Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jinak my už jsme se domluvili a na svatebku pojedeme do jížního Španělska 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ahoj :-) myslim, ze jsme tu vsechny letosni... :-) luci, ty nejhezci :-D my jedeme na kola a turistit do Ceske Kanady :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už několik dní vkuse sháním fotografa. Je to celkem mazec. Většinou jsou již zamluvení třeba i rok dopředu. Přítel pořád říkal že je na to čas že neví co furt stresuji. No ale ted když mi pořád píšou že jsou obsazení tak už stresovat začínám. Ještě jsem napsala dvoum tak uvidím. No pokud jsou volní tak je to tím že jsou šíleně drazí. Chcem levného ale kvalitního. Hezké fotky má i Roman Pastorek ale je obsazen rok dopředu. Přiznejte se která mi ho vyfoukla? ;-(
Odpovědět
libus, my mame radima horaka z bilovce, narazila jsem na nej tady na beremku, poslu ti kdyztak do IP webovky, jestli chces. :-)
Odpovědět
my máme taky Radima Horáka. ;-) a máme ho už rok zamluveného :-D jinak jdu na aerobic tak pa
Odpovědět
libuš: jinak já jako fotografka ti můžu říct,že do Pastorka bych teda nešla ;-) Ale to je můj názor.pa
Odpovědět
lluciferek: a co tahle ta pani monika? m o n i k a f o t o cezet...Já profík nejsem, tak můžeš poradit...:-) Jarus: Tu poukázku budu prodávat :-N protože když si ji někdo koupí, tak i tak dost ušetří...
Odpovědět
kamirka: když jsem se divala na fotky na jejich stránkách,tak jsem tam poznala dvě kamarádky,tak sse jich zeptám jak byly spokojené.
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek : Jak to? Psal mi email že je obsazený atd. a hrozně pěkně mi to tam všechno vysvětlil měla jsem z něj pocit sympatáka . Mám pocit že moderuje i bludiště.
Odpovědět
no bludiste teda nemoderuje, ale sympatak to je naramny a strasne prijemny :-) ;-) teda jestli mluvis o radimovi horakovi :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Katka_j: Tak se když tak prosím zeptej a dej vědět ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kamirka:Však jo,kdyžtak hoď cenu do IP,díky l libi:a zkoušela jsi tu petru vinárkovou?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak,jsem si dneska objednala zýávoj a podvazek s chlastem 8-) :-D takže změna od toho prvního,ten asi prodám a nebo daruji kamárádce....Ještě jsem si chtěla obhjednat bižu,male to až kdyžtak další měsíc,ať toho není moc najednou ;-)
Odpovědět
lenajs:Libuše mluví o Pastorkovi ;-) Libuše: ano moderuje a taky dělá DJ a ještě i fotí,ale mluvím o kvalitě fotek a o nápaditosti atd vs cena ;-) kamirka:no podle fotek,co má na netu fotí klasiku a fotí jí docela dobře.má tam akorát jednu fotku s hodně velkou chybou,ale chybu může udělat kdokoli,akorát mně překvapilo,že to dala na net. Jinak v poměru s cenou super.A jestli máš ráda klasiku,tak bys měla být spokojená.Můj Martin má taky rád klasiku,ale já jsem zase pro trochu extravaganci a tak budeme mít obojí 8-)
Odpovědět
libuš: jaké fotky máš ráda?
Odpovědět
Tak to jsem ráda, zůstanu u ní...Je vcelku ok a cena je parádní...5 tisíc je pro mě super cena... ;-)
Odpovědět
kamirka: no my taky budeme mít 5 tis.,ale bude to jenom obřad+ skupinky+naše fotky a příjezd do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ráda takové které zakryjou moje hodně velké nedostatky a moje dost velké přednosti. Kdyby bylo na mě tak fotit z velké dálky nebo zabírat jen obličej.Mám z toho strach. Petru Vinárkouvou nemůžu přes net najít pořád mi se tam vyhazuje nějaké absolventské práce a reklamy. Ještě se mi ozval jeden fotograf že dělá i fotky s retuší tak to by bylo něco pro mě akorát nevím zda se mu podaří ubrat moje velké přednosti a velké nedostatky. daliborg Mrkněte a napište mi co myslíte?
Odpovědět
Tomu neuverite tak mam jine saty jsem si nebyla stoprocentne jista tak jsem sla jeste jednou do salonu a zkusila jeste jedny co vratili a padli a spicky pekne schovaly padara.Docela mam dost zarizene :-)
Odpovědět
lucifer, my mame od Radima Horaka to stejne, variantu bronz, akorat jsme si ho objednali jeste v dobe, nez zdrazil, takze to mame za 4000,- :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže Horáka už jsem přes net našla ale nemohu se v tom pořádně vyznat jak si našla variantu bronz? A nemohu najít ceny takže jdu hledat dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ale kopyto už to mám. Takže varianta bronz je 160snímků na cd a 50 vyvolaných. No tak já honím každou korunu tak chci něco levnějšího. Ten fotograf se mi neozval takže budu asi paní fotografku moniku prosit na kolenou zda má místo. A ta monika je teda super říkáte jo? Dá se s ní v pohodě domluvit na čemkoliv jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Monika Novotná, je příjemná paní, maminka 2 dětí, domlouvala jsem se s ní už v říjnu, osobně jsme se setkali, působila velmi mile. :-)
Odpovědět
lenajs: no já ani nevím za koli to máme :-N bych se musela kouknout do smlouvy a ta už je v ČR :-N smlouvu jsme podepisoali tuším že v říjnu minulého roku.Platili jsme zálohu 2tis.
Odpovědět
tak to budeme mit asi stejne :-)
Odpovědět
vdavas se driv nez ja, tak se tesim na tve fotky luci!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak tak koukám tak se tady všechny vdávate dřív než jáááá ;-) . Jů,všechny to budete mít za sebou a já budu stresovat :-D . Ale těším se pak od všech na fotky a zážitky.....Budu se inspirovat....Tak lluciferek ty budeš asi první..... ;-)
Odpovědět
jana1k: llucif určitě nebude první 8-) :-D
Odpovědět
omca...no jo, dubnovka!uz to mas za par... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?