Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Dobré ránko mladé paní,..................................... Tak myslím, že se nám svatba vyvedla podle našich představ, jen to počasí nebylo úplně nejlepší, ale hlavní je to, že nepršelo. :-) Peťul, byla jsi nádherná nevěsta. Vkládám zatím jen oznámení. Na ostatní fotky zatím nebyl čas.
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak kde jsou další fotečky? A kde jste ostatní mladé paní?
Odpovědět
Dobré ránko, Peťul já byla včera ze všech už tak vyřízená (neustále mi zvonil mobil, SMS a maily), že jsem nebyla schopna je tam dát. Ale slibuji, že dneska večer je tam dám. Už to všichni ví a už bude klid. Bylo zajímavé sledovat reakce našich známých. Myslím, že to budou nejkrásnější vzpomínky hned po svatbě. Nejvíce nás pobavilo, když mi 3 kámošky řekly, zda to není fotomontáž?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to všichni asi dost koukali :-) vůbec se jim nedivím. A vzali to všichni dobře? nebo se třeba někdo urazil?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mladé paní,vložila jsem do alba dvě fotky,ať máte představu,jak vypadá baculka v šatech. :-D
Odpovědět
Reakce některých mě až překvapila: vyskočili od stolu a poprali se o fotku a potom to obrečeli, ale ve smyslu, že z nás mají velkou radost a že tomu nemohou uvěřit. Někteří mi volali vytřepaným hlasem, co jsem jim to jako poslala a jestli je to pravda a potom až to vydýchali, tak mi asi ještě 3x psali, že nám moc blahopřejí. Jen dvě reakce byly strohé - ale nejsou to zas až tak blízcí známí, takže mi to ani nevadilo. Jen byli naštvaní, že jsme je nepozvali a když se o den později dověděli, že tam nebyl nikdo, tak rychle obrátili a chtěli vidět fotky, atd. Jak říkalo hodně lidí. Tady poznáš,jaké máš kamarády a je to fakt. :-( Ale hodně kamarádů nám říkalo: tak jste tam měli vzít aspoň nás. :-) Tak to by nás tam bylo asi 30. :-)
Odpovědět
Ahoj Jani, jaká baculka? Vypadáš tam krásně, opravdu? Taková jemná, romantická duše. :-)
Odpovědět
Holky, ještě jsem se Vás chtěla zeptat, jaké jste měly počasí. Svítilo Vám sluníčko? Viděla jsem totiž nějaké fotky z Prahy a tam teda svítilo dost. Já měla zataženo, ale nepršelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já bych řekla že ti to moc slušelo. Mimochodem pěkná fasáda na baráku :-D Leni: to víš, vezmeš jednoho a chtěli by všichni, to byste rovnou mohli dělat svatbu pro 50 lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, kde zase jste? a kde máte foteačky?
Odpovědět
Peťul, já fotečky přidala již včera, jak jsem slíbila. Jsou v albíčku, hned za oznámením. Sice to jsou zatím jen amatérské, ale od fotografky to bude trvat delší dobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, gratuluji Vám mladé pani. ;-) Petruš: děkuji za přání k svátku. :-) na fotečky se kouknu, ale v práci to mam strašně pomalé leni: nádherné fotky, byla jsi krásná nevěsta ;-) My měli počasí nádherné, ráno bylo zataženo, že jsem z toho měla hrůzu, ale už když jsem se oblékala do šatů tak vykukovalo sluníčko a pak už celý den jen krásně svítilo a bylo vedro, bylo to nádherné. Nějaké amatérské fotky už mám, ale nemam čas je dát do alba. :-) Já měla strašné nervi a úplně zbytečně, bylo to krásnější než jsem myslela, byl to nejšťastnější a nejkrásnější den mého života. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petruš: koukla jsem se :-D krásné fotky a romantické, a moc ti to slušelo, krásná nevěsta ;-) my takové romantické mít asi nebudeme, manžel to focení nějak nezvládal, byl z toho otrávený jako blázen :-( fotili jsme se hodinu a půl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nádherné fotky, a šatičky ti moc slušeli. U nás bylo ráno taky hnusně, ale pak se to vybralo a bylo nádherně. Raduš tak koukej přidat aspon malou ukázku at máme představu jak ti to slušelo :-)
Odpovědět
Tak to u mě bylo celý den hnusně a sluníčko vylezlo až včera. Ale hlavní bylo, že nepršelo. Nervózní jsem nebyla vůbec. Svědek mi říkal, že jsem byla u obřadu celou dobu vysmátá. A focení byla velká sranda. Fotili jsme se cca 3 hodiny a když jsme seděli na kolejích, tak jsme viděli, že je za námi vlak a začali jsme zdrhat. Já v těch šatech a v podpadcích. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to vám závidím, manžel byl z focení úplně naštvanej a nedokázal se přemoc, na nějakých fotkách se kření on a na dalších zas já, jsem zvědavá co dáme dohromady za fotky. To bude sranda. :-D Leni: u nás bylo ráno zataženo a foukalo až jsem se bála a měla špatnou náladu, ale cca v 11:00h. se vyjasnilo a bylo krásně až do noci, sluníčko a tepločkou, vážně úžasné. Měli jsme svatbu venku tak to bylo fajn, jen nám svítilo sluníčko do očí. ;-) Já měli nervi takové, že se mi klepala kytka v ruce a když jsem manželovi dávala prstýnek tak si toho všimli i svatebčané, bála jsem se, že se netrefím jak se mi klepala ruka. :-D Ale trefila. ;-) Nevím proč jsem měla takové nervi, bylo to tak úžasné a krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo stresující se radka :-) a úplně zbytečně To je blbý holky, že už je to za náma, hrozně rychle to uteklo :-( Kozinka ta už si užívá sluníčka a moře, nás to čeká zítra v noci, tak se nemůžem dočkat :-D
Odpovědět
Já už jsem docela ráda, že je to za mnou? A proč? Tak já Vám to už řeknu. :-) Chtěla jsem už před svatbou, ale .................. Od pondělí je mi děsně zle. A včera mi to doktor potvrdil. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Leni tak to mooooc gratuluji, to je krása, že to takhle hezky vyšlo, moc gratuluji :-D ;-) petruš: a teď jsi v práci?
Odpovědět
Děkuji :-) Já jsem taky moc ráda, že to tak vyšlo, jelikož kdybych prožívala tyto stavy při obřadu a na focení, tak bych si to asi moc neužila a z nic bych z toho neměla. Zjistila jsem to 5 dní před svatbou. Ale stejně si každý bude myslet, že jsme tu svatbu dělali kvůli tomu. Peťul, moc Ti závidím, že letíte na svatební cestu. My jsme letos byli jen v ČR, jelikož jsme měli letět do Turecka a letadlo mělo poruchu. Byli jsme 24 hodin na letišti a pak dovolenou stornovali. A už se tam ani nepodívám, ale myslím, že mě teď čeká něco mnohem lepšího než nějaká dovča. :-) RAduš a čekáme neustále na ty fotečky. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš ted jsem v práci :-) Leni to moc gratuluji, to je krásné jak to vyšlo. Co si budou myslet ostatní neřeš, je to vaše věc a vy víte, že jste se brali z lásky a ne proto že jste museli :-) A už to ví manžel? Jéééé já závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni a z dovolený si nic nedělej, ted si užiješ dovolený až až, ale mateřský :-D a pak už pojedete s prckem a bude to zase o moc lepší než jen ve dvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky mám doma, ale tam na to nemám čas, budu se snažit nějaké tam dát nebo Vám pošlu odkaz na rajče, tam už mam fotky od ségry a od strejdy ;-) my chceme na svatební cestu do Egypta nebo do Thajska, ale ještě nějak nebyl čas to rozmyslet :-D už jsem volala z kameramanem a v pátek mi do práce přiveze DVD :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš ale stihni ten odkaz poslat nejdýl zítra, at z toho taky něco mám :-D A raduš vy neplánujete rodinu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
napíšu ti ho do IP ;-) jinak Vám musím říct, že svatební noviny a čokoládky měly ohromný úspěch, fakt jsem to nečekala a jsem z toho nadšená, čokoládky každý chtěl a svatební noviny nám nezbyly ani jedny :-D a z lampionů byli nadšení také všichni, ale bylo to něco je vypustit to musím říct :-D
Odpovědět
Manžel to věděl v ten samý den, co mi vyšel pozitivní test a byl moc rád. Snažili jsme se už nějakou dobu. Ale je na všechno ještě moc brzy. Ten malý prďola nebyl ani pořádně vidět na ultrazvuku, jen jsme viděli, jak tam poskakuje srdíčko. :-) Peťul, tak si to tam užijte za nás za všechny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš, sice jsem to nezkoukla všecho, protože by mě v práci asi zabily :-D ale moc ti to slušelo a měla si krásnou kytičku. My jsme vypouštěli jen jeden lampión a měly jsme dost velký problém. ale pak nádherně letěl leni: tak to je ale krásný dárek, že jste se to dozvěděli před svatbou :-) A užívat si budu za vás za všechny. A budu od vás všech pozdravovat kozinku až tam na ní narazím :-D
Odpovědět
Raduš a já jako žádné fotky neuvidím,jo? :-( Určitě to byl ten nejkrásnější dárek a teď nás bude čekat další vlna překvapených reakcí. :-) Určitě tam pozdravuj Kozinku, jestli ji tam potkáš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš děkuji, leni napíšu ti do IP kde je najdeš ;-) my s těmi lampiony taky měly problém, ale byl tam kamarád, který už je vypouštěl tak nám pomohl, skoro na všech se nám propálila díra, ale všechny krásně odletěly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám se sice díra nepropálila (to se divim :-D ) ale než to vzlétlo, to bylo hrozné, už jsme to pomalu vzdali
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?