Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo skvěle - sluníčko, teplo a moře plné rybiček a korálů x-) kreditka: zkus to nějak vymyslet, rády tě uvidíme ;-)
Odpovědět
jo a ještě ani nemám vyvolaný fotky ze svatby, takže nemám ani co ukázat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš kredit, šup, šup až můžeš jet :-)))...peppe, Ti tak závidím, bych hned někam odcestovala...přemýšleli jsme s manžou odjet na Silvetsra do zahraničí, ale uvidím, jak to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
jak holky,.. jak ten srazik?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho tu už stihly probrat ... :-) nestíhám dočítat ... :-p Ahoj Pepee ! Tak to jste se pěkně ohřáli, což ? ;-) Mohla by jsi nám přinést na srazík ukázat nějaké foto. :-) A já ještě nevím, jestli vám o tom na srazíku řeknu ... :-N nejdřív se o tom musím sama přesvědčit ! 8-) ;-) Je to na delší dobu ... ale až tak bude, tak vám to určo povím ! :-) A srazík, pokud budu moci, tak určo příjdu. Ráda vás zase uvidím. ;-) Alisku, doufám, že tě konečně poznáme. ;-) Kredit jako vždy ... 8-( Ty nás nechceš vidět, viď. :-p Tak se na to jednou vyprdni nebo to přelož na příště, ne ? 8-) Takhle už jsi vynechala minimálně pět srazů ! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že platí datum 30. 10. :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se srazem to je zatím jasný 30.10. pokud místo isrká rest. StPatrick vyhovuje všem i co se parkingu týče, tak taky beze změn..akorát ještě nebyl stanovený čas nebo jo? =-) jaký jste měli víkend? tak my nečekaně zajímavý..manža měl pracovní akci naordinovanou ode mně až za Plzní, tak jsem se s ním svezla a jela výletovat do Karlových Varů, počasí nám vyšlo teda hlavně mě :-D a město-centrum pěkný, taky samej cizinec ale už bych tam nemusela...
Odpovědět
jééé Ali ty si měla héézy víkend. Mě teď manža každý týden ujíždí do Mariánek, sem si říkala, že by je tam mohli zadřít i přes víkend a vyrazila bych za ním ať se podívám, ale ta štreka :-| On chuděra každý pondělí vstává ve 3 ráno a jelikož je řidič, tak rozespalej pak 4 hodiny řídí. Min týden to byl mazec v tý mlze :-| Hanny: vy potvory, já se nevymlouvám a nebojím se Vás vidět :-p :-D Já uvidím jak to půjde přehodit, jak říkám, to už jsem podruhý přeobjednaná... :-N gag: na silvestra bych taky vyrazila někam pryč, klidně i po čechách, třeba do Hřenska, protože možná bude ohrožen náš každoroční silvestr ve dvou na chatě na vysočině :-( ... z důvodů velké rekonstrukce.
Odpovědět
Kredit je to tam pěkný, Mariánky jsme nestihli snad příště ale Vary celkem pěkný jen by mohly být čistější a udržovanější. jo zákazník má něco postavenýho z durisolu tak jsem na to čučela..ono to je ze dřeva..z průmyslových štěpek..nebo tomu podobný..defacto náš obor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Tak já mám za sebou první den v práci :-p Na sraz taky přijdu, zatím pracuju nějaký čas 8-17, takže fajn. Je to ten pub kousek od Ideonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám náladu na bodě mrazu....včera večer jsem se dozvěděla, že jedna "naše" holčina z Kolínska, kam jsem taky chodila, protože jsme měli svatbu v Kolíně a teď už čekala mimčo, tak už chodila na koníka...měla s manželem vážnou autonehodu.... |-| http://kolinsky.denik.cz/nehody/ko_ne... .....holky, proč je ten život tak nespravedlivej?! Holky, jsem z toho úplně v háji....jak se ti život může otočit během pár minut...nebo spíše vteřin...jedná se o berušku21 http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bambino, to mě moc mrzí, o té nehodě jsem slyšela...na tyhle rány pomůže jenom čas :-( ...život bohužel je nespravedlivej...drž se a zkus myslet na něco pěkného, ikdyž to asi v tuhle chvíli nejde...
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, čtu co napsala bambina a je to tragedie. Kolikrát se divim, že domu po cestách dorazíme živý a zdravý když vidím všude jen bouračky. Jak píše gag, čas to zahojí ale bude to trvat dlouho.
Odpovědět
:-( ... jedině čas a podpora blízkých ... bylo mi do breku když sem rozklikla ty stránky .... ali: nerozmyslíte si ještě stavební materiál?? ;-)
Odpovědět
kredit, nerozmyslíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hruza!!!! berusku taky znam, teda jen tady z beremese :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozny!!!!!! Zrovna nedavno jsem narazila na beuscino album na konikovi...zivot JE nespravedlivej a je opravdu potreba si vazit kazdyho dne, clovek nikdy nevi, co se muze stat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je vážně strašný :-( člověk musí být rád za to co má a vážit si toho, během okamžiku může být všechno jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je to opravdu tragédie.... |-| ale ráda bych pokračovala s plánováním srazíku... ;-) tak zatím já (Bambina), alisek, puspíík, sisstin, gag, akral, hhranolka, meni, pepee, hanny,....s kreditkou to vypadá asi bledě, viď... ??? :-( jak zdezli?! ty jsi asi ale v Německu, viď?!....tak zatím je počet 10....platí tedy ten St. Patrick?! A viděla bych to tak na 16:30, co vy na to?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
St. Patrick asi platí a můžu kdykoliv, klidně i dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...sem asi mimo, kde je přesně st. patrick? Mám do 17 školení, takže bych mohla tak kolem 17,30 dorazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, čas vyhovuje, dřív jak ve čtyři bych to nestíhala... Pepee, Matýska si budu kolem 4 přebírat na Karlovině, tak se tam můžem sejít takhle dřív, co ty na to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak beruška to vzdala..už ji nic netrápí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak ja toho tricateho nemuzu, mam schuzku ohledne stavby a tu musim uprednostnit... a mam to v sedmnact hodin, takze myslim ze pak uz vas nezastihnu :-(
Odpovědět
ahojky holky, nezkusíme ještě upravit termín kvůli Akral a kreditce?
Odpovědět
Profilova fotka
Akral...ty nám to teda komplikuješ.... ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sis: jak to myslis? ze to vzdala? :-( a k srazu,.. kde mam parkovat?
Odpovědět
Profilova fotka
hhranol...zemřela... :-( Jinak vedle je plavecký bazén a je tam parkoviště, ale placené.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi! tak to je fakt hruza! ternmin klidne jeste upravte, me je to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
bože můj,to je mi fakt líto :-( aspon se tady nebude trápit sama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?