Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Neboj mladej už otravuje.... on mě dlouho u pc nenechá ]-(
Odpovědět
My sme duben 10 ;-)
Odpovědět
spisule: chodíš i na MK? :-)
Odpovědět
spisule: tak to je kousek od nás.. :-D to já byla doma s porodky a ty jsi šla.. :-D A všechno ok??? Už máš pro malýho fešáka oblek? :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky tady se dva dny nehne ani pírko a pak taková sprška :-)
Odpovědět
Kozinko a odkud jsi? No já byla ve středu na kontrole vše ok a ve čtvrtek sem porodila :-D ale byli sme v porodce měsíc malej měl žloutenku ;-( ale vše je ok
Odpovědět
Díky holky :-)
Odpovědět
petra: tož to musí být, trošku to tady provětrat.. :-D udělat vítr a pak zase chvilku klíd.. :-D:-D :-D dělám si srandu, myslím, že teď už to tady bude jen plnější a plnější s přibývajícími dny to vidím na pěkně dlouhé večery přemýšlení a plánování co ještě chybí, co je třeba dozařídit, kam je třeba zavolat apod.. :-)
Odpovědět
No malýmu oblek půjčíme až když půjdu za 14 dní na zkoušku šatů... to bude fešák už se těším, fotografka mi vezme i klobouk takový ten co měl pan Tau :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš večery plné stresu, kdy si tady budeme psát co nám všechno ještě chybí a jaké náhody se přihodily :-D
Odpovědět
To já už holky ani kolikrát nemůžu usnout, furt přemýšlím, jestli náhodou sem na něco nezapomněla atd... Chtěla sem se zeptat kdo budete mít ten ´balón přání jak se vypouští??? Já ho mám, ale nevím nevím mám docela strach abych někde nezaložila požár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ho mám také a je pořád zabalený, takže jak vypadá vím jen z obrázku. Ani nevím jak a kde se to zapaluje, jsem technickej antitalent, takže spoléhám, že ženich to vezme do svých rukou. A požár by si způsobit neměla, jinak by to ani nesměli prodávat. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No já vím, ale když sem četla to upozornění na tom tak sem se docela zalekla.... ale uvidíme asi do toho půjdem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem radši ani nečetla, takže opravdu nevím. No ale na obrázkách to vypadá hrozně jednoduchý, tak doufám že to tak bude i ve skutečnosti :-) A hlavně vypadá to opravdu nádherně
Odpovědět
Přesně tak je to krásný a spestří to i večer....
Odpovědět
spisule: viděla jsi někdy naživo ten obřad nebo alespoň interiér zámku, ve kterém se v benátkách oddává?
Odpovědět
Lot: ano viděla jsem to když sme tam byli vyřizovat papíry
Odpovědět
Profilova fotka
my máme také lampiony ještě zabalené a vůbec nevíme jak se vypouští, to zjistíme až tam :-D lenko: já budu mít samodržící punčochy s podvazkem i podvazkový pás celý den už od rána, mám v albu, podvazkový pás mi pak přítel sundá zubama na oslavě :-D ;-) samé mimča, spisule: dej nám fotečku do albíčka ;-) jinak holky já ještě si musím koupit prádlo, podprdu a kalhotky a jinak je to snad vše, svíčky jsme dokoupili včera a teď už snad nic, jo ještě čokoládky, ale ty jsou už ve výrobě ;-) budete dávat ještě nějaký dárek svatebčanům?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom raduš stejně. Já teda už prádlo objednala, tak je někde na cestě, tak jsem zvědavá. Jinak včera jsem si nechala šít závoj, bude mít 3 metry :-D A dnes jsem zaplatila svatební cestu. Nakonec to vyhrál Egypt. 5* hotýlek se samejma kladnejma recenzema a s největšim bazénem v Egyptě. Tak se moc těším :-)
Odpovědět
raddka: fotečka malýho už tam je tak můžeš juknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásnej prďolka, tomu to bude na svatbě slušet. A ponese vám aspon prstýnky? :-)
Odpovědět
No chtěla sem aby nesl, ale asi by nedonesl :-D možná mě povede uvidíme ještě
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak to bude hezký at ponese prstýnky, nebo tě povede. Děti jsou vždycky kouzelný :-D Hlavně ty cizí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spisule: je nádhernej :-) petruš: a kam jedete do Egypta a od koho? My chceme také do Egypta na svatební cestu do toho samého hotelu co jsme byli loni, je úžasný. Kdy letíte? My chceme do Sharmu tam je to nejkrásnější, úžasné moře. ;-)
Odpovědět
petra: a kdy jedete?????????? a kam přesně jestli se můžu zeptat??????????????, x-) spisule: ježiš je krásňoučkej!!!!! x-) x-) x-) No to bude kouzelné!! x-) My vůbec nevíme jak s malou, jako bude mít v ruce kytičku, teda pokud jí nevytrhá lístečky dřív než začne obřad.. :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
od eximu do Makadi Bay Je to u Hurgady a letíme 18. 9 což je přesně týden po svatbě, takže ideál. Fotky jsou nádherný a recenze na to jen kladný. Tak nás snad nic nepřekvapí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makadi Bay je docela nová a moc to chválí, taky jsem slyšela jen samé klady. ;-) A jak se hotel jmenuje? My máme rádi Sharm a chceme jed v říjnu tak budu muset po svatbě ještě do práce. :-( Na jak dlouho jedete?
Odpovědět
petra: ty voleeeeeeeeee my tam budem taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D letíme 14.9: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hotel se jmenuje Tia Heights Makadi Bay Jedeme tam na 12 dní. Já po svatbě půjdu také ještě 4 dny do práce a pak teprve poletíme. :-)
Odpovědět
petra: ale letíme od Sanny Days :-) Hotel Iberotel :-) přesně jak píšeš 5hvězdiček plus myslím, taky jsem našla jen kladné recenze :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?