Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
tak jsem přece jen něco našla... :-N http://www.novinky.cz/domaci/175991-v...
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: to je sice krásná stránka ale jestli to čteš pořádně, tak je tam že vedra vydrží do 10. září o 11 už nic nepíšou. :-D
Odpovědět
Dobré ráno nevěstinky, kozinko, mám podobný názor na únos nevěsty... nevěsta s přátely, kteří jí unesli je někde v prachu, na to odjede i ženich s kamarády jí hledat a co ten zbytek svatebčanů? Prý to vždycky zkazí náladu, uplně se všechno zastaví a čeká se. Podle mě by bylo dobrý myslet právě na ty svatebčany, kteří přišli kvůli nám a ne, aby čekali 1-2 hodiny, než unesou nevěstu. Podle mě je to přežitek... raddka: dort je pěkný, ale myslím, že i takk se prohnete s tou belgickou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: to mě snad i vyděsilo, do 10. krásně a pak????? :-| bojim, bojim nevim kde to zkusit najít, co tam zkusit zavolat? únos nevěsty je tradice a já myslím, že to ví každý a každý s tim musí počítat, není to den pro svatebčany, ale pro ženicha s nevěstou a když únos netrvá dlouho, nemusí si toho ani nikdo všimnout, lidi se stejně budou bavit spolu a neznamená to, že když odje nevěsta s ženichem, že zábava nebude a lidi budou mlčet a koukat na sebe jak vrány a čekat na nás. ;-) lotrinkas: snad do 3000Kč se vejdeme, ale stojí to za to, belgická je nejlepší :-D
Odpovědět
radi: ty jo ten dortíček bych si dala, belgickou tutálně miluju!!!!!!!!!! holky no proto tento smajlík :-N (jako že jsem vlastně nic nenašla.. :-D)
Odpovědět
A děkuji moc za ty noviny v mailu!!!!!!!!!!! všechno tam je, zasmála jsem se :-D fakt superní x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mam také svatební noviny, ale mají více jak 30 str. což se mi zdá moc a nevím co vymazat. :-) Co tam vše máte vy?
Odpovědět
mám tu jedny, které jsme dostali na svatbě před 2 měsíci... mají 4 strany :-D mají tam proč se berou, info o sobě jako v dotazníku - dokonce i nemoci, zlomeniny, nedodělané školy apod :-D , jak se k sobě hodí podle znamení, něco o příbuzných a jejich svatbách a poděkovní (např veleještěrum, kněžně libuši nebo serveru libimseti :-D a taky dost pravopisných chyb
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar babizny :-D Teda já už mám pěkné nervy a počasí určo nevyjde,já mám objednáno 23 stupňu a polojasno :-N 6ádné horko ]-( Jinak já už mám vše zařízeno :-D ještě teda čekám na korzet,ale jinak mám vše zařízeno :-p Dneska jsem byla na zkoušce účesu a dopadl super. Jinak noviny nwmáme,ani nemám představu,co by tam mělo být ;-(
Odpovědět
dneska žádné krafání jo?? :-)) No mě před chvikou odešla teta od MM domlouvali jsme se na těch perníčkách, tak už to mám všechno objednané, zaplacené no super.. :-D další starost z krku :-) Ještě mi slíbila jeden druh cukroví,že mi udělá (išeláky, kdo nezná, tak to je prostě super eňo ňuňo cukrovíčko.. :-D) Já si napaču dva druhy, jeden druh udělá moje mamča a jeden od MM mamča a je to.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
išeláky? No kozinko to fakt neznám, ale zní to opravdu zajímavě :-) No holky co se děje, že by jste už všechny tak stresovali a nepřišli se sem na nás ani podívat?
Odpovědět
petru: nevím co se děje, ale nějak to tady vázne... :-N :-D že by stresy???? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
http://kucharka.jednorozec.cz/index.p... ale to je vánoční cukroví. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já nějak nestíhám a v práci nám hlídají internet tak sem moc nesmím. :-| Jinak jsem dala nějaké fotky z líčení do albíčka tak se mrkněte jestli se vám to líbí jestli to není moc tmavé, ale ve skutečnosti je to daleko tmavší, na fotce to vypadá světleji. Dokoupili jsme svíčky žluté a bílé, já koupila podtácky takové skleněné tak to bude vypadat pěkně. Jen jsem chtěla svíčky větší a přítelovi se nelíbili, že chce menší tak jsme koupily menší. Snad to bude vypadat dobře. :-D Vyfotim a dám do albíčka.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se také hlásím mezi "11." :-) Sice na poslední chvíli, ale přeci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Spisule: vítej mezi námi ;-) a to jste se rozhodli až nyní, že se vemete nebo jsi sem jen podívala až teď :-D
Odpovědět
No my se rozhodli na začátku července :-) , ale teď sem nakoukla teprve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také vítám novou tvář. lotrinko: děkuji za názornou ukázku, samozřejmě toto cukroví znám, jen ne pod tímto názvem :-D raduš já také nějak přestávám stíhat, už jsem strašně dlouho neviděla futuramu a to je co říct. :-D Pořád někde běhám a něco zařizuju a domu se dostanu až pozdě večer, takže se stihnu vysprchovat a už spinkám :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám dotaz - jak řešíte spodní prádlo? Kamarádka radí podvazek a podvazkový pás. Není to moc? Kalhotky a podprsenka jsou jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš líčení máš krásné. Opravdu ti to moc sluší. tak ale ty jsi krásná sama o sobě, takže jsem ani nepočítala s možností, že by ti to neslušelo. :-)
Odpovědět
lotrinkas: jasně, že je Vánoční, ale většina cukroví je Vánočních.. :-D máme ho strašně rádi a tchýňka a tetka od MM ho dělají prostě vynikající!!!! x-) spisule: vítám tě :-) Ty jo, super rozhodnutí! x-) Tak držím palečky ať všechno stihnete x-) lenka456: mrkni mi do albíčka, takhle to řeším já, ale jinak myslím že nic nepokazíš i bez spodního prádla.. :-D ;-) Uvaž kolem sebe obr mašličku a je vyřešený problém.. :-D
Odpovědět
kozinka: my už skoro vše máme zařízené :-) pouze chybí pro mě spodní prádýlko, bonbónky do pytlíčků a oblek pro přítele :-)
Odpovědět
spisule: tak to jste dobří :-) A jak velkou svatbu děláte???? :-) a kde máte obřad?
Odpovědět
kozinka: svatba je pro cca 40 lidí a ovřad máme v Benátkách nad Jizerou na zámku ;-) no včechno ale nakonec zůstalo na mě, jelikož přítel je furt v práci a ještě do toho máme malýho takže to bylo docela hektické, ale zvládla sem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
všechna cukroví jsou vánoční. :-) lenka: já mam samodržící punčochy a podvazek od kamarádky. A podvazkový pás až na večer ;-)
Odpovědět
Vlastně oběd cca 40 lidí a večer oslava asi 70lidí
Odpovědět
Profilova fotka
Jak malýho máš prcka? Tady jsou všichni s prckama. Abych ti to přiblížila, kozinka má jednu malou slečnu a pak je tu ještě ozzgud a ta má dvojčátka chlapečky. :-)
Odpovědět
No Danečkovi je 16 měsíců...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude na svatbě největší fešák 8-) Ty si s tím psaní hrozně rychlá, já to vůbec nestíhám :-)
Odpovědět
spisule: takže taky březňátko??? :-) Malá je 27.3.08 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?