Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666:Moc děkuji za info :-) Určitě to doma ještě probereme.Po dlouhé době dobrá zpráva x-)
Odpovědět
Čauky holky, ani sama přesně nevím. Říkala mě to mamča. Ale v úterý se tam jdeme podívat, tak vám řeknu, co tam je a kde to je. Jen vím, že je tam tak blbá otevírací doba, že kdybych ten den nešla k zubaři, nedostala bych se tam :-( Takže pak vám písnu, ju?
Odpovědět
Čauky holky, tady to teda ale spí :-D Dneska jsem se byla dívat v tom Blansku na svatební věci. No, zřejmě mě maminka malinko mistifikovala :-D Je to v bývalé hasičce, před vstupem do brány k zámeckému parku. Je tam novej obchod se společenskýma věcima, maskama, šatama a tak .. je teda pravda, že paní tam má nějaký společenský šaty a jsou moc hezký. Říkala, že jsou pravé hedvábí od francouzské značky .. ale cena 6.000,-Kč :-D Má tam i pár závojů a má tam i svatební korunky. Ty jsou hezký .. takže jak budu mít po ruce poradkyně, jdu se tam podívat :-D Ale na to chci mít šatky už doma, abych věděla, co a jak. no, má tam i pár svatební šatů za super ceny. Jsou jako nové a nádherné ale většina z nich je krémové barvy a jsou až úplně ke krku, jako by rolákovej tip. Ale s nádhernou vlečkou .. takže škoda .. ale není to můj styl. No, tak to je jen to, co jsem slíbila, že písnu. Papa a pěkně plánujte :-D
Odpovědět
ahojk holky, po delsi dobe opet tu, byli jsme v tunisku za slunickem:). vidim, ze spousta z vas uz ma presne predstavy o spouste veci a mypritom porad nemame doresene misto obradu, uz me to zacina docela desit, ani fotografa :-( . v utery se chci jit mrknout na svatebni saty poprve, ale aby vubec svatba byla, kdyz neni jeste misto obradu :-( . porad nevim, co ta svatba venku, bojim se, ze kdyz bude svitit slunicko, tak se budu na fotkach sklebit, nejsem vubec fotogenicka a jeste s primhourenyma ocima...no des. kackabk: mas krasne fotky, moc gratuluju, at vam to vydrzi: Jeste jsem se chtela zeptat, jak jsi mluvila o tech salonech, ve kterych jsi byla, musi se tam objednavat dopredu nebo staci proste prijit?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky holky, vždycky sem nakouknu, jestli náhodou některá z nás nehodila nějaké nové info a ono nic 8-) No, já vlastně taky nic nového nemám. Začala jsem teda pokukovat po nějaké výzdobě ale úplně mě šoklo, kolik chtějí za výzdobu na auto a tak ... já jsem se teda rozhodla, že půjdu v klasice a nebudu mít kytky ale budu mít panenku. No, myslela jsem si i, že to bude nejlevnější. Prostě vezmu doma panenku, teta mě na ni ušije svatební šatky a bude to .. ha ha ... panenku jsem žádnou nenašla a nikdo z příbuzných a kamarádů ani nemá ... tak hledám dál :-D Snažím se zkombinovat málo peněz a hodně železa (nebo jak se to říká) ... tak uvidím, co z toho vyleze. Ale ty ceny vlizelínů a stuh a tak mě fakt vyrazili dech. Začínám nějak chápat, za co se ty peníze tak rychle utratí ]-( Holky, taky jsem si říkala, že si nechám uvázat svatební kytku jen tak bez uvedení, že je svatební. ale asi nebudou blbí, když budu chtít ještě kytky pro maminky a pro družičky, co? 8-) Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli je pak ta cena taky tak vysoká? 8-) No, tak já jdu zase pracovat. Musím si tady na těch stránkách vždycky malinko odpočinout a pak hrnu dál .. ha ha .. tak krásný den holky a užívejte si ty přípravy - je to super :-D
Odpovědět
Ahojky, tak já jsem minulý týden absolvovala zkoušení šatů, byla jsem ve 4 salonech a vyzkoušela jsem asi kolem 30 šatů. Vyšli mě z toho troje šatičky, s kterých si momentálně vybírám, ale je to hodně těžké, možná ještě vyrazím do salonů abych našla šaty, které budou obsahovat vše co mají ty troje. A navíc v některých salonech mě lákaly na nové kolekce, tak možná i proto se ještě jednou rozjedu omrknout novinky. Slunickowww: jj vizelin a organzy jsou pěkně drahý, ale sem tam je mají v akci v obchodech, já budu mít na autě určitě živé květy a ženichovi bych chtěla klobouk... vím že to vyjde dráž jak panenka, ale myslím že se dá udělat i levnější květinová varianta.. Svatební kytka vyjde vždy dráž je to stejný jako se šatama na svatbu, teď jak jsem byla v půjčovně, tak slečna, která si půjčovala svatební šaty do tanečních, tak jí řekli cenu 1500 a mě jako šaty svatební 5500... to je co, přitom je bude mít půjčené taky celý den.... No ale zpět ke kytce, však jim nemusíš říkat že chceš kytky pro maminky a pro družičky. Prostě si objednej 1 kytku větší (svatební), 2 kytky -přizdobená jedna růže (gerbera... co budeš mít použité ve svatební kytce) no a pro družičky, bych řekla že chceš 2 malý kytičky stejný jako bude ta velká... a řekla bych třeba že je to mamince k narozeninám a že jsi dostala za úkol to objednat - určitě se budou ptat k jaké příležitosti, pro koho..... a že si přeješ přesně tohle složení.... jinak si myslím, že ti můžou dát vyšší cenu i když neřekneš, že je to svatební, ale můžeš je omezit cenou ty, když ty kytky budeš objednávat, domluvit si nějaký hranice do kolika peněz to chceš..... Je fakt že svatební kytky se vážou jen z čerstvých materiálů objednaných právě pro tu příležitost, za to v normálně vázané může být i ne čerstvé kytky (nemyslím tím staré), zvaž všechny možnosti.... kdybys chtěla ještě nějaké info tak mi písni do IP, já jsem chvíli pracovala v květinářství a teď se tím zabývám jako koníček. Byla sis už někde zjišťovat za kolik ty kytky vyjdou??
Odpovědět
koopretina: Tý jo, ty ses už dívala po šatičkách? Tak to je mazec ... a jaký to je? Já toto totiž asi budu muset oželet protože už mám šatky zamluvený tady z beremka ... Na jednu stranu mě to moc mrzí ale na druhou stranu si říkám, že i tak můžu být krásná nevěsta :-) Tak uvidíme ... :-) Snad si to chození a vybírání vynahradím aspoň třeba u svatebního prádla :-) To s těma kytičkama máš asi pravdu. Můžeš a nemusíš říct, že jsou svatební a i tak to může být pálka, co? No, uvidíme, co vymyslím. Nicméně určitě dám nějakou cenovou hranici, která se nebude moct překročit. Snad do té doby stihneme našetřit víc penízků. Holky, pořád zde není někdo, kdo ví víc o hostině v Černé Hoře ve Sladovně? Jak to tam probíhá a tak? Ještě jsme neměli čas tam osobně zajet tak jen vyzvídám info :-)
Odpovědět
jj byla, bylo to super, klidně bych jela zas a asi pojedu :-) Já bych si zase ráda koupila šaty jakou ty a pak je po svatbě zkusila prodat tak, abych měla na šaty minimální náklady, bohužel díky své postavě si nemůžu jen tak z internetu objednat šaty... a nechat ušít v číně je podle mě risk, bez zkoušek... takže si vyberu to co mi padne a v čem se budu cítit nejlépe... no a z restaurací sladovna by ti mohla poradit a poskytnout nějaké info holčina pod přezdívkou Zuzousek 13, měla tam svatbu někdy na jaře myslím...
Odpovědět
No, já taky nejdřív nepřemýšlela, že bych si šatky koupila. tak ně jak jsem brala, že si je prostě půjčím a pak je zase vrátím - prostě nejjednodušší klasika. Ale poté, co jsem zažila u své kamarádky a doplácení za normálně ušmudlané šaty, jsem řekla, že nikomu nedovolím vydělávat tak na mojí svatbě a pak mě ještě kazit ten svatební den. Takže na popud mamči jsem se tak rozhodla a byla jsem nadšená, když jsem tady našla mertulinku, která bydlí jen kousíček od nás a prodává nádherné šatky. Jen si je musím nechat malinko zmenšit, aby mě padly tak, jak mají. Tak jsem zvědavá, jak budou vypadat, až bude všechno OK. Už mám totiž doma i botky, tak se těším, jak budu mít na sobě všechno :-) A máš pravdu, že pak, když se prodají, tak se tím aspoň malinko ušetří tak jsem zvědavá ... Ty si zase užíváš toho běhání a oblétávání po salónech, ne? :-) To zase já budu závidět tobě :-( Ale co, každej má svý. A já věřím tomu, že bych si určitě nic nevybrala nebo bych byla nešťastná z toho, že po mě chtějí desetitisíce ... 8-) Ale mám pocit, že čím víc se to blíží, tím víc se těším .. :-D
Odpovědět
holky tak ja jsem se dnes taky vratila ze zkouseni satu, byla jsem v jednom salonu v brne. mela jsem strasnou tremu, uplne jak pred zkouskou, protoze jsem si neumela predstavit mit na sobe svatebni robu :-D . ale pak super, mela jsem sebou dve kamosky, ty fotily jak o zivot a mam dvoje satky favoritky, oboje za 7000. byla jsem tam hodinu a pul a pani se mi ochotne venovala a jeste rikala, ze je dobre, ze jsem prisla uz ted, ze pozdeji (po novym roce) by na me tolik casu nemela, ani bych nemohla zkouset tolik satu a uz vubec ne fotit, ze to pry zdrzuje a byvaji fronty. takze fakt doporucuju zacit chodit uz ted, sama rikala, ze tam moc lidi ted nechodi, takze se vam muze venovat naplno, bez stresu a zodpovi sebeblbejsi dotaz :-D, byla to fakt pohodicka a meli tam moc krasny satky, libily se mi vsechny:). takze jsem rozhodnuta opravdu si do vanoc vybrat, aby byl klid (nebo mozna se rozhodnu si nechat nektere usit). slunickowww: my ted jedem do sladovny o vikendu na obed a pri te prilezitosti se tam chcem na vsechno zeptat a tak, zatim tam mame zamluveny jen termin, ale uz chcem resit podrobneji hostinu, jidlo a hlavne cenu, takze pak muzu napsat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já byla zatím jen mrknout na látky na svatební šaty v metrovém textilu a byla mi doporučena jedna moc příjemná jemňoučká a lehoučká látka a překrásná krajka, tak to začínám hodně vážně zvažovat, ale ještě před tím, než udělám ten slavný kup, tak musím nejdřív nějaké šatky taky vyzkoušet, abych se ujistila, jaký styl a střih mi sedne nejvíc. ;-) V kterých salonech jste byli v Brně? Objednávali jste se předem?
Odpovědět
Článek se načítá
veruska 26: Tak to by bylo super, kdybys mě pak mohla povykládat, co vám tam řekli 8-) My se tam teď absolutně nemůžeme dostat. Přítel tady má pracovní návštěvu asi na tři týdny, tak se jí musí věnovat a je pořád jen v práci a když né v práci, tak u noťase a maká :-( Takže u nás teď bohužel Sladovna nepřichází v úvahu :-( Ale určitě se tam v listopadu musíme zajet domluvit aspoň na detailech. Takže pokud můžu poprosit, určo se na všechno vyptej ... (třeba, kdo dělá výzdobu, kolik lidí se tam vleze a hlavně na tu přibližnou cenu). My máme cca 70lidí :-( Víc to zkrouhnout nemůžeme :-( A taky, jestli můžu poprosit, kdy je nejzasší termín pro to jít se domluvit. My máme svatbu 11.6.2011 a máme to tam zamluvené na moje příjmení, takže to by snad mělo být OK. Ale nerada bych něco prošvihla, znáš to, jak to chodí 8-) A já budu mít od Mertulinky šatky doma už snad do konce tohoto týdne :-D Takže já se mám :-D Budou teda u našich, takže je moc neuvidím ale i tak. Snad mě ten střih sluší ... :-D
Odpovědět
dulik: v brně jsem byla v Palomě a Evanii - super přístup a velká ochota a jak říká Veruska26 je lepší jít letos, protože začátkem roku bude plesová sezona a to jsou salony naplněný nejen nevěstama ale taky plesařkama... v Brně jsem byla ještě v jednom saloně, ale nic jsem nezkusila, protože mi pani naznačila hned na začátku, že by bylo lepší si vybrat nějaký tipy na netu a pak přijít zkusit a hned si zamluvit, zkráceně řečeno, pokud si dnes nějaké šaty nevyberete a nezamluvíte, tak mě nezdržujte.... Jo a nikde jsem nebyla objednaná, jela jsem totiž uplně neplánovaně :-) a říkala jsem si v Brně je jich hromada, tak když bude někde plno, tak půjdu jinam... No a pak jsem byla ještě ve Vyškově ve Vivien a Orfei. Ve Vivien byly ze začátku nepříjemní, že nejsem objednaná atd. jsem jim řekla že když nemají volno takže nevadí, že přijdu jindy, ale asi vidina toho že si u nich šaty půjčím, tak mě nakonec vzaly hned... měli pěkné šaty ale nepadly mi uplně žádný do oka, pani je vždy na mě navlíkla, vůbec je neutahovala, jen řekla tak se podívejte do zrcadla, jestli se líbí a šup šaty sundat a hned něco jinýho..., navíc po mě pani chce abych ji do týdne zavolala, jestli je chci nebo ne, což je na mě strašně šibeniční... a připadá mi to jako tlačení ke zdi.... No a v Orfei byla strašně milá paní, u všech šatů co jsem si zkoušela tak pracně utáhla šněrovačku, tak abych viděla jak by to asi vypadalo, no byla jsem naprosto spokojená... Strašně mě to zkoušení bavilo, takže se určitě vydám ještě do nějakýho salonu... jo a v Palomě mě řekla že koncem listopadu ještě dojdou nějaký nový šatky kolekce 2011 :-)
Odpovědět
Téda holky .. začínám závidět :-D Já jsem včera tady v bazárku objevila super výzdobu na auto, který by se nám s přítelem celkem i líbila, tak uvidíme, jestli se slečna ozve. A to bych pak měla další věc z krku :-D Jen si říkám, abych to nezařizovala všechno tak moc postupně, že mě ani nepříjde, že se vdávám :-D Ale třeba za to pak budu v červnu ráda ... :-D Všichni totiž píšou, jak je toho hrozně moc, tak toho se já děsím už teď a chci to mít fakt všechno týden do přepředu nachystaný a udělaný. teda, kromě cukroví, výzdoby aut a restaurace. Jinak si myslím, že to snad všechno jde ... Tak uvidíme :-D Holky, ještě mě tak napadlo, je nesmysl vozit výslušky se svatebním oznámením cca měsíc nebo dva dopředu? Asi jo, co? Říkala jsem si, že bysme si tím ušetřili další hurá akce, který nehorázně zabírají čas ... :-p Ale je to jen takovej nápad, kterej mě teďka napad :-p Tak pěkně zkoušejte šatičky ... Já je budu mít už tento týden doma .. hurá :-p Jen se modlím, aby mě je ještě víc lidí nepoplivalo :-( Líbí se totiž jen mě a mojí mámě :-( Ale co ... :-D Tak krásný den.
Odpovědět
nazdárek nevěsty, já i přítel jsme od Boskovic a máme zatím naplánvanou hostinu v penzionu U Petra na Suchým...nemáte náhodou některá info, jak tam vaří, jaký to tam je ohledně svatebních hostin atd.?? ;-) ..popřípadně jakou jinou restauraci v okolí Boskovic by jste mi doporučily???na ten Penzion jsem zatím nic moc neslyšela, je celkem nový, asi 3 roky, tak nevím :-( nám se nejvíc na něm líbí, že je možnost pořádat večerní raut venku, v altánku, ale...hostina a hlavně jídlo na ní je důležité a nerada bych kupovala zajíce v pytli :-) díky za odpověď :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak už mám doma šatky ... :-D Jen mám na vás dotázek .. netušíte, jak mám vyčistit tří kruhovou spodnici? Je malinko ušmudlaná a v čistírně to prý nechtějí vzít .. říkala jsem si, že si ji namočím do sprchy a kartáčkem to nějak zkusím ale nevím, abych to nezničila :-( Taky jsem se chtěla zeptat, kde seženu tlustou šňůru na zavázání šatů? Teda ale klildně nějakou jetou ... chěla bych co nejlevnější protože nová z nějakýho salónu bude asi celkem pálka :-( Veruska26: Byla jsi se ptát v té Sladovně? Já vůbec netuším, kdy se tam dostaneme :-( Přítel je zase nemocnej, tak dneska, ve státní svátek, kdy bylo venku tak nádherně, ležel doma v posteli :-( Taky jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo malinko větší poprsí ... do šatků si budu muset určitě pořídit nějakou podprsenku, která bude hooodně moc pevná. Mám těžký prsa a nechci, aby to v těch šatkách vypadalo tak, že mám prsa u kolen :-p Takže musím asi sehnat nějakej krunýř, co? :-p Nemáte s tím taky někdo nějakou zkušenost? Tak předem děkuju za rady :-)
Odpovědět
zdravím nevěsty,kolem dotazů na kytky-nevím, v jaké ceně si je kdo představuje,ale my dali celkem za nevěstinu,do klopy ženicha,svědkům-1 klopa a 1 náremek pro svědkyni a 2 kytky pro maminky 2500Kč a to bylo v dubnu a bylo to všechno z růží. které jsou v létě asi levnější. Všechny jsou vidět v albu.Přeju pevný nervy. Jinak ohledně peněz za svatbu,tak my se dohodli,že raději pozveme víc kamarádů a některý věci oželíme: organzu, bublifuky, lampiony,vypujceni limuziny,mašle na židle... i tak se ta cena za to vyšplhá,ale jsou věci,kde se dá ušetřit-oznámení jsme měli jako fotku-pořizovací cena cca 3Kč,ubrousky na výzdobu se dají koupit v Ikea-velký a pevný,na stole jsme měli jen vázičky(jejich z restaurace-stejný) a v nich gerberu a na stoele poházený čokopenízky-ať si děti užijí a ono kdyz se mezi to dají talířky s ovodem,koláčkama a pak cukrovím,tak je skoro plno, vepředu jsme měli svatební dort a kytku nevěsty a maminek, je dobrý zjistit jak mají široké stoly a tomu to přizpůsobit. Je to Vaše svatba,tak si ji udělekte podle svýho,co si představujete, vzpomínat na ni budete Vy.... :-)
Odpovědět
slunickowww: my do te sladovny jedem zitra, takze pak pisnu:). jinak podle fotky vypada ze mas postavu i s prsama stejnou jako ja, akorat ja jsem teda uvazovala, ze bych si prave ani podprsenku nebrala, ze to ten korzet pekne podrzi, tak nevim. s tou snurou fakt nevim, myslis, ze v koupit to v salonu by byla palka? to nemuze stat moc ne? jinak holky, ja byla zatim ve dvou salonech, Paloma a Ano, jsou na masarycce naproti sobe, nikde se objednavat nemusi, akorat v tom Anu mi rekly, ze je lepsi prijit dopol. protoze odpoledne chodi spousta holek zkouset a kupovat saty na tanecni. zkousela jsem si tam troje saty a vsechny uplne super, jedny mam teda jako favoritky. pani byly ochotne, zavazaly me vzdycky napevno, i pripadne zaspendlily a mohla jsem si zkusit botky, zavoj, korunku a na zaver mi jeste napsala nazvy tech satu na papir i s cenama, takze super. a sama mi rekla, ze si muzu klidne vsechno nafotit. v palome se mi taky libilo, prostredi je tam teda hezci, protoze ty satky jsou na figurinach a ne na stojanu navesene za sebou jak v Anu a tak aspon vidim, jak to vypada na postave. tam jsem byla asi hodinu a pul a zkousela taky snad desatero satu a pani tak super, porad me oblikala, i zavoj pujcila a holky me fotily uplne v pohode. v te palome prave rikala, ze je lepsi prijit ted a ze pak, kdyz je tam vic nevest a cekaji, tak ani nedovoli fotit, aby to nezdrzovalo. a tam mam taky dvoje favoritky, satky tam maji fakt krasny. kdyztak si zalozim album a hodim to tam ;-). koopretina: co v te evanii? tam taky dobry? chtela bych tam vyrazit pristi tyden, muze se tam fotit? bez foceni to pro me nema cenu, jakmile ty saty sundam, tak uz si nepamatuju, jak na me vypadaly, takze zlaty fotky :-D
Odpovědět
Veruska26: Moc děkuju, že na mě Veru tak myslíš. Těším se, jak písneš co a jak ... Já si ty svoje šatky budu nechávat upravovat právě v tom svatebním salonu Ano, kde jsi byla. TAk jsem ráda, že píšeš, že jsou tam ochotné paní. Na tu šňůru se tam pak zeptám .. tak uvidíme :-) Právě jsme si tady z beremka objednali šerpy na auto, tak jsem je dala do alba ... no, začíná se nám to tak nějak už všem formovat, co? :-) Těším se na zprávyčky z té Sladovny, snad to bude všechno OK. Pa pa
Odpovědět
veruska 26: v evanii, je to fajn, byl to můj první salón a moje první zkoušky, takže nadšená jsem byla měla jsem tam asi 2 favority, byly tam dvě pani, no spíš slečna a pani, mohla jsem fotit co jsem chtěla, taky mi nasazovala ke všem šatům závoje... ale když se teď dívám na fotky a porovnávám všechny šaty, tak v evanii mě nic nesedlo... ale zkoušení bylo supr...
Odpovědět
koopretina: diky moc, v utery tam skocim...predpokladam, ze objednavat se nemusi, ne? slunickowww: tak jsme byli vcera v te sladovne, ale nic jsme se nedozvedeli, pry je dobry si domluvit schuzku s panem Hauzarem, se kterym se to vsechno ma resit, protoze se neda ani rict kolik to tak vychazi na osobu, pry se cena odviji od toho, jak je sestaveno svatebni menu, jaky je raut a tak. a maji i na vyber z nejakych menicek a asi si jde urcit i neco uplne jinyho. cisnik nam dal vizitku se kontaktem na toho pana hauzara, takze se domluvime s nim. pokud na nej kontakt nemas, tak pisni a ja ti to dam do IP ;-)
Odpovědět
Veruska26: Verunko, ty seš fakt poklad. Moc děkuju !!! Určitě mě prosím písni do IP jeho kontakt. Nemám ho. Myslela jsem, že se to domlouvá s tou paní, se kterou jsem to řešila přes mailíky. Hm, tak jsem zase o něco chytřejší :-) Takže ten kontakt určo beru. Jo, a asi je potřeba se tam stavit nějakej pracovní den, co? No, já tam zkusím zavolat a zeptat se co a jak. TAkže ještě jednou děkuju za kontakt. Jinak, holky, nemáte někdo zkušenost se svatebním cukrovím z firmy z Rájce-Jestřebí? Našla jsem na ně kontakt. Je to blízko nás .. mám sehnanou paní z Olešnice ale to je už daleko, tak sháním něco blíž. No, tak moc děkuju za rady a užívejte si ty přípravy ... Já dneska seděla s budoucí švagrovou, která se vdává tři měsíce po nás a je to super to tak s někým prožívat :-)
Odpovědět
Čauky holky, ve čtvrtek jdeme do té Sladovny domlouvat malinko hostinu - je to teda jen kvůli tomu, abysme zjistili finanční situaci a co je potřeba shánět a o co se postarají. Napadají vás nějaié věci, na co se zeptat? Zatím jen vím, že víno můžeme mít vlastní, ... zajímalo by mě, jak je to u nich s výzdobou stolů, zda se platí něco za pronájem, jestli je nějaké špuntovné, když máme víno svoje, do kolika hodin se tam může hlučit ... a to je asi vše. Napadá vás něco dalšího? Díky za rady :-D
Odpovědět
Ahoj, asi bych se ptala na totéž co ty. Na cenu pronájmu, na průměrnou cenu menu na osobu, na výzdobu, na to špuntovné, co by mi doporučili k obědu a co na raut. Pak se můžeš podělit o zážitky. 8-) Jinak zkušenost s cukrovím z Rájce nemám, ale slyšela jsem že se peče i v Ráječku, v Němčicích, na Těchově - snad v každé druhé vesnici je někdo. V Blansku si jedna známá nechala píct koláčky v Pekárnách na Zborovcích a jedna v Domě zahrádkářů u hřbitova, kde taky pečou na objednávku koláčky.
Odpovědět
Ahojky, ty koláčky od zahrádkářů jsou výborný, taky je tam budeme péct ;-) A z Rájce, z firmy Peso jme měli minizákusky, taky byly super :-)
Odpovědět
No, právě z té firmy Peso jsem myslela... Dneska jsem se domluvila a za 14dní tam mám zamluvenou malou krabičku se zákuskama na ochutnání ... mám takhle domluvený dvě paní, tak uvidím. Shodou okolností paní z Olešnice ve čtvrtek a tu Rájeckou firmu v pátek, tak aspoň budeme moct pořádně porovnávat. Určo si asi musím na papír napsat, na co se v té restauraci ptát. Ale s přítelem jsme se domluvili (resp. já řekla a on to odkýval), že nebudeme chtít žádnej předkrm ale jen polívku a druhý a pak dort jako zákusek ... tak uvidíme ... Snad to aspon o něco snížíme protože ty pálky jsou prostě neuvěřitelný :-(
Odpovědět
slunickowww:tak to je super ze uz se jedete domlouvat na hostinu, to mi pak musis poreferovat, abych vedela, co mame cekat ;-) . ja mam pocit, ze kdyz jsme tam byli poprve, tak nam slecna rikala, ze se za pronajem nic neplati a ani zadny spuntovne. No uvidis, co vam reknou:). jinak s tim cukrovim...to se da tak udelat, ze si nekoho zamluvite a oni vam upecou vzorek na ochutnani?
Odpovědět
Vím že některé firmy zasílají zdarma vzor svatebního oznámení, ale s těmi vzorky cukroví to taky slyším poprvé, stejně jako s chutnáním menu v restauraci, kde bude hostina.
Odpovědět
No, s těma vzorkama je to tak, že jsem kontaktovala dvě paní, zeptala jsem se jich, jestli náhodou nepečou něco na svatbu a že bych si koupila jednu krabičku s výsluškou na ochutnávku, jestli budu chtít, aby mě pekli nebo né .. :-D Nevím jestli mě to někdo poradil ale spíš mě to napadlo jen tak protože jsem si říkala, že si přece nemůžu objednat cukroví na svatbu aniž bych věděla na vlastní kůži, že je dobrý, ne? :-D No, takže za 14dní jedeme pro cukroví. No, a s tím ochutnáváním v restauraci .. Musíme se s přítelem domluvit na nějakém menu, abysme věděli na kolik nás to příjde přibližně penízků. takže jdeme do Sladovny zítra a každej si dáme jedno jídlo a uvidíme :-D Samozřejmě je to ještě asi brzo protože se může změnit kuchař a tak ale já mám ráda věci dopředu zarezervované a domluvené ... tak uvidíme :-D No, minimálně to bude romantická večeře a to se už moc těším :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?