Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
hned naproti imperialu,a je to v přízemí. Až mě to překvapilo,čekala jsem jakýsi maxi salon,a je to také malutké,to mě připadalo,že u nás v Opavce,je to větší....ale asi né vyjde to nastejno... :-N
Odpovědět
Ať si pak nevybiješ zuby :-D
Odpovědět
jana1:Není to ten salon, kde ma ta majitelka vedle ten obchod se spolecenskýma satama? jsem si chtela nejake koupit-vyber nula nula nic :-( jsem ochotna za ne dat 3 tisice v klidu (vyuziju je hned na promoce, kdyz tak na prevleceni po svatbe, i kdyz to asi ne, pak svatba kamaradky, plesy atd...) a nikde nemuzu nejake poradne sehnat...asi taky budu muset jit do salonu jestli nekde neco neprodavaji a nebo se mrknu v Polsku :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kamirka: joo,je to vedle toho obch.s těma šatama,teda moje ségra si tam chtěla nějaké pořídit,ale nic tam proboha neměli :-N ,byl to trapas.....Jinak u nás v Opavce,je jeden spešl obchod s takovýma šatama,ale to by jsi měla asi z ruky,že?? ;-) . Jinak Polsko,prý taky není špatné,ale nevím,nebyla jsem tam,tak nemůžu posoudit. Ale chystáme se tam na oblek....
Odpovědět
marci: To asi bude ten svatebni salon, kde se objednava, protoze tam neni normalni oteviraci doba ne? To bych se mohla mrknout...mozna si to zaradim ejste pred statnicema, ale to nevim jestli to stihnu(jedu jeste na chatu-ne se bavit :-(, ale ucit :-( ) Kde jste si nechali udelat oznamko? ja budu muset udelat nejake (asi pritel) a nechame si to vytisknout...a pak si to narezeme...protoze za oznamko 25 Kc nebo kolik se mi nechce davat :-( jen na ulici musim dat sousedum minimalne 15 oznamek + 10 rodine a kamosum, jen ja tak 20-25 oznamek, u pritele jeste vice, tak 60-70 dohromady :-( to by byla pekna palka...
Odpovědět
Ja do toho obleku vtrhla s tim, ze je super, ze neco vyberu, vyzkousim a jdu...a nic! ani na vyzkouseni! jo, jedny se mi libily-ne extra, ale ze bych si je tak za dvojku koupila, staly 8tisic!!!Tak jsem se otocila a sla... :-N No kdybych nenasla v tom Polsku, coz budu vedet v cervnu, tak bych se na Tebe otocila, i kdyz si uz asi nebud pamatovat, ze jsi to byla Ty, ale tak Ty to máš taky pozdě, takže tady asi budeš načumovat jako já stále :-D
Odpovědět
ja do toho obleku :-D do toho obchodu!!!!!!!uz mi sibe! Jsme cetla, ze jdete na oblek do Plska a ja chtela napsat, ze my taky obledk v Polsku a vypadla ze me takova kravina 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: :-D :-D :-D v klídku....Pochopily jsme....Jinak já tady budu načumovat určitě....Tak kdyby něco,klidně písni S.O.S. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ange: gratuluji moc, jsem ráda, že to takhle dopadlo a že baba dostala rozum... Já mám podprsenku taky značky Leilieve, prodávají ji v každém svat. salonu, ale přes net je levnější. Zkoušela jsem ji i s šaty a vypadá super, doporučuji.
Odpovědět
kathy: děkuji, jsem ráda, že to mám za sebou. Podprsenka fakt sedí skvěle, taky doporučuji. kamirka: no my máme oznámka ze salónu Scarlet v centru, stály nás 21 Kč/ks, chtěli jsme jen 30, komplet se vším všudy jsme platili 1030 Kč. Máme celkem jednoduché, ale myslím pěkné a stačí. :-)
Odpovědět
Angel -to jsem rada,ze ti to klaplo a ze mas uz klid ohledne satu. Kamirka-to ubytovani je nutne,protoze prijedou ze vsech koutu a abych je mela vsechny pohromade.Tech 1500 je menu,vecerni raut a ubytko(500)+alkohol Jinak jsme uz pred tydnem rozeslali oznameni :-) takze misto uz jen tak menit nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky my už taky řešíme oznamka,ale nevím jeslti je lepší to objednat přes net a nebo zajít do nějakého salonu,a nebo si to vyrobit doma a pak nechat vytisknout...Potřebujem +-30ks,já to budeu dávat jen těm co zvu na svatbu jinak nikomu ange:Taky ti gratuluju že sis na babu došlápla... Včera mi přišel mail,že už mi posílají ten balík s dekoracema,tak snad dneska příjde hihihi....venku je krásně,jdu s malou na prochajdu
Odpovědět
jaruschk ja si nechala udelat 30 oznameni a 20 pozvanek a objednala jsem je pres net a vyslo me to na 1500,-Kc
Odpovědět
jaruschk: díky... Jinak my dáváme oznámka taky jenom těm, co zveme na svatbu, ať už na celý den nebo jen na odpoledne.. Taky jsme řešili, jak to nejlépe udělat, ale vyrobit doma jsme si je netroufli (jmenovky to jo, ty budeme mít vlastní výroby), takjsme se rozhodli zajít do salónu, ať vidíme, jak to bude vypadat...Oběhali jsme tehdy snad všechny salóny v OVě, ale všude to vycházelo +- stejně - min. na 18 Kč za ks (vč. obálek) + 400 se platí většinou za tisk.
Odpovědět
holky, tak vidim, ze pradlo mame vetsina stejne, ja taky Leilive ze salonu Daja. a moje sestra si v tom butiku saty koupila, asi jsme tehdy mely stesti, protoze privezli zbozi a vyber byl veliky, no moje segra ma kazdopadne dokonalou postavu, takze ji slusi fakt vsechno a ty saty, co si vybrala, jsou krasne :-) ;-) jinak marci, souhlasim s tebou, clovek zaridi to zakladni a ulevi se mu, jenze pak prijdou vsechny ty drobnosti, dekorace, jmenovky atd. a jde z toho hlava kolem. my uz mame hotove prstynky, co jsme si objednali na veletrhu na cerne louce, udelali je rychle, tak jsem moc zvedava, bude mi je v brne vyzvedavat otec :-) dneska s drahym sedneme na oznamko, delame si ho sami, mam docela napad, tak pak vam ho vlozim k okomentovani. pak budu akorat muset poresit, kde ho vytisknout. vcera mi drahy vytiskl seznam na jmenovky, ale na laserovce se to cele rozpilo, tak me to nastvalo, takze to zkusime znova inkoustovkou ;-) jo a holky dotaz, prosim vas, jake mate kapely a za kolik? protoze nam hrozi, ze nam nase vybuchne, maji nejake problemy. dik moc za tipy :-) ;-)
Odpovědět
Leni, my máme jednoho kluka-DJ, který i baví lidi a tak, vymyslí cokoli co chceš a udělá...Ale to nevím jetsli bys chtěla. Jako živou kapelu nebo tak netuším... =-)
Odpovědět
spis mam na mysli prave zivou kapelu :-(
Odpovědět
kamirka: a kolik si ten klučina - DJ bere?
Odpovědět
kathy81: Mi to zajišťoval brácha, takže nevím, ale něco jsem slyšela o 4tisících. Mám na něho akorát číslo. Mlžeš zkusit se zeptat. Já to mám přes bráchu, takže jsem to neřešila :-)
Odpovědět
lenajs.d: jestli chceš, můžu ti poslat kontakt na kapelu, jsou o třech lidech, hrají teda jen české, ale jsou levní, hráli kámošce na svatbě a my jsme je původně taky měli mít, ale pak jsme to zrušili a budeme jen pouštět CD. Jinak zhruba od 17.00 hod. do půlnoci (nebo i déle, záleží na domluvě) chtěli tuším 3 nebo 4 tis. (už přesně nevím)...myslím ale, že cena je docela dobrá.
Odpovědět
a jak jsem byla v září 07 na svatbě, tak tam hrál a byl v pohodě. Zahrál každému co chtěl. má myslím i caraoke-ale ať nekecám :-) a měl tam i nějaké hry, že to řídil on.,..
Odpovědět
jo, přítel si vzpomněl, že chtěli 3 tis. :-)
Odpovědět
ange: Tak to jsou levnější jak ten náš :-N Ale já bych je neměla kam narvat, takže už to neřeším :-)
Odpovědět
kamirka: narvat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?