Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Promin marcicek84, jsem Ti tam dala háček, který tam nemáš :-N
Odpovědět
Ahoj luciferku No ja mam stejne starosti jak s mistem tak s tim kolik u Holubu chteji.vychazi to (menu,pripitek,vecerni raut,a ubytovani na 1570,-za osobu coz se mi zda az moc) Nevim jak s tim alkoholem...svuj (povinny odber 1,5dcl vina,1dcl tvrdeho),jejich nad 20tisic sleva 20procent......
Odpovědět
My to budeme mít v Klimkovicích-lázně... Chce odběr na osobu 900,- a cokoli svého...Takže "celkem" v pohodě... Udělají nám sele nebo co budeme chtít...Pokud bude hezky a nebo škaredě, tak večer už tam nikdo není a můžeme se projít vevnitř, je to tam velké...myslím, že to bude ok...a pro nás až koncem října ideál :-)
Odpovědět
holky tak to máte super. my jsme domluvení na vlastním tvrdém a poviný je 2dcl vína na osobu,což je ok,protože budeme dělat sangrii. Na večer taky bude selátko. finfrle: no a budete to tam dělat?prostředí je tam pěkné .
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Marcicek: Ony stály 6600 víš, tak právě nevím...Mám před státnicema, takže na lítání po obchodech nemám čas :-( Budu muset asi sehnat něco jiného... Ona říkala, že Ty jsi chtěla jen bílé...No nevím...Stále váhám =-) Jinak ty "moje" byly krémové nebo jaké, ne bílé, takže to ony asi nebyly...Jsem se ani nevyfotila, abyste mi poradily...Mi bylo blbé se zeptat :-D No asi mi nejsou souzeny a vyeru si někde jinde :-N
Odpovědět
Jinak na jedněch byla cenovka 3600, ty bych si i koupila, za tu cenu :-D a mamka že jsou krásné a levné...a ona najednou, že to je cena bez Dph atd...Jako to mi přijde divné...Já měla některé s cenovkou, některé bez a ty s cenou byly bez DPH! Takže nevím....pouze tady z toho jsme měla divný pocit...Jinak vše ok :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mi se líbí podprda od ange tuším, že psala, že si ji zkoušela v Lasu(nebo viděla??za větší prachy) a pak si ji koupila přes net...By nám mohla poradit...ta by se mi taky šikla :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lucifer no asi budeme ale stve me to pripadaji mi trochu podivne ty ceny A taky bych si prala selatko ale tam to nejde :-( jen si rikam jestli tech 1500 na osobu jde ci ne Pekne to tam je moc
Odpovědět
finfrle: 1500 je strašně hodně! Kolik máte lidí? Nechcete taky ty Klimkovice? Byly vstřícní a dalo se domluvit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kami: ale ona má 1500 i s ubytováním... to je asi normální... my to taky tak máme :-N
Odpovědět
sunny: No to mi uteklo, ale tu informaci jsme věděla, ale jak jsem ji to psala, tak jsem to nějak vypustila z hlavy x-) Tak to je celkem ok, otazka je jestli je/neni ubytko treba za 500 hodne...Ale tak zase nekam na kolej je asi blbe je poslat :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kami: za 500 si myslím, že snad není hodně... my to třeba máme přímo v místě hostiny, tak super, nemusí se nikam jezdit... je ubytování levnější(ale to pak je i horší- wc na chodbě, několik postělí na pokoji a konec ), ale i mnohem dražší... takže bych řekla, že snad je to dobrý:)) my máme za těch 1000 vše, a plus 500 ubytko... a jak jde DP?
Odpovědět
sunny2009: Budeš čučet, ale já už ji mám odevzdanou :-D (teda jestli se ptáš mě :-D) Jinak se už "učím"..jak jsme psala, dneska jsme byla v salonu v Havířově :-D takže učení šlo k šípku, pak jsme byly s mamkou u babči, takže jsem byla doma ve čtyři! No a do toho salonu prisla jedna slečna, že ruší šaty, protože se rozešli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek: podprsenky (a gelovy vycpavky do nich) maji v shopping parku,ale nepamatuju si nazev toho obchodu, je to v te nove pristavene casti, ale byly o neco drazsi..:-)
Odpovědět
sunny: No počkej, Ty taky končíš ne? Už nevím jaka fakulta =-) dlouho jsi tu nebyla, co? Jo a jinak jsem slaměnka-slamená vdova...Po státnicích jedu za přítelem do ciziny a pak se vrátím na září do práce a on na konci září...to je co =-) :-N
Odpovědět
kamirka,marcicek: jo, podprsenku i kalhotky mám zn. Leilieve by Manicardi a mají ji v jednom obchůdku v Lasu,nevím, jak se jmenuje, ale je to luxusní obchod v prvním nebo druhém patře blízko zadního východu. Myslím, že to hned poznáte :-) . Tam jsem to vyzkoušela, ale souprava vyšla skoro na 1900, tak jsem si ji objednala přes net (mojepomlčkapradlotečkacézet), kde mně to i s poštovným stálo něco přes 900. :-) Jinak jsme se byli dneska hádat s babou a předcházela tomu její SMSka, že mi dá 2 tis. a zbytek do 14 dnů, až šaty prodá (nevím, kdo by tu hrůzu chtěl :-. ), tak jsem jí volala, že na to teda nepřistoupím, pohrozila jsem ji spolkem na ochranu spotřebitelů, ČOIkou a negativní reklamou na netu a baba nakonec že mi vrátí vše. Jak jsme tam s kámoškou dorazily, zrovna jsme potkaly babu, jak utíkala ze schodů, že prý jen naproti do For you a za chvíli je zpátky. Jsem říkala kámošce, tak a teď už babu ani peníze neuvidíme. :-D No naštěstí hned přišla a pak mi ty peníze opravdu do koruny vrátila. Tvrdila, že to byl asi nevhodný materiál a že se jí to ještě nestalo. (to jistě). Pak mi popřála, ať mi svatba dobře dopadne, já jsem jí popřála, ať se jí daří a už mně nebylo. :-D No ale ulevilo se mi teda...
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek. podprdu pod šaty jsem kupovala přímo ve svat.salonu Daja a mají tam i ty gelové vycpávky...Stála mě něco přes 800,-- :-) kamirka: s tou slečnou-to je celkem drsný.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
angelina: tak to blahopřeju.....Baba jedna :-) ,ještě,že ti to takhle dobře dopadlo....
Odpovědět
jani: dík, no taky jsem ráda. Ale stačí být neústupná, vymyslet si nějaký paragraf a jde to. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
angellina: :-D ,jo,jo,hrome mě se to stát,tak si to asi taky vyřvu zpátky....Ale jsem hrozný stresmen,tak asi bych se celá třepala,a skákal by mě hlas...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marci. určitě zajdi,paní tam byla fakticky moc ochotná.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
"ten efekt" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek. jasně,hned mi to dala vyzkoušet..... :-D a "ten efekt" tam kurňa je.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?