Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
ahojky holky :-) Jdu nakouknout jak se máte a co nového? :-) No o tom solárku jsem si to taky teď četla, je to mazec, ale co je dneska zdravé že... :-N A když se člověk namaže tím správným krémem, je tam jen tu dobu, kterou ví, že může a dělá to jen kvůli jedné dvou akcí za rok, tak si myslím, že se nic nestane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to pravda. dneska je špatné všechno. Červené maso zase napomáhá rakovině konečníku, antiprespiranty rakovině prsu, sex rakovině děložního čípku atd..... Asi se na to nedá moc koukat, protože pak bys nemohla nic. A není to tak dlouho co se psalo, že solárko je zdravější než normální sluníčko. Ale je to strašný. Dřív se o takových věcech nemluvilo ani nepsalo, a nikdo si nedělal takový zbytečný starosti....
Odpovědět
Profilova fotka
raduš já myslím že půjdeš tak 5x a bude to znát dost. Ale určitě nedoporučuji chodit každý den. A pak co ještě pomáhá je aby ses nemyla :-D Jako že určitě se před tím myj maximálně 2 hodině před, jinak se to hůř chytá a po je nejlepší to nechat až do rána. Možná to zní divně, ale tohle máme s kamarádkou opravdu vyzkoušený
Odpovědět
Profilova fotka
A jak často teda doporučuješ? Mě nevadí se vykoupat až ráno a jít čistá do práce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu že ti to nevadí, ale pak trošku smrdíš od toho krému :-D No my vždycky chodili 3x do týdne, a pak když už si opálená jak chceš, tak jednou týdně aby si nevybledla. A chce to se pořád mazat nějakým krémem, aby si neměla vysušenou plet.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no tak párkrát to vydržím no. ;-) Budu si připadat jako čuně, ale co by člověk kvůli krása neudělal, že? :-D Když budu chodit 3x týdně tak to by mi vyšlo jít tam 7x to je dost málo ne? Abych se vůbec opálila, když se budu ještě mazat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty tu pořád píšeš o tom mazání :-) Ale to tak není, některý ty krémy ti přímo napomůžou aby si se lépe opálila. Za sedmkrát to znát určitě bude, ale jestli to bude podle tvého požadavku, to těžko říct. Nebo ještě dělaj takovej jednorázovej postřik. Sice vůbec nevím jak to funguje, ale pamatuju si že spolužačka si to nechala udělat na maturák a vypadala krásně opáleně.
Odpovědět
Profilova fotka
Já o tom postřiku vím, zkusim se na to podívat na net kde to dělají a jak. Slyšela jsem, že to má výdrž sotva jeden den než se umeješ. :-| Dneska jsem se dověděla, že přítelova teta s manželem přijedou až na obřad, že se nebudou scházet s námi u mamči a nepojedou s námi ve špacíru, to jsem ještě vzala, protože mají miminko tak ať je v klidu, ale mysleli jsme, že vemou do auta 2 lidi, které teď nemáme kam dát a pak mi napsala, že i babička pojede rovnou tam, tak to je další auto fuč. Nechápu to a musím říct, že mě to mrzí, přijde mi, že vůbec nemají zájem. Vždyť se vždy jezdí od nevěsty, rodina určitě. Mrzí mě to. No nic, jdu se podívat na seznam aut, jestli teda ještě někdo nevypadne to by mě kleplo. Nevěděla jsem, že udělat seznam a zasedaci pořádek do aut bude takový problém. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak jsem si objednala samodržící silonky, podvazkový pás a košilku na svatební noc :-D tak jsem si udělala radost a už jí mam zkaženou. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno,tak jsem dodělala jmenovky,tak mrkněte,docela se povedli a mám z nich radost ;-) Holky já pořád bojuji s kyticí :-S potřebuji poradit. Bud to bude ta,u které je napsáno" konečně co jsem hledala,jen ty růžové růže by byli tmavější a nebo ta kde je duhá favoritka ,jen bez toho bílého a asi s perličkama.Já vážně nevím 8-( Jo mejt se po solárku až ráno mám také vyzkoušené,jenže to divně smrdí :-S takže budu chodit ráno a večer se okoupu,já chci taky chodit co tři dny,tak doufám,že 10x to bude stačit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já bych řekla ta druhá favoritka, s perličkama bude vypadat nádherně. Ruduš z toho nebud vůbec špatná. Chápu že ted řešíš problémy s autama, ale přece z toho nebudeš smutná. S tím se musí počítat, možná kdyby místo rodiny byly samí cizí lidi, nebyl by v ničem problém. Ale v rodině jsou vždcky. I já jsem s tím smířená a čekám jen kdy to přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak ty jmenovky jsou opravdu luxusní. Jen mi prozrad jak se ti tam dávala ta mašlička.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já sem jí tam jen zavázala :-p Raduš, Peťa má pravdu,nám pořád tchýně v jednom kuse kazí,takže se nestresuj.Ono se to nějak vyřeší,neboj
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ta kytička by byla podobná,jako má tahle nevěsta :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: mě se víc líbí tato: Tak to je ona,konečně jsem našla to co jsem hledala :-) ta je krásná a ta "taky moc pěkná" a je podobná i té co má ta nevěsta jak jsi posílala. ;-) a jmenovky jsou luxusní, vážně se povedly a jsou nádherné ;-) Já vim holky, ale fakt mě to mrzí, to se taky může stát, že tohle řekne víc lidí a v koloně na úřad pojedeme jen my dva, 1 auto s mojí tetou, babičkou a mamčou, snad přítelova teta s rodinou a jestli jedni kamarádi a kam dáme mého dědu a fotografku? Já myslela, že budeme kolona jako blázen a ono nás pojede možná jen maličko a ještě bude problém ty lidi do aut sesadit. A kdo bude zdobit auta před matrikou to vážně nevim, protože na oběd už by jeli všichni s námi v koloně, ale přeci nepojedou neozdobený???? Nevim co si s tim počít a jak to vymyslet, už slyším jak všichni říkají, že je zbytečné je zdobit atd., ale já je ozdobené chci. :-| :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla že je krásná. Mě se líbí moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Radi,my taky máme problém s autama.Od mojeho je v rodině jen jeden řidič :-S Holky chci se zeptat,když jste dělali vývazky,jak silnou jste měli stuhu,já si objednala 9mm,ale teď přemýšlím,jestli to není moc ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já jsem používala 6 mm. Tak ale ani ta 9 by nemusela být špatná. Bude to trochu výraznější. Jak moc zdobený je chceš dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
To co ty,jen bíléa růžové.Taky teď nad tím přemýšlím :-| A kde jsi je sehnala v galanterce? Já jsem byla a tam mají jen 9mm
Odpovědět
Profilova fotka
JJ v galanterii. Tak ale to si myslim nevadí, tak to bude o trošku širší. Už jsem to taky někde viděla že byly větší a vypadalo to celkem dobře. Ono když pak přes to připneš myrtu tak to bude zase vypadat jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
já je nechala udělat, objednala jsem na netu, u nás v galerce mají spousty 0,6mm, já chtěla žlutou a tu snad jedinou nemají :-) ale na netu je seženeš, to mají výběr velký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky v okolí znám jen jednu galerku :-D ale už jsem zaúkolovala mamku,ti mají v okolí hned tři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste holky tak šikovné, já udělala sama jen ty vína a to jsem jen sundala etiketu a nalepila naší etiketu, nálepky nám dělal kamarád, sice na základě našeho návrhu, ale my jsme neudělali nic. Já bych se u vývazků a jmenovek vztekala, nejsem vůbec zručná. Jo, jdu objednat miničokoládky jako poděkování. ;-) Chtěla jsem je udělat sama, ale nějak neni kdy je koupit. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to tak neber, my zase neumíme jiný věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ty svatební vína dávate na stůl nebo k výslužkám?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vína nemám, to jsem nějak zatím nestihla, ale možná ještě do nich půjdu. Ale na stůl bych to asi nedávala, jelikož tam toho bude až do aleluja. :-)
Odpovědět
holky ty vína se mi strašně líbí, jak jste přilepily etiketu? a z jakého jste ji dělaly matroše?
Odpovědět
já bych ty vína na stůl dala, podle mě to hodně zaujme hosty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si myslím,že to je určo nějakej lepící papír
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak to si necháš natisknout na nějaký lepící papír a pak už to máš jednoduchý
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?