Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
no neříkejte, že poletíte i do stejného hotelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to se tam určitě potkáte ;-) :-D
Odpovědět
petra: my jedeme na 11 dní vlastně v pátek svatba že v pondělí letím z Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stejnej hotel to nebude ale asi se tam potkat můžeme. Na jak dlouho tam letíte? :-)
Odpovědět
radi : :-D to by byla prča, co? :-D petru: hoď do Ip odkázek ;-) a taky to máte s tím All inclusive pharao? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
All inclusive jo ale pharao to slyšim prvně.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.makadi.cz/prehled/makadi/t...
Odpovědět
Profilova fotka
Egypt je Egypt, prostě nádhera. Už bych tam taky chtěla být. :-D My máme dovolenou teď od pondělka a jedeme do jižních Čech do kempu do chatky k rybníku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruduš tak bacha na komáry, už jsme letos v jižních čechách byly a ty svináci byly fakt zákeřný, po těch povodních jich je tam ještě mnohem víc, a hlavně po těch kousancích jsme měli hrozný fleky, který mi některý nezmizeli do ted a to je už měsíc, tak fakt bach at pak nejsi flekatá :-)
Odpovědět
http://egypt.lasty.cz/makadi_bay/hote...
Odpovědět
petra: tak to je v jedné destinaci hotelů.. :-D no to bych nečekala.. :-D radi: jééé taky bych jela takhle.. už se těším, příští rok to plánujeme, někde na chatky a nebo do stanu k rybníčku, malá už bude větší, tak snad to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vy to máte ještě mnohem lepší :-) Ale to budeme asi opravdu někde kousek od sebe, já to přes víkend zjistim jak daleko budeš
Odpovědět
Článek se načítá
petru: já si stejně myslím, že to all inclusive je super luxus! :-) prostě žádné starosti o jídlo, pití, všeho dostatek, pořád ovoce..... :-) už se fakt těším :-) No jasně, proštuduj to a třeba se můžeme pak jeden den domluvit, na nějakou super véču.. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok prostuduju, já se taky těšim na tu žranici. Akorát je mi pak vždycky zle jak se přežeru. :-D Ale je to opravdu odpočinková dovolená, když se nemusíš o nic strarat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A v Egyptě je all fakt super, nosí vám drinky až do bazénu, prostě paráda a to doslova ;-) :-D jéé tak to, abych ještě nakoupila repelenty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já začínám být strašně nervózní ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud nebud ještě času dost :-) kozinko já jsem to zapoměla zjistit ty hotely jak jsou daleko. Měla jsem rozlučku a pak už jsem nezvládala :-D
Odpovědět
petra: vše nej k svátku.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji :-) Slavila jsem celý víkend ;-) V pátek svátek, v sobotu byla rozlučka, a včera otevření u budoucího rodičů altánu, takže paráda. :-)
Odpovědět
ozzgud: klídek :-) z čeho???? jako že to nestihneš, nebo že se něco po...? petra: Tak to je super, že jsi to řádně oslavila.. :-) My včera byli v parku na prochajdě, mrknout na zvířátka a zašli jsme do dětského koutku, no prostě idilka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No rozlučka se vydařila fakt super, až na jednu kamarádku, která začala strašně pomlouvat Martina a před ostatníma. Takže jí ted píši mail až si zůstane doma že ji na svatbě mít nechci. Všichni z toho byly strašně vykulený jak se do mě začala navážet a pak byli všichni rádi že už konečně odešla. Na prochajdě jsem nebyla ani nepamatuju, ale docela bych potřebovala klídek a přírodu a čerstvý vzduch, jenže bohužel nějak nestíhám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Peti,tak to je mazec :-. no ale věřím,že ty si s ní poradíš :-) Jinak já mám nervy,že určo budu bulet a budu rozmazaná :-S
Odpovědět
ozzgud: z toho už nervy nemám, protože budu bulet na 100% a mám strach, že už budu bulet doma při přípravách, se znám.. :-D petra: no tak to je mazec, čučím, že jsi na ni nevyletěla už tam, myslím, že já bych vystartovala... a udělala bych to samé co ty, na svatbu nemá proč jít...... ale vypadá to na závist.. nebo žárlení.. nemůže to tak být??
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinko,já se budu už od rána léčit třešňovicí :-D Vypálili jsme 10 litrů,tak to sna pro 30 lidí bude stačit 8-) No jinak ráno si myslím,že to bude okej a pak nesmí koukat na maminu,až budu procházet uličkou a to možná ustojím,ale při gratulacích už určo neeeee :-N
Odpovědět
ozzgud: já mám největší strach z toho, když si pro mě přijde MM :-) x-) pak další situace poděkování maminkám.... to ořvu stopro!!! pak ulička to taky a gratulace to bude mazec... :-D jako ještě k tomu mám kamarádky samé takové uřvané pipky.. :-D :-D :-D takže to bude něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky ted jste mě znervózněli. Já doufám že budu nějak mimo a řvát nebudu ale kdo ví, jsem taky taková cíťa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,na to dějkování jsem úplně zapoměla :-N Jsem to nechtěla právě z tohohle důvodu,ale tchýně to špatně nesla,tak budem muset ]-( A co se vlastně říká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako co budeš říkat ty? Ty jen poděkuješ. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jí nesnáším :-D
Odpovědět
ozzgud: ty jsi číslo.. :-D :-D :-D jako na jednu stranu to je dobrý, aspoň to neořveš.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?