Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Dobré ráno děvčata, tak jsem zkoukla všechny videa .... nó ó ó nástrah svatebních je dost :-D Konečně je pátek, a jako vždycky se před víkendem zkazí počasí ]-(
Odpovědět
Veru: No mě to ani nevadí - zítra jsem na svatbě, takže budeme slavit :) Budu nabírat inspiraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se mi ozval pán z konzervatoře,tak mi slíbil, že se mi pokusí někoho sehnat,tak jsem zvědavá:-)
Odpovědět
Super Míšo, tak se to hnulo x-) Niki, tak pak musíš napsat, jaká svatba byla :-)
Odpovědět
verča: no jasně, že dám. Bude to na Moravě, tak čekám velkolepou svatbu. Ještě večer musím došudlat kytici z peněz :)
Odpovědět
Jirka se taky účastnil kdysi (asi 12 let zpět) svatby na Moravě, za statisíce ... a po roce byl rozvod ...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, pohnulo:-) Pán už totiž sehnal kapelu ClarTet a prý jsou super:-) a ještě mi před chvílí volala paní z Delty, že už máme prstýnky x-) jen si pro ně jedeme až ve středu:-(
Odpovědět
To do středy vydržíš :-) Já dnes mailovala skupině Mane, co chceme zahrát na první tanec .... atd .... tak se nám to taky pěkně rýsuje. Ale blíží se to .... už začínám být fakt nervní :-D
Odpovědět
Míšo, tak já se ti na ně mrknu ju... a večer písnu, jaké jsou :-) Taky přemýšlím nad prvním tancem, zatím mě napadlo jen UB40 a Can´t help falling in love, to je Mírova srdeční záležitost...
Odpovědět
My vybrali z reportoáru Mane - L. Armstrong What A Wonderful World .... Kdy budeš Miluš zase zkoušet šatky?
Odpovědět
Přeji hezký víkend :-)
Odpovědět
Verčo, poslala jsem ti mailíka s šatičkama, tak jukni... Ono je tolik krásných písniček, že je takřka nemožné vybrat jednu jedinou, která by zvítězila...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, my taky nevime co na prvni tanec, ponevadz oba mame radi neco jinyho. Kdyby bylo na me, chtela bych Michala Davida :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem právě domotala na pro zítřejší fialovou svabu (šílená barva) dárkovou kytičku pro nevěstu a umístila jsem náš svatební dar do krabičky od sirek - můžete mrknout :))))
Odpovědět
Niki, fialovník je super x-) Snad se rozmnožuje fakt rychle :-D Miluš šatičky se mi líbí všechny, ale na tobě bych viděla jako NEJ ty první :-) ale bez ramínek ....kazí to dojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miluško máš email:-) šatičky hezké, ale neuchvátily mě bohužel ani jedny. Myslím,že ti nejvíc zatím sedí ty první z prvního zkoušení:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska si deme pro prstynky, uz se moc tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Evi, tak jaký jsou prstýnky?:-) My si pro ně jedeme ve středu. Ale Miluška je už viděla a prý jsou krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsou super, ale muj sem tam nechala, musi mi ho zmensit. Takze jeste tak 4 tydny musim pockat :-(
Odpovědět
Ahoj holky, jaký jste měly víkend? Já udělala zase pár vývazků, krabici na tombolu a pár lístku do tomboly .... a včera jsem spacifikovala svatební noviny, takže jsou připravený, už jen doladit ... a nalepila jsem první etiketu na vínečko 8-) nezahálela jsem :-D Evi, jste si špatně změřili velikost, nebo zkazili objednávku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme v sobotu objednali prstýnky a složili zálohu. Jinak jsme o víkendu s ničím nepohnuli. ;-)
Odpovědět
Ahoj dámy, tak jsem se právě vrátila ze svatby. Musím říci, že to bylo velmi poučné! :)) Zase mě to na chvíli vrátilo ze svatebního šílenství do reality - tam mi opravdu došlo, že je naprosto šumák, jestli je na stole taková nebo taková kytka, tahle nebo jiná výzdoba, hlavně když se sejde parta výborných lidí.... Jen doufám, že mi ten střízlivý pohled na věc dlouho vydrží :)
Odpovědět
Ahoj Niki, celý den jsem na tebe "myslela" .... jak jsi se tam měla :-) Jinak svatební dary jsou originál, dávám 1* Ale pro nevěsty, maminky atd je ta výzdoba důležitá :-x
Odpovědět
Verča: Dík. Naprosto nejoriginálnější dárek dostali od svědka - v oznámku měli, že chtějí jen svatební dary, které se vejdou do krabičky od sirek a svědek je vzal opravdu za slovo.. Koupil jim asi 3 palety sirek a všechny ty krabičky vysypali v sále před nevěřícím párem (ty krabice nosili hosté do sálu asi 5 minut :)) Prý pokud se novomanželé dožijí průměrného věku, mohou každý den vypálit 41 sirek a vydrží jim až do smrti :)))) Takže každý host odcházel nejen s výslužkou, ale i s krabicí plnou krabičkek se sirkami (myslím, že v příštích 10 letech nemusíme kupovat sirky - a to tam bylo 70 hostů) :)))) Fakt to bylo povedený !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, ja ti nevim, kdyz me merili na prstynek poprve, tak jsem asi mela otekle prsty. Me se ta velikost dost casto meni. Ale asi uz to zmensit nepujde, pac by mi to uvolnilo diamanty ;-) Tak budu muset po svatbe nabrat. Niki, mas pravdu s tim, ze dekorace je nakonec jedno. Kamaradka mela super svatbu na zamku Dobriz, kde utratila satisice, ale ja si vubec nepamatuju, jak vypadala tabule nebo dort. Jediny co si pamatuju, jak jsme tancovali na parkete na cesky pop :-) Ale ja i presto udelam vse pro to, aby to ladilo ;-)
Odpovědět
V den svatby budeme nervozní, takže možná i prstíky nateklý budou ....
Odpovědět
evickab: a ty máš ty diamantíky po celém obvodu? Já jsem si původně myslela, že když mi budou zmenšovat prstýnek, přeruší ho u kamínku, bylo mi však vysvětleno, že se prstýnek nikde nerozstříhává (hloupě jsem si myslela, že ho nějak přestřihnou, kus odstraní a zase dají dohromady :))) ), ale vyklepává se zatepla.. Zmenšovali mi ho na 3x... Taky si udělám hezkou výzdobu, ale přes víkend jsem alespoň nabyla dojmu, že všechno prostě nemusí být DOKONALÉ, aby to bylo fajn :)
Odpovědět
Verča: Veru, to si dělala fakt sama tu etiketu??? SUPER!!!
Odpovědět
Etiketa samovýroba x-) v Corelu draw .... Díky za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niki: Mam ty diamanty do pulky (ale hodne a nasoukany na sobe bez mezery). Ja si taky myslela, ze to tak delaj, ale pry ne. Kdyztak to necham, pac nad nej jde stejne zasnubni. Tak si ho vzali do vyrobny a budou nad tim debatovt. Me se totiz velikost prstu meni strasne moc teplem. Zasnubak jsme koupili v horku a to mi byl super, ale ted bych ho taky rada zmensila, ale pry to neni mozny. Ach jo :-( Verco: fakt super etiketa, na to ja vubec nemam, tak do toho nejdu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?