Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ták,ale díky za radu,bodlo to,aspon jsem zase o něco chytřejší ;-)
Odpovědět
maxiim: prosím, prosím, můžeš mi taky poslat kontakt na velkoobchod s kytkama? Angellina: taky prosím o kontakt na koláčky... Díky moc! zase se vracím k prstýnkům. Nevíte někdo, jestli by třeba nevyšly prstýnky levněji v Polsku? Stále dokola to řešíme, přijde mi zbytečné vyhodit 10 tis. za prsteny, když ho budu- asi- nosit jen já. Se z toho zblázním...Stejně to dopadne tak, že přítel bude mít stříbrný (schovaný ve skříni) a já si nechám udělat nějaký krásný :-D
Odpovědět
Ahoj, zdravim vsechny. Taky se vdávám v Ostravě - 15.8.2009. To maxiiim: Mohla bych poprosit o zaslání toho kontaktu na paní květinářku z Hrabové.... děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jarus tak s tou předsvatební smlouvou si mě dostala, já neříkám-že nemá být nebo tak, ale aby ses to dozvěděla takto, to já bych bylaa rudá vzteky, že mi to davi neřekl narovinu.vím, že si ji dávají třeba bohatší lidé, nebo pokud jedna nebo druhá strana má něco(barák, chatu...) a nechce v případě rozvodu o to přijít. ale u toho vašeho baráku to bude myslím na nic, oni se můžou sice bránit tím že na to jeho rodiče něco přispěli, ale pokud to pak budete platit spolu..... a myslím, že oni mu to nedali písemně jako dar čistě jemu. takže to by bylo taky na.... ale šupky hupky pryč, od takových myšlenek. když to tak počítám tak se to blíží přímo km kroky:-) už květen, je to šílené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,naprosto s tebou denber souhlasím,jak s tou předs.sml.,tak že to i šíleně letí. Hrome,vždyt už je to skoro za 4 měsíce,jůů. :-D
Odpovědět
No a což teprve mně a luciferce a katce_j jak se to blíží... :-) A to jdem teprve zítra domlouvat menu v hospodě a dostaneme ceny na chlast a taky kytky ještě nemám objednané, protože mi paní z velkoskladu teprve má poslat cenu a taky jdu zítra na zkoušku líčení do Bosorky. Tak jsem zvědavá, jak mně baba zřídí. :-D No snad to bude ok.
Odpovědět
ange: Tak pak dej vědět! Když tak se nech pak doma vyfotit a pošli nám pak fotky, když tak taky pošlu ;-) ale moc toho nejde vidět, protože to už bylo večer a než mě J vyfotil 8-( a ani to neudělal tak, jak jsme chtěla, ale nechtěla jsem do toho rýpat, takže to mám vyfoceno tak, jak to chtěl on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík holky díkes za podporu,jsem stoho celkem zdrblá,ale co se dá robit až se posunem někam dál,tak Vám dám vědět,každopádně mě přešla chuť se vdávat :-( Čím víc se to blíží tím mám větší nervy....Hypošku každopádně budem platit spolem
Odpovědět
jani: oznamko je úžasné.... ;-) My předmanželskou smlouvu řešit nebudeme, ale jak to tady čtu, tak po svatbě asi sepíšeme nějakou smlouvu mezi sebou. My jsme totiž postavili dům a vzali si hypotéku, vše je napsáno na přítele, ale splácíme to oba, takže kdyby něco, tak ať jsem taky krytá...
Odpovědět
Profilova fotka
jarus mě by taky přešla , protože když ti neřekne tohle-což je celkem důležité, co ještě dál... jinak já ted spíš žiju zkouškovým, ale těším se jak malé děcko až budu moci přejít čistě na svateb.horečku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathy:Přesně stejný případ jako u nás,postavili jsme dům,všechno je na přítele...tak nevím co po mě jako chcou...a splácíme to taky společně,ale už se raději nechci o tom bavit jelikož vždy vyletím z kůže.... denber:Tak já místo horečky mám noční můry....
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: třeba to tvůj přítel ani taky nechce,ale mám pocit,že to hlavně řeší ta tvá tchýnka 8-) . Je to váš život a vaše věc,tak si do toho nenechte kecat,a hlavně si k vůli tomu nekaž náladu a přípravy....ju? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No ono, naši známí díky rozvodu jejich dětí přišli o pozemek za nehorázné prachy, tak se někdy vlastně nevidím, že se rodiče do toho pletou.-...Víte jak, když se pozemek dědí, dědí a nakonec jen kvůi toho, že se dva rozvedou, tak o to přijdou? Trošku se jim nedivím...samozřejmě tady se jedná asi tak o milion... nevím kolik se jedná ve vašem případě...ale já bych si do toho taky kecat nenechala :-N
Odpovědět
ahojky jani: oznámko je super! taky jsem chtěla s fotkou,ale Martin se nerad fotí a tak je bez. |-| jinak co se týče toho baráku,tak tam záleží jestli byste se dohodli a nebo by došlo na soudní majetkoprávní vyrovnáni.Jestli chceš,tak ti to napíču do ip,protože to by bylo na pulku stránky. angelina: no už se to blíží co? za necelé 4 týdny letíme domu.Už se těším.Zařízené už máme všechno.Teťkom jenom přemíšlím,jak všechny ty věcy převezeme :-D Něco jsem vezla v lednu,ale ty velké věci jsou pořád tady. =-)
Odpovědět
holky sorry za hrubky.Jsem dislektik.Docela se to už spravovalo,ale co jsem v Irsku,tak je to zase hrůza |-| Tady ty problémy nemám. žádné pravidla pro i y,ale vidím,kde jsem ty chyby udělala,tak se omlouvám. A překlepy vůbec neřeším. :-p :-N
Odpovědět
naši mně honili na práva,ale já jsem věděla,že by mne tak akorát nasr**o když bych všechno uměla a proletěla bych jenom kvůli chybám v pravopisu 8-( a tak jsem šla na fotografku.tam ty chyby nikoho nezajímaly.Tam šlo o to co člověk umí . proto je to umění :-D :-D :-D :-D :-D Navíc právníku v rodině máme až až ;-)
Odpovědět
tak jsem si právě koupila podprsenku pod šaty. Wonderbra za skvělou cenu x-) x-) x-) tak doufm,že k něčemu bude.protože šaty jsem zkoušela bez podprdy a byla jsem spokojená.,ale jak řikáte pro ten "efekt",tak doufám,že tam nějaký bude. :-D :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ahoj holky, tak ja dneska byla zarizovat kyticky...je fakt, ze na to, co tady letelo o velkoobchodu v hrabove cenove nemaji, ale preci jen to neni tak hrozne...kytka pro me (kulata, 15 ruzi, kombinace vinova a kremova se zdobenim), korsaz pro zenicha, dve kyticky pro maminky (5 ruzi) a dve pro svedkyne (3 nebo 5 ruzi), vsechno se zdobenim podle mych sperku a dve ikebany na svatebni tabuli dohromady do 2500,-. rozhodlo i to, ze je to v porube a zenich to bude mit po ceste, az pro me pojede k nasim do martinova. takze tak. jinak se ucim na sve snad uz posledni statnice v zivote, tak svatbu ted nahradily jine nervy... :-| ;-)
Odpovědět
leni: Kdy máš státnice??Já už mám obhájeno, teď už se jen šrotím 8-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kami, 26.5., ale uz fakt naposled, uz me to nebavi...druha skola a jak to tak pocitam i s pedagogickym minimem na prvni skole, tak celkem seste statnice, obhajoby byly nastesti jen dve...vecna studentka a jeste u toho uz dva roky pracuju. marci, ze bys pracovala na VSB? ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: obhajoba se dala, mám za dvě :-D UF :-) ženské byly hodné...nechaly mě kecat hlody a i když jsem opakovala některou větu, tak mě nechaly :-D Buď si nevšimly nebo nevím, ale já když začnu mluvit u zkoušky tak melu a melu a prostě když nevím, tak využívám toho, že melu to, co jsem již řekla, vycházelo mi to celých pět let stále :-D nikdy mi nikdo nic neřekl, tak uvidíme jestli se k tomu zmůžu i u státnic :-N Leni: Ty jsi drsná, já bych do žádné jiné školy nešla!!! Bych si radši dala mašli a kdo ví, jestli vůbec dokončím toto! Z toho vyhazují tolik lidí, že mi je z toho blbě a to je přitom blbé učitelství, stačí jeden zapálený člověk a je to v prdeli...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci, jen me to napadlo, ze dneska meli sportovni den, muj pritel tam take pusobi :-) kami, ja studovala dve vysoke najednou a ted, kdyz uz chybi jenom krucek k definitivnimu ukonceni veskerych studii, tak to nejak zvladnu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
llucif:Tak podprda je fakt božíííííí,já mám taky bez ramínek ale né tak hezkou,dneska jsem vyfotila věcičky co už mám nakupené,ale jsme tak znavená,že je sem hodím až zítra....tak přeji všem dobrou noc...
Odpovědět
Profilova fotka
lucif: podprsenka je krásná,tý jo....Jinač díkes za radu,co se týče baráku...jsi hodná...Snad to nebudu nikdy potřebovat :-N jarusch: zítra určo hod fotečky,at juknem.....
Odpovědět
holky máte koupené už vývazky na myrtu? kde se to dá levně koupit, já jsem se dívala v květinářství a jako zdálo se mi to drahé
Odpovědět
My máme myrtu na zahradě u babi a z těch mašliček si to udělám snad sama... Bych Ti mohla toho naškubat kdybys chtěla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?