Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ty Rhianny :)))
Odpovědět
:-D ááá už chápu. Měla bys je vyzkoušet i ty. Tu údajně "maličkou" velikost :-) Třeba uvidíš nějaký rozdíl mezi Jasminkama a Sotterkama.
Odpovědět
Verča: Ale kuš... už mám vybráno. Když už, tak si vyzkouším ty JEAN...Však víš... Na těch Rhiannách je fakt asi největší rozdíl mezi reálem a fotografií s modelkou. Když je vidíš v reálu, ty bohaté vzory a detaily na nich jsou první, co tě zaujme, ale na té fotce s modelkou působí hrozně decentně...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dělaly jste už jmenovky? Jestli jo, nemáte na něj nějaký mustr, nebo jaké jste používaly písmo?
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, jak jsi dopadla na zkoušce šatů? Byly Ti?
Odpovědět
Ahojky holky :-) Tak v SO jedu znova do Bellezzy ozkoušet ty šaty, abych si byla už 100% jistá. A rovnou musíme vybrat oblek pro Jirku. Líbí se mi ty regaty a ty vestičky :-D Chudák ještě neví, co ho čeká :-p
Odpovědět
Ahojky, tak jsme to dneska všechno zvládli! Bohužel měli poslední termín, takže obřad budeme mít 28.8. v 11.00 v obřadní síni v Teplicích. Paní nám řekla, že by to na Ptačí schody nestihli a 4. září jsme se už brát nechtěli...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si napisu jmenovky sama perem.
Odpovědět
Ahoj všem :-) a je tu duben, to znamená, že už jen 23dní a je to tu.. :-o :-o :-D Míšo já dělala jmenovky tenhle týde, normální klasickou stříšku, s černým písmem, jen to písmo si ted nevybavim.. :-N nechávala jsem to tisknout tam kde jsem si nechala dělat oznámení a vyjde mě to asi 10kš/ks Milu, gratuluju k termínu!! ;-) Zuzi, jojo šaty mi ještě byly!! x-) ještě mě čeká jedna zkouška po dovolený, to znamená týden před svatbou a pak už na ostro.. a protože dneska letíme tak se mějte krásně, užijte si Velikonoce a za 14 dní ahoj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko přeju Vám šťastnou cestu a užijte si to a také hezké Velikonoce!:-) Milu, taky gratuluju k termínu a máš mailíka:-) Jinak já si vybrala na ty jmenovky jedno moc pěkný písmu, ale nebere mi to některý písmena, např. č,š,ě:-(perem bych to asi nezvládla:-(Ale Veru mě tak nějak v neděli dala brouka do hlavy a začala jsem dělat na svatebních novinách :-D ikdyž jsme je původně vůbec nechtěli.
Odpovědět
Ahoj děvčata. Mílo, jsem ráda, že máte termín bloknutý. Ta obřadka je asi lepší, kdyby pršelo ... Šárko, přeji šťastnou cestu, odpočiň si, žádný stres, hezky se opálíš určitě. Mějte se krásně. Míšo, vybírej fonty, které končí CE ... třeba Technical CE ... ty umějí písmena s diakritikou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fonty? =-) no já to dělala normálně ve Wordu a tam jsem vybírala písmo...
Odpovědět
Já je "kupuju" na netu, jestli mi rozumíš :-D Víc napíšu do IP .... ale teď mažu do práce.
Odpovědět
Holky, jak vypadají ty Svatební noviny? Zatím jsem nepochopila jejich existenci a existenci "veselé tomboly". Vysvětlete mi to někdo :)
Odpovědět
http://www.svatebni-noviny.wz.cz/ukaz... http://www.beremese.cz/forum/show.php... http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Holky, děkuju, konečně se to hýbe. Od té doby, co máme zamluvený termín, tak jsem strašně nostalgická a furt bych bulela! Veru, ty jsi mě taky nakopla s nějakou aktivitou. Nechci mít svůj den pasivní, chci své hosty zabavit, takže teď budu usilovně vymýšlet celodenní program. Kdybych byla takhle aktivní ve škole, tak mám dávno tři tituly!
Odpovědět
Jo a jmenovky asi nechám napsat mojí babčou, má krásné úhledné písmo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám jemnovky, teda jako písmo :-) stáhla jsem si jedno ze sv.novin:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, ode dneška za 100dní jdeme na to :-D ;-)
Odpovědět
Úplně mi naskočila husí kůže Míšo, že už jen 100 dní .... my 128 :-D Myslím, že ty noviny jsou super, zůstane to lidem na pamatáku :-) a když se bude čekat třeba na jídlo nebo tak, tak se zabaví :-)
Odpovědět
A my 149! To ještě relativně jde...
Odpovědět
Zítra jdeš Mílo zkoušet šaty, viď ? Tak uričtě pak pošli fotečky :-)
Odpovědět
Tak to mě jakékoli "bavení" svatebčanů odpadá. Máme obřad až do 16h, takže to spíš bude rychlovka. Fotky, jídlo, tanečky, budeme mít asi 2 nebo 3 soutěže, prohlídku vinného sklípku, karikaturistu, budeme pouštět lampiónky a finýto :)))
Odpovědět
verča: tak teď jsem prolítla ukázky Svatebních novin - tak do toho jdu!!! :) Fakt mě to pobavilo. Sice to patrně zkrátím z časových důvodů jen na provozní záležitosti - krátké info o snoubencích, možná přidám plánek našeho rozlehlého areálu, aby svatebčané trefili na WC, přidám harmonogram, meníčko, informace o "odvozové službě", ale určitě je také vyrobím - přijde mi to jako pěkná památka :)
Odpovědět
To jsem ráda holky, že jsem vás do toho uvrtala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Já se do nich pustila loni a furt je nemám hotové, pokaždý když na nich začnu pracovat, něco do toho vleze .... ale teď budu muset pospíchat .... dala jsem tam i fotky obou rodičů z jejich svatby .... bude vidět rozdíl svatba 70.léta a 80.léta a pak 21.století :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zatím jen takovej nástřel. Martin říkal,že je to zbytečně dlouhý,tak to trošku zkrátíme:-) Jinak dneska se chystám na jmenovky. :-D
Odpovědět
Já musím konečně vyžehlit :-D Furt sedím doma u PC, buď tady na beremku nebo něco tvořím na svatbu :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?