Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
No to věřim. A hlavně samý chlapy v baráku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-D No nic,zvedám svůj obří zadek a jdu něco dělat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a co ta písnička?
Odpovědět
Profilova fotka
píšnička??? a jaká?
Odpovědět
Profilova fotka
na první spo. tanec
Odpovědět
Profilova fotka
o tý nic nevím. My se musíme domluvit s kapelou. Vůbec nevím co mají v repertoáru (vůbec nevím jak má tohle slovo vypadat, ted jsem se na něm hrozně zasekla) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: prstýnky jsou krásné ;-) vlastní nápad? Já se nemůžu dočkat těch našich. ozzgud: prsa můžu jen závidět, ale myslím, že korzet dost pomůže. ;-) takový problémy bych chtěla mít :-D a vítám novou jedenáctku :-) My jmenovky už máme a už tak nějak předběžně zasedací pořádek do aut, ale pořád to nemáme dořešené, třeba bude někdo chtít jet jinak a taky nevíme co s autama těch, co k nám přijedou a budou je tam muset nechat. Už takhle bude asi 12-14 aut a ještě kdyby jeli všichni svým. :-| Výzdobu mám jen na 15 aut + 2 nevěsta a ženich. Nám v restauraci musí udělat zasedací pořádek jak se bude sedět a my si tam jen dopíšeme jména, to bude zase vymýšlení, už nám daly zabrat ty auta. Jdu objednat ještě malé košíčky na koláčky, na výslužky pro kamarády, ale asi budu ještě 2 kg doobjednávat a nechám je přivést k mamině a vememe je na hostinu, aby si lidi mohli zobat až se budeme fotit, ale objednám jen tvarohové a makové, teda ty 2 kg, ostatních 12 kg bude namíchané. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to vlastně musíme taky vymyslet zasedací pořádek do aut. Aby nejel každej sám. Jinak ty koláčky, já bych zase jedla jen povidlový, těch bych se mohla užrat. :-D Babička je ted zavařovala tak je chodím ujídat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak zasedací úořádek aut musíme taky vymyslet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že se máme, jinak bychom na něco určitě zapoměli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to vám holky povím, že je teprve oříšek. :-| Aby nebylo moc aut, aby se lidi mezi sebou snesly respektive nedát mého dědu k přítelový mladý tetě, když se neznají atd., aby se do toho auta vešly, protože někdo má menší auto někdo větší. Je to věda. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Objednala jsem ještě malé košíčky na výslužky, tak teď ještě koláčky. ;-) :-D Dneska jsme měli v plánu vyzvednout prstýnky, ale přítel mi píše, že nestíhá, ach jo. :-S :-( :-( A to včera už sám říkal jestli je budeme rovnou nosit. :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no je pravda že mi máme problém s rozsazením lidí u tabule, protože přítelovi rodiče jsou rozvedený a celý je to takový komplikovaný. raduš ty si hrozně nedočkavá vid. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No hrozně, ale už si je vyzvedneme zítra, strašně se těším. :-D Já mám také rozvedené, ale s tátou nejsem několik let v kontaktu a v žádném případě ho na svatbě nechci, tak to mám vyřešené, jinak bych ho posadila někam dále od maminky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se zase všichni o víkendu váleli ]-( To kluci se naučily vstávat v šest hodin a vůbec je nezajímá,že je víkend ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ozzgud: víkend byl mrtvej, nefungoval mi doma net. A to vstávání ti teda opravdu nezávidím raduš: tak už máš ty prstýnky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,Raduš si byla pro prstýnky,tak šupe sem s nima,i když já je tam taky ještě nemám :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak ozzgud šupe sem s nima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jóoooo máme prstýnky doma a jsou úžasnýýýýý :-D :-D :-D mám z nich strašnou radost. Vyzvedli jsme je cestou na chatu a celou dobu je měli na ruce, přítel ho vůbec nechtěl sundat. :-D Fotky mám v albu z netu, ve skutečnosti vypadají daleko krásnější, ale neumim je vyfotit tak, aby vynikly. :-S Jsou vážně nádherná, nejkrásnější co jsem kdy viděla. :-D :-D :-D Asi si to myslíme všechny. :-D Je to krásné.
Odpovědět
raddka: gratulace k prstýnkům ;-) I my si je v pátek vyzvedli a jsme též nadšení... Prostě bomba 8-) Krom nich se nám ještě zadařílo koupit nevěstě bílé střevíčky a pro mě košili. Zase pár odškrtnutých věciček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde fou všeci? =-) Tak já hlasím,že mám hotovo 10 jmenovek :-D až budou,tak hodím vzorek,ale povím vám,že se mi do toho fakt nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé já bych taky potřebovala udělat jmenovky, ale vůbec netuším jak. To jsou teda starosti..... Já v pátek odjíždím do Itálie a strašně se těším k moři. Tak doufám že budu krásně opálená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,solárko,to bych si taky měla zařídit :-D a objednat se na nehty a tak :-D No jmenovky mi dali zabrat.ale už mám návrh,teď o jen nastříhat a nalepit :-S Ještě,že nemáme 100 hostů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, zařídit nehty :-D Já jsem ted nějak mimo, ty dovelený mi dávají zabrat 8-) A kolik budete mít hostů? My jich budeme mít od 50 do 60 tak těch jmenovek bude fůra. Ale když jsem viděla kolik chtějí za jednu jmenovku v obchodech, tak mě málem omyly a řekla jsem si, že přece nejsem žádnej blbec kterej by to nesved. No tak mam ted taky co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mi jich máme 30,ale i tak stačí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na nehty už domluvená dlouho, jen to musím jen potvrdit, protože ještě neměla záznamník, tak si to jen někam poznamenala tak jen jestli na mě nezapomnělí jí musím zavolat. Na solárko se chci objednat již co nejdříve, abych se stihla opálit jen si musím koupit opalovací krém na solárka. Jmenovky jsme nechaly dělat společně s oznámeníma, aby byly stejné a ladily, jsou krásné a jednoduché, nic přeplácaného, máme je v albu tak koukněte. Je jich asi 42 a drahé nebyly. Budeme je dávat jen na oběd, na večer už ne, to ať si sedne každý kam bude chtít kde bude volno, stejně budou lidi povídat a brouzdat po restauraci, tancovat tak je jedno kam si kdo sedne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě strašně uchvacuje, jak má radka všechno zmáklý a připravený. Já se úplně stydím. My chceme ty jmenovky taky udělat takhle jednoduchý, jen tam privážem ještě mašli. A ani to nebudeme tisknout, to budu všechno psát růčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš vůbec nemám a jsem z toho na nerva, o mašly jsem také přemýšlela, ale nechce se mi to lepit :-( jsem líná, ale napadlo mě ještě nalepit tam malou lepící berušku nebo kytičky, ale nikde jsem to neviděla tak asi zůstanou takové jaké jsou. A prstýnky jsou dokonalé, jsem tak ráda, že už je máme doma. Přítel ho vůbec nechtěl sundat z ruky a zkoušel si i můj. :-D Krásně nám do sebe zapadají,můj se vejde do přítelovýho, ta romantika. :-) Jsou daleko krásnější než na obrázku. ;-) Zrovna jsem se chtěla objednat na solárko a čtu na seznamu zase nějaký výzkum jak je to škodlivé tak vůbec nevím jestli se odhodlat tam jít nebo být bílá. Jaký faktor opalováku si mám koupit? Ještě musím objednat bižu, koupit si prádlo - snad seženu, a zařídit kytičky jo a doobjednat koláčky, které si necháme přivést k mamče, aby bylo s sebou na obřad. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš to jsem taky četla o tom solárku. Já mam sice z takovýhlech věcí dost velký strach. Ale na jednu stranu tam píší, že bys neměla chodit více jak 20x ročně. Takže jestli tam půjdeš jen párkrát tak by to mělo být pohodě. A nebo zkusit nějaký samoopalovací krém. V dnešní době je jich strašné množství (dělám oriflame, tak se vyznám :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Já Oriflame dělala také. :-D Samoopalovací krémy jsou na dvě věci, máš na sobě fleky to už je snad lepší solárko. Já jdu na kožní, kvůli jedné divné pize, která se mi objevila tak uvidím co mi řeknou tam, ale to mi pak vychází, že budu muset chodit každý den, abych se opálila. Za jak dlouho je to vidět, když se budu mazat krémem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?