Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
aha ;-( tak to je v dupě,to my asi nevyjde. A to je jak v SO tak i v NE????????? A od kolikati hodin do kolika??? Moc děkuju za info.......
Odpovědět
Profilova fotka
jani ted o víkendu, sobota - neděle. deme tam taky, ale až v neděli
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já sama nevím, zkus mrknout na net. určitě to někde bude:-)
Odpovědět
jani, saty nadherne a koukam, ze te obsluhovala stejna pani jako me :-) ;-) tu podprsenku, co mas, jsem si taky zkousela, delaji ji primo pod ty spanelske saty, ale nakonec jsem vybrala jinou, bez te maslicky a bez krajky, takovou jakoby potahnutou zvlastni lesklou latkou. hodim ji taky do albicka. taky se tesim, ze ji vynosim i pozdeji, je hladka, coz je vyhoda do uplych tricek a kremovou jeste nemam. :-) ;-) co se tyce bizu, tak ja ji mam ze salonu, ktery jsem navstivila jako prvni (Váš den v Zábřehu). tehdy se mi strasne libila a to jsem jeste ani nevedela, jake budu mit saty. a do vlasu mam ozdubky zase z Daji, jako temer vsechno
Odpovědět
denber: já jsem to měla mít u Hzga,ale zavřeli ho a tak se to přesouvá do Krásného Pole do Ferdinanda. JInak Hugo byl super |-| vlezlo by se tam i 70 lidí. byly to totiž 2 salonky + hospa.
Odpovědět
ahojki, tak jsem si dnes pořídila samodržící punčocháče a kalhotky ;-) ,další věc za mnou
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: jo,ta paní bylá v klídku-milá a ochotná....a co se týče bižu,asi mi to do toho Atomu nevyjde,tam jsem se chtěla juknout,tak to asi jistí opavský sv.salon Daja.......A s podprsenkou jsem taky maximálně spokojená (opravdu,cena odpovídá kvalitě ;-) )-a určitě ji pak vynosím i tak normálně.Akorat ještě musím koupit kalhotky,k tomu mě nabízely také nic moc (jak bombardáky ;-) ) a nebo tanga,a to nechci. Tak si chci sehnat nějaké nohavičkové...........
Odpovědět
tak to je můj dnešní nákup http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahojky zdravim jsem uz v Ov a teda koukam hihi je to nezvyk rozhodne pisnu vice.Prstynky jsou zaplacene a vybrane a hotel i hostina taky.....zitra jeste saty!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky já tež povalím o weku do toho Atomu,když jsem nestihla to výstaviště katka:Ty kalhotky jsou krásne kdes je kupila? finfrle:jak je po také dlouhé době doma?
Odpovědět
2roky
Odpovědět
jaruschk: koupila jsem je v Lase-v druhém patře je Daniela prádlo tak tam a hned vedle jsem k tomu dopasovala ty punčocháče.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katka:Díky,se tam budu muset zajet podívat ,centrum je pro mě trochu z ruky,ale jak se počasí umoudří,tak tam zavítám
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kdepak se dneska všechny touláte?
Odpovědět
Profilova fotka
denber. dneska jaksi není čas ;-) -musela jsem vařit,pak uspávat malého,do toho mě přišel balík s vlizelínama a svateb.výzdobou,no a včil se malý probudil tak se chystáme ven :-D . . . . . . . .Tak zatím.............. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já dneska se snažím dělat do školy a přitom utíkkám koukat tady, nikuš ta na mě mrká z postýlky-jako, žebych ji fakt mohla vzít, ale to by mi šla po myši atd. tak musí chvilku zůstat tam. dělám do školy v den, kdy sem jak praštěná po hlavě(ale udělat se to musí). mohla bych se zeptat: jak by jste vysvětlily slovo: databáze- co to znamená. vím, že to znám, ale prostě si to nevybavím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já jsem byla dneska 3hodiny venku s malou bv tom větru ale dalo,tady nějak mrtvo,denber:není to něco jako evidence?Jani a jaké barvy vliselinu?Já potřebuju žlutý,a co nejlevnější hehhehe
Odpovědět
Profilova fotka
Databáze : rozsáhlý jmenovitý seznam(soubor) členů včetně adres a telefonních čísel.
Odpovědět
Profilova fotka
jj,díky- už sem to taky našla. říkám, hlava dneska nefunguje
Odpovědět
Mam saty hura foto za tyden -je to necekane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: mám barvy oranžové,bíle,jednu jsem zkusila lososovou (není špatná),a jednu jsem zkusila barvu krémovo,chtěla jsem vidět jak vypadá (ale moc se mi nelíbí,nechám to asi jen na výzdobu brány :-) ).....něco mám z toho opavského obchodu,a něco z Brněnského.....Ještě jsem si objednala ubrousky,a kromě organzy bych měla mít z té výzdoby asi vše...To zjistím ještě časem ;-) Org.je celkem drahá a tu chci dát jen na stoly,tak se chci domluvit s přítelem,at mi poradí kolik metrů objednat (nemám přehled kolik můžou mít ty stoly metzrů),ale to zas už tak nespěchá.Jsem strašně ráda,že už mám ty vývazky.Zbytek když něco pochybí tak se dá dokoupi,že? Jinak mám už koupeny i stuhy (na auta,na balení koláču)-mám jak bílé tak i oranžové No a ještě nám akorát chybí,koupit celofán na koláče,krabičky na cukroví (výslužky)-ale už je mám tady u nás vyhlednuté (jsou krásné), jo a málem bych zapoměla,ještě vyrobit jmenovky,ale to je ještě čas....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a fotografa máte? Za kolik dík
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, mám fotografku na mateřské, je celkem levná 2500 nebo 3500 podle toho jak se rozhodneme a kolik fotek budeme chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta vám bude fotit celý obřad? Takže za 2500kč udělá kolik asi fotek? Dík moc
Odpovědět
Profilova fotka
podívej se na monikafoto tečka cézet. nebo dej do vyhledávače Monika Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Jani:Takže to budete mít do oranžova to jsme původně chtěla taky,ale nakonec jsem vývazky a polštářek a balónky objednala ve žluté barvě,a vypadají dobře,ještě žluté stuhy na moje a ženichovo auto,pro svatebčany máme objdnaný bus,takže aspoň se nebude muset zdobit tolik aut....ještě auto od segry,ta neche jet busem mají 2 malé děti tak ti pojedou autem taky...Jinak máme taky SPZ na auta "Ženich" a "Nevěsta" a ještě uvažuji že dokoupím "Novomanžele"Jmenovky už taky mám,ale v jiné barvě ty jsem objednavala v bordo,tak snad se to nějak doladí,byly hned mezi prvníma,to jsme ještě nevědělaq v jaké to bude barvě,tak pkud by měl někdo zájem mám 60ks,že bych se toho zbavila.... Jinak já mám taky fotografku,která je na mateřské a stojí to u ní necelých 6tisíc.Petra Vinárková
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: ahojík,takže vy budete mít žlutou? To je hezké,noa my právě oranžovo-bílou....Jinak na ty SPZ jsem též kukala,ale pak mě to příjde zbytečný,stejně od nás z domu je to ke kostelu jako bys kamenem dohodil :-D ,takže se poořádně bude jen zdobit moje autí,no a ještě uvažuju,že Tomáš pojede do kostela se mnou v autě,nechci to nějak řešit. To bude trapné :-N ,všichni se budeme rvát do aut,aby jsme za půl minuty vystupovali.....No jo,ale pěšky přece nepujdem,a stejně pak hned fičíme na hostinu....(jinak viděli jste Slunce,seno a pár facek? Jak tam všeci nastupujou do aut,a pak zas hned za rohem vystupujou??Tak to bude něco podobného-teda skoro :-D :-D :-D :-D )hahaha a my máme fotografa za 14.000,-- (máme v tom oznámko-které jdeme v květnu fotit,dále fotky a asi 6 DVD),je totiž fotograf a zároven i kameraman. No a bude snáma od rána až do 6-7 večera (prostě do tmy)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jani:tak to ječ celkem palba 14.000kč ale pokud bv tom máte vše tak se to asi vyplatí,my jsme dneska byli na tom svatebním veletrhu a nic moc teda,šli jsme tam hlavně na prstýnky,ty tam měli pěkný,a na oznamka,nic moc tedy....jinak klasika pár šatů,líčení,vývazky 3x drahší než máme my a hnusnější....my máme za pár šupů a krásné....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko!!! holky, uz mam svatebni saty v Ostrave!!!! dnes, nejpozdej zitra je budu mit!!!!!!!!!! su hrozne nervozni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: jééééé,tak to se ti nedivím,že jsi nervozní :-) ,už se těšíš co???? Pak dej hned vědět,jaké jsou ju???? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?