Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s koláčkama furt nevím, nikdo vám neporadí tak jak si představujete. My budeme mít 12kg a počítám cca 70 lidí, ale myslím, že jich možná bude víc jestli dorazí všichni. Kdyby jich bylo 70 tak je 7 koláčků na hlavu a zbytek budu balit do výslužek až budou lidi odcházet domu. Ale taky nevím jestli nepřiobjednat. My budeme 3-patrový dort, koláčky a 2 dorty k tomu, 1 ovocné srdce a 1 čokoládový jen nevím jestli punčák nebo čokoládový s višněmi. :-D Jinak holky, potřebuji poradit s bižu, prosím, prosím koukněte se mi do alba příprav, dole mám 2 fotečky a nevím, kterou, ale ani jedna neladí s korunkou, tu mám v albu co už máme. ;-) :-D děkujuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... raduš mě by se to líbilo v téhle kombinaci. alespon to bižu se mi teda určitě líbí tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
petruš děkuji, jsi úplně zlatá, protože čelenku už jsem věděla, že bude ta co jsi vybrala tak to jsem ráda, že se ti také líbí víc a ta bižu na krk a náušnice taky jsem k ní více tíhla, moc děkuji za utvrzení. ;-) :-) :-) Myslíš, že se k té korunce bude tento "vysací" styl se hodit? Mě se moc řetízky zakulacené nelíbí a tyhle vysací jsou úžasné.
Odpovědět
Profilova fotka
raduš myslim že určitě. Umim si to živě představit a pasuje mi to perfektně. Tím si mi připomenula, že já bižu doma mam, ale už si vůbec nepamatuju jak vypadá. Mamka to strčila do skříně tak nemám přehled :-D Ale hodí se to k sobě určitě.
Odpovědět
Profilova fotka
petruš děkuji, a co prstýnky, jaké jsou? My je ještě nevyzvedli :-| jsme hrozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my je taky nevyzvedli :-D nějak se to včera zvrtlo. Za to jsme si vyzvedli nové autíčko :-D :-D :-D Pro prstýnky jedeme ve středu. To už opravdu, nemůžu se dočkat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky nemůžu dočkat, ale nějak neni čas, je toho moc. :-| No tak to je taky krása, nové autíčko, co jste si koupily?
Odpovědět
Profilova fotka
no není nové je to 2006 renault megane. V krásné třešničkové barvičce. Dneska jsem s ním jela do práce. Akorát má spoustu čudlíků a vůbec nevím na co všechno jsou :-D Jen jsme se trošku vydali z penízků.... tak doufám že se tý svatby dočkám :-D :-D :-D
Odpovědět
radi: mě se taky líbí ta kombinace co házela petra ;-) budeš číííííííííča.. :-) já mám tu samou bižu doma, jen naušničky nejsou do kytičky, ale taky ty štrásy tak samé jako na krčku ;-) měla jsem ji při maturitě.. :-) Holky ty koláčky bych fakt tak moc neřešila, uvidíte že jich strašně moc zbyde!!! A sladké taky opatrně, jako i když je rodina mlsná, tak tam bude tolik jídla, že na sladké lidí pomyslí až jako na poslední... nacpou se dortu a to jim bude stačit a pak už neboudou mít ani pomyšlení, takže ať to zbytečně nekorá a nekazí se.. ;-) My teda máme mini svatbu oproti vaší, takže se to nedá srovnávat ohledně jídla atd... my berem 1 dortík dvoupatrový a toť vše.. :-N ale vím, že kdybych měla víc dortů, tak by se to stejně nesnědlo.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky my tu pořád mluvíme o jídle a já z toho mam takovej hlad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já hodila fotky těch šatů na web.Nejsou teda vyžehlené a jsem v nich jak tank,ale ještě projdou menší úpravou,tak snad budou v den D vypadat dobře :-N Jinak jsem dneska konečně objednala zbytek věcí na výzdobu,tak snad to bude vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani šatky jsou pěkné a určitě v nich nejsi jako sud. Ale to opálení s tím teda musíš něco dělat. :-) Já vypadám podobně. Celkem dobře se opaluju a mám spoustu různých tíleček v různých střihách, tak jsem taky pěkně flekatá. Od každého tílka jinak. A dohromady to vypadá katastrofálně. Zvlášt ted na dovče když jsme jezdili na kolech tak mam na celym těle nejčernější ruce od jezdeckýho trika. No budeme teda vypadat úžasně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kozinko a peti: děkuji za pomoc, taky se mi nejvíc líbí tato kombinace, tak už jen objednat :-D Ještě jsme nevyzveldi prstýnky. ;-( ozzgud: v šatech vypadáš krásně ;-) Holky budete chodit před svatbou na solárko nebo tak? Já bych asi měla ať nejsem bílá, ale zase přítel na solárko nechce (já teda taky ne, nikdy jsem nebyla a nevěřím tomu) tak abych zase nebyla vedle něj moc černá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš solárka se vůbecn neboj. Já sice taky nejsem žádnej solární nadšenec ale takhle před nějakou akcí je to super věc. My tam teda chodíme s přítelem tak nemáme problém. Hlavně k těm bílý šatům bude lepší být trošku opálenější. Navíc zmizí ti takové nesrovnalosti co mám já od triček apod. Stačí tam jít párkrát a rozdíl je hned vidět. Jen to chce být soudná a nepřehnat to. Ono se totiž každýmu kdo tam chodí zdá že je to pořád málo, ačkoli už je to dost a lehce se to přežene a pak je to ošklivý. Ale solárko bych určitě doporučila
Odpovědět
Čusky lidi. :-) Tak jsem dneska akční, už jsem stihla poklidit v ložnici obyváko-pokojíčku :-D a zrovna peču bábovku a ještě mě čeká kuchyň. :-p Ale to snad nějak zvládnu! Před chvilkou jsem dostal od malé takovou pecku do zubů, že jsem myslela, že mi půl huby upadlo.. :-N ale naštěstí dobrý... ;-) Bylo to nechtěně jejím temenem hlavy.. .takže fakt pecka jako blázen! Teď jsem si pustila staré hitovky (chlap je spíše na techno atd.. takže u mě je tohle výjmečná situace, že si pustím Filipovou atd.. :-D ) Jinak s tím solárkem, já teda nevím, ale teď je venku tak krásně, že asi do solárka chodit nebudu, jsem už teď dost opálená (lidi se mě ptají, jestli už jsem byla u moře :-N, jedna kamarádka přijela před týdnem z Tunisu a jsem teda opálenější o hooooodně více než ona a sousedka co dojela z Kanárských ostvovů tak teda taky nic moc.. :-))) ) No takže pokud takhle bude ještě pár dní hezky, tak už opravdu solárko potřebovat nebudu.. Jinak v zimě si občas zajdu, tak 5x - 6x a jsem jak negr.. :-N :-D Solárka se nebojím, ale jako je pravda, že v tom taky nevidím nic zdravého ... ale občas určo neuškodí! ;-) Kor v zimě, to beru jako prohřívací prostředek :-D si v solárku připadám jak někde u moře! x-) a pokud jde o svatbu, tak si myslím, že by žena měla aspoň tak 3x-4x zajít ať není bledule jako její bílé šaty ;-) (pokud teda není přirozeně opálená od slunce ;-) ) ozzgud: šatičky superní! x-) moc se mi v nich líbíš!!! A jaký sud???? Prosím tě, máš krásné ženské tvary, žádná tyčka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš kozinko výhodu, já se jentak na sluníčko nedostanu. Celej den v práci a večer už se mi moc nechce. Mezi náma teda toho sluníčka letos moc není. Já ale taky jedu za pár dní k moři, tak třeba to doopálím a solárko nebude potřeba :-) A tebe takhle bije děcko??? :-D :-D :-D Chuděrka malá....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kolikrát teda myslíte, že mám jít? A chodí se každý den nebo jak to mám rozvrhnout? Mám si asi koupit nějaký opalovací krém pro solárka, že? Ale, abych se pak vůbec opálila. :-D Já na sluníčko vůbec nemám čas, celý den v práci a večer už je člověk tak unavený, že se mu nikam nechce a když už se někam dostaneme, tak stejně sedíme ve stínu. :-| :-D
Odpovědět
petru: no jako já se taky moc často na sluníčkoo nedostanu, i když to zní divně co.. žena na mateřské.. :-D ale přes týden fakt není čas, malá mi spinká do té druhé, než se nají, oblíknem se atd... tak je tak tři a to přijde chlap z práce (dělá na semé ranní) a nachystat mu obídek, počkat než se napapká a je tak půl čtvrté, čtyři a jde se ven, to už se člověk ve 4 moc neopálí teda.. :-) a ještě s malou nesmíme na sluníčko, jako ne nesmíme, ale spíše se mu vyhýbáme, aby nechtla úpal nebo něco.. ;-) Kor teď když měla ty reakce na očkování atd... tak to vůbec :-| Takže já se takhle opálila vlastně přes víkend, jak jsme byli na horách, tak jsem si na dvě hoďky šla hačnout do bazénu (když malá spinkala) a rochnila jsem se.. :-D a na druhý týden na to, jsem byla na zahrádce taky v bazénku asi hoďku s malou jsme tam vyřádili, to byl zatím veškerý můj kontakt se sluníčkem.. :-N :-D radi: No já bych to tipla tak na 5 návštěv, ty první dvě asi po 6-ti minutách (mluvím o turbo solárku) a pak další dvě po 8-mi minutách a tu poslední pátou uvidíš jak se budeš cítit buď 8 nebo 10 ;-) Jinak ve většině solárek je krém na polování ;-) ale možná tě vyjde levněji si koupit nějaký v drogerce, já se třeba do solárka nemažu, ale pak se namažu krémem po opalování (je to jen pro jistotu)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně si raduš zjisti jestli neměnili trubice. Pokud jsou moc nový tak po 6 minutách bys byla pěkně opečená. Ale na to by tě měli upozornit. A krém do solárka určitě doporučuji. Nejen že tě chrání před ošklivým zářením ale hlavně když se chceš opálit rychleji tak existují krémy které tomu napomůžou. Kozinka: tak to ti závidim že to máš tak rychle. Aspon ušetříš :-D
Odpovědět
petra: to jo , to ušetřím.. :-D radi: s tím krémem poslechni radši petru, já to nepoužívám, protože se nepálím, ale pokud máš opravdu náchylnou pokožku, tak si ho dej ;-) Jinak holky, hodila jsem fotečky do albíčka, tak když tak mrkněte :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko prsýnky jsou krásný a ten nápad že budou na růžích je nádherný. I ta panenka je roztomilá. Já jsem ale panenku nechtěla tak budu mít na autě prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuji. Tak to, abych od srpna začala chodit na solárko. Musim si zjistit kam a na jaké asi by mi víc vyhovovala na stojáka, bojim se, že na ležení bych měla klaustrofobii. :-D kozinko: no to prádlo na večer je naprosto úžasné, to bude chlap úplně vedle. ;-) :-N :-D Já taky budu mít panenku, ale asi si jí jen půjčím v půjčovně, ženich bude mít také cylindr a dáme mu do něj růže. ;-) Jo a ty perníčky jsou skvělé, nechcete nám je také napéct. :-D :-D :-D Dala bych je jako dáreček do výslužek. :-D ;-) Jinak ty nehtíky jsou pěkné, ale volila bych nějaké decentnější, aby na fotkách nepřevažovali nad ostatním. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě by se taky hodilo kdyby mi ty perníčky někdo upekl. Nebo spíš nazdobil, to by bylo horší :-D Raduš říká se že nejlepší je kombinovat stojací a ležací. Protože ani jedno tě neopálí dokonale, ale dohromady je to super. (např. v ležacim si neopálíš podpáždí) A klaustrofobie se neboj přítel se taky hodně bojí uzavřených prostorů ale solárko mu vůbec nevadilo.I když se napřed bál tam vlézt. No to prádlo má kozinka krásný. Já vůbec ani nemam představu jaký bych si měla pořídit...... :-|
Odpovědět
Díky holky x-) :-) No panenku jsem si taky chtěla nejprve půjčit, ale vyšlo by mě to jednou tolik, než když jsem si ji koupila.. :-N U nás v jedné galanterii je za 199,- v různých barvách ;-) A perníčky mi bude péct jedna paní, myslím, že by nebyl problém se s ní domluvit.. ;-) Peče levně, a fakt úúúžasné i chuťově! ;-) jako neživí se tím, pracuje jako ošetřovatelka v domově důchodců, ale je to dobrá známá od mojí budoucí tchýňky, jsou jak ségry.. :-D a peče perníčky snad pro všechny co tady znám na Vánoce ;-) Kilo zdobených perníčků za 199,- což je úplně zadáčo ;-) No když budete chtít teda udělat, není problém, pak se to jen odešle a bude :-) My to vlastně pojali jako perníčkovou svatbu.. :-D do koláčků budeme dávat perníčky s našema iniciálama + datum svatby :-) pak maminkám budeme dávat místo dortu velká prníková srdíčka jako že poděkování za výchovu :-) a perníčky budou i jako ty jmenovky.. :-) takže všechno perníčkové ;-)
Odpovědět
a ty nehtíky mi přišli docela dost decentní.. :-) oni se jen takl leskly ve fotáčku, ale na živo ta stříbrná nebyla tak výrazná ;-)
Odpovědět
a tady u té paní jsem si kupovalo to prádlo http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... třeba si taky něco vybere, ona má fakt úžasné kousky a za super ceny :-) a hlavně ve všech velikostech, krásně rozepsaných ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko a kolik v kile perníčků? Já bych si to představovala jako poděkování, to by bylo fajn. ;-) Nehty jsou krásné to neříkám, jen já třeba budu volit jen takové malé bílé lístečky, nehtařka říkala, že bílá francie je na svatbu moc výrazná a že přehluší ostatní na fotkách. Tak nevim no. Kamarádka, ale měla také francii a ob nehet krásnou malou kytičku a vypadalo to krásně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme doma prstýnky. jsou naprosto úžasný. Nejkrásnější co jsem kdy viděla. Chtěla jsem vám je vyfotit, ale vrátili jsme se až večer a bylo už blbé světlo. Tak je nafotím dnes a hned přidám fotečku až se vrátím dom. Jsem z nich opravdu nadšená a dokonce i přítel, který tvrdil že to nikdy nosit nebude je unešenej. :-)
Odpovědět
Petra: tak to gratuluju. My máme mít prstýnky hotové DNES. Tak jsem jak na trní, jestli se dnes ozvou. Jestli ano, tak zítra vyrážíme hned do Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
Dartsman: děkuji. Hned se cítím o něco lépe, že už je něco vyřešené (a navíc příjemně a krásně) a je to takový další krůček kdy si uvědomíš tu skutečnost která nastává :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?