)
Odpovědět
Tak se musím pochlubit :-D Mám šakty :-D Teda tak na 99%, jestli si to kočenka, co mě je prodává nerozmyslí :-D Je to teda trapný, tak cca 9 měsíců dopředu sušit ve skříni šaty ale říkala jsem si, že jsou za super cenu a jsou fakt moc krásný tak jsem si řekla, proč né. Akorát moje kamarádka mě to děsně pohanila, což mě dost zamrzelo ale zase respektuji její názor. Ona říkala, že se těšila na to, jak budeme spolu chodit a vybírat šatky a tak ... já se na to těšila taky ale poté, co jsem viděla na svatbě tuto sobotu... :-( Kamarádka dala za šaty 8.500,-Kč a vrátila je jen malinko zašpiněný, jak klasicky bývá, a ještě musela doplácet. Takže mazec. Tak jsem si řekla, že než se stresovat, jestli se náhodou těm drahejm půjčenejm šatům něco nestane, koupím si radši svoje, levnější a stejně nádherný :-D Jen si je musím nechat o číslo a něco zmenšit ale to snad nebude problém :-p Jsem trapka, co? :-D Já vím .. no, mám pocit, že se už snad fakt můžu vdávat :-D
Odpovědět
slunickowww: tak to moc gratuluji!!! ja z vybirani sat mam hruzu, urcite se mi nebude nic libit a kdyz jo, tak mi to zas nebude sluset :-(. na kamosku kasli, ja jsem se taky loni tesila, ze budu s kamoskou obchazet obchody a pak mi rekla, ze si je vybrala hned napoprve s mamkou...sice me to trochu mrzelo ale tak jsem ji to prala:). v tomhle asi musi byt kazdej sobec a byt rad, ze si saty vubec vybere, to ze muze nekdo vybirat s tebou, je bonus navic:). tak bud rada a tes se z satecku, ja teda mit je doma takhle brzo, tak je denne zkousim :-D . kdyztak hod nejakou fotecku az je budes mit, at se muzu inspirovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: to víš, že nás od selátka zrazovali, ale těch 5500 je pro nás přijatelných a jsme strašně tvrdohlaví :-D prostě ho chcem ;-) nikaa666: však se stačí podívat do vašeho alba a je vidět, že ta Anička je fakt dobrá, máte to krásný. mrzelo mě, že náš termín už měla obsazený, když jsem jí psala... jinak pokud jste pohoštění na Panoramě rozpočítali na 75 lidí za 800, vychází mi to na 60tis, což my si dovolit nemůžem - ale je to prostě náš pohled. slunickowww: tak to gratuluju, že se šatky líbily. hlavně je ale nesuš ve své skříni - mamka kdysi cosi povídala o tom, že to nepřináší štěstí (jasný, pověra), ale bylo by fajn se na ně těšit a neokoukat si je - já mám takto u mamky schovaný jen svatební šperky a těším se na ně jak děcko pod stromeček ;-) a to že máš jistý nějaký šaty ti přece nemusí bránit v tom, aby sis s kamarádkou prošla pár svatebních salonů, myslím, že si to spousta z nás vyloženě užívala - jako princezna být oblíkána do krásných šatů - kdy jindy, když ne před svatbou ;-)
Odpovědět
kackabk: máš pravdu, být obletovaná ve svatebních salónech musí být něco ... ale říkám si, že si teď šatky koupím a pak v salónu objevím nějaký krásnější a budu litovat .. ale snad né .. třeba to vynahradím nějak jinak :-D Jinak, šatky nebudu mít u sebe ve skříni. Někam je "hodím" a vylovím je až těsně před svatbou na zůžení. Doufám, že to vydržím protože jak se znám .. ha ha .. jsem jako malá takže se ti ani nedivím, že ty šperky na svatbu jsou pro tebe taky na těšení jako malý děcko na vánoce :-D Já jsem stejná :-D Ale co, prodat je můžu vždycky, ne? :-N Stejně to hrozně rychle utíká. Za devět měsíců to máme s přítelem za sebou .. maze, fakt něco. No, pořád mě to nějak nedochází ...
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: mě to taky nějak nedochází a to nám zbývá 17 dnů. :-D opravdu to moc rychle uteče. zasnoubili jsme se v lednu, bylo to do září 9 měsíců a je to tu. Jo, s tím, že objevíš nějaký šaty, co se ti budou líbit víc, to mě taky napadlo, je to risk, ale máš pravdu, že je můžeš prodat a půjčit si ty ony...no jde o to, jestli se ti chce riskovat ;-) A přimlouvám se k verusce26, že bys nějakou fotečku mohla přihodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kackabk: no počítáš správně...ale zase za celej den jídla a pítí včetně oběda plus svatební noc k tomu, si myslím, že je to dobrá cena :-) Ale jako samo, že pro některé je to hodně, to je jasné :-) užijte si to vybírání šatků ;-) a házejte fotečky... 8-)
Odpovědět
Ach jo, tak je to holky tady ... musíme svatbu posunout o týden ;-( Přítova sestra s jejím přítelem mají 4.6.2011 nějakou dvojitou svatbu, na kterou chtějí být. Je to svatba nejlepšího kamaráda toho přítele, takže se to fakt všechno posesouvalo na jediný datum ;-( Tak jsme si s přítelem řekli, že když bude na Sladovně volno, posuneme to na 11.6.2011. Je to krásný datu, to jo. Ale už nám tedy vypadla kapela ;-( Měli jsme mít Trio Amethyst ale ty mají obsazeno. Neznáte nějakou další? Dívám se na Nota Bene ale zdají se mě dost staří a nedělají karaoke .. nemáte prosím nějaké doporučení? No, a ty šatky ... mrkněte se do alba ale jsou na mě velký, musím je o číslo zmenšit a taky tam vypadám jako odulec protože mám mega opar a jsem nemocná ... ale uvidíte :-D
Odpovědět
slunickowww: Co takhle Honza Hlaváček? Mrkni tady do diskuze a na stránky, prý je to výborný bavič a cena cca stejná jak Trio Amethyst... 11.6. 2011 je taky pěkné datum! ;-)
Odpovědět
dulík: děkuji za typ na pana Hlaváčka. Už jsem mu písla mailíka. No, nevím, jestli se bude přítelovi líbit ale třeba ano. Vypadá to, že je i bavič, tak to aspoň nebudeme muset nijak hrotit. Uvidíme. Nikde není ani napsaná cena ... no, snad se pán ozve a nějak se domluvíme. A to, že musíme měnit kapelu bude snad jediná komplikace a snad komplikace k lepšímu :-D jinak, mám už foto na svém albu ale nic moc. Musela jsem to zmenšit a tak nějak osekat, aby se to tam vlezlo a i tak .. no, asi se vám to nebude líbit ;-(
Odpovědět
slunickowww: juuuuuuuu ty jsou paradni! a moc ti slusi, jsi krasne stihla, vubec mi neprijde, ze to mas velky...no princezna jak ma byt:). co se tyce kapely, jeste jsou pry dobri tom sawyer band, ja jsem je slysela na plesech hrat a vzdycky tam delali na podiu show:). kackabk: kaci a kde mate mit obrad? a kdy presne? 25., jestli dobre pocitam? ;-) urcite budete mit i pekne pocasi, kdyz je ted porad tak hnusne. uplne ti zavidim, ze uz to mas ted. ale pak treba budes zavidet ty nam, ze to mame jeste pred sebou :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: no já myslím, že šatky jsou super :-) sluší ti ;-) a pokud to bylo za dobrou cenu, no tak není co řešit. Já bych ti mohla doporučit kapelu Velvet :-) Tom Sayer Band už má na termín 11.6 zamluvené moje kamarádka :-)
Odpovědět
Holky, Velveti mají taky plno. Ty jsme chtěli hned ale psali, že mají obsazeno. No, počkám, jak dojde přítel, domluvím se s ním jestli bude chtít toho pána, co jste doporučili a uvidíme. Ještě se nám ale neozvali ze sladovny, jestli jim ten změněnej termín nevadí, nebo jestli mají volno. To je fakt na pytel. Já tady panikařím opravdu devět měsíců dopředu. Jsem fakt trapná ... 8-) Jinak, ty šatky jsou tady z beremese.cz a jsou za cenu 6.500,-Kč. Jsou fakt nádherný. Včera jsem si je byla zkoušet a hned večer jsem psala mailíka, že beru. A vůbec mě nevadí, že mě budou viset doma. Snad to vydržím 8-) Větší jsou, musela jsem si je držet protože když jsem v nich popošla, tak padaly ale to bude dobrý. Snad k těm šatkům dostanu i kontakt na paní, co je zmenšovala už před tím a bude to. Je pravda, že jsem chtěla mít takový princeznovský šatičky tak jen doufám, že už neuvidím někde hezčí 8-) a říkám si, že za tu cenu je vždycky prodám. Pokud je teda nepokydám já nevím čím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
slunikowww: šatky jsou moc pěkný ;-) Můžu doporučit kapelu Živel (hudbazivel.cz), ti jsou taky dobří. A myslím, že i cenově rozumní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunickoww: kdyžtak tu mám pak ještě kontakt na dva hudebníky...hrajou samy...ale maj různý převleky a cenově taky přijatelní...kdyžtak pak písni, pošlu ti kontakt
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?