Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se dneska vratili z prahy, byli jsme na schuzce s fotografem, zamilovali jsme se do kosile a mame prvni saticky pro druzicku :-) a co vy? jeste ze mam aktivniho muze co se na pripravach chce podilet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Tak fotografku už máme,akorát nevím kde sehnat šaty pro družičky,přítel chce světlý oblek,tak ted uvažujem jeslti ho pujčit a nebo koupit....
Odpovědět
ahoj holky, no já mám podprsenku Lelieve (v albu), zkoušela jsem si ji v jednom obchůdku v Lasu, ale tam stojí přes 1200 :-o , já ji objevila na netu něco kolem 500, no celá souprava mně místo 1900 v Lasu, což se mi fakt nechtělo dát, vyšla přes net 925 Kč i s dopravou, úplně ta stejná, je to síla...Člověk fakt musí dobře pohledat...
Odpovědět
Profilova fotka
jaru, my uz jsme ho meli zamluvenyho taky docela dlouho, ale chteli jsme se seznamit jeste pred svatbou a tak, proste zjistit jestli si budeme rozumnet nebo ne....a je uplne super...vysokej, mladej, hezkej sympatak a je s nim hrozna sranda... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Tak já naši fotografku viděla jen na svatbě od kámošky,co jim to fotila,je mladá mamča na mateřské a fotky dělá suprovní,a dá je do krásného alba a za vcelku přijatelné prachy....Jsem ji objednávala na záčátku unora,a řekla,mi že že má rezervace na focení i rok dopředu,a to jsem se strachovala,že volám moc brzy... :-) Jinak máme kapelu,hospu,bus pro svatebčany,ale ještě nevíme kolik jich bude.teda strana od přítele to neví,z mé strany je 20lidí
Odpovědět
Ahoj... no tak já podprsenku pod šaty asi vzdávám. Co jsem si dneska zkoušela byla hrůza hrůzoucí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha, ja bych byla bez jak placka, takze bylo jasny, ze sehnat proste musim... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dneska sme byli mrknout v tom třebovlickém mlýně, z příjezdové strany to nevvypadá moc hezky, ale terasu tam mají s krbem a salonky pro 15-60osob, dívali sme se na ten největší a pro nás je to malé:-( tak doporučuji dál ;-) jinak tento nebo příští týden začínáme chodit po šatech, tak se těším:-)
Odpovědět
omcamauta jeje to bych si taky prala rict,ze vzdavam podprsenku :-D jeje ale na sve poprsi pomalu potrebuji zbrojni pas :-D :-D Musim to nejak vyresit a hlavne sehnat!
Odpovědět
Ahojky, já jsme si zrovna včera půjčila od kamarádky podprsenku a dneska si jí jdu vyzkoušet, jak bude vypadat pod šaty, ale asi budu s....Přeci jenom si myslím, že podprda udělá hezčí dekolt, ale uvidíme....Zítra jdu na zkoušku účesu a líčení, tak jsme zvědavá, co mi na hlavě vykouzlí.... :-)
Odpovědět
denber: Kolik máte lidí, že to je pro Vás malé? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
deny: a je v ostrave neco, kam se vlezete? my jsme to taky docela resili a nakonec mame pronajatou sokolovnu a tam se snad poskladame... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kathy81: tak dej vědět, jak jsi byla spokojená. A kam jdeš, taky Bosorka? ;-)
Odpovědět
maja: Vás je tež kolik? Teda...já si myslela, že 50 lidí je dost, ale vy máte asi o dost více... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami, my na obrad pocitame pres stovku a na hostinu pak kolem 80...a to jsem chtela puvodne malou svatbu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak sváma souhlasím,že nad 50 lidí na svatbě je opravdu problém sehnat restauračku,a právě proto to taky máme v dědině asi 8-10 KM od Opavy,ale i tak jsem ráda,je to tam fakt pěkné...Máme asi 55 lidí +-,a ktomu 6 dětí,no a na večer asi 15 lidí.....Denber: proč to nezkusíte v těch Ludgeř.u Hlučína,jak jsem ti psala....máte to hodně daleko z Ostravy??? Ta kámoška tam měla svatbu a zdálo se mi to dost velké,ale nevím....A její manžel má rodinu z OV,tak to udělali na půli cesty.....
Odpovědět
ange: nene, trhám partu... :-) Mám vizážistku v Mariánských Horách, sympatická holčina a když jsem se s ní byla domluvit, tak mi hnedka radila co a jak. Já budu vyjíždět z Bohumína a potřebuji, abych byla česaná a líčená tam, takže jsem hledala někoho, kdo jezdí domů.....
Odpovědět
finfrle: asi jsem zkoušela špatný typ, nicméně mi všechny udělaly ještě jednu sadu prsou, což fakt nechci :-D
Odpovědět
kathy: tak to jooo :-) a Ty jsi přímo z Bohumína? Přítel odtamtud pochází.
Odpovědět
jana: zkus kultůrní dům na náměstí SNP v zábřehu.je tam i zahrada a dá se grilovat.Taky jsme nad ním uvažovali,ale zdálo se nám to moc velké.na večer bude 4O lidí.mají i www stránky,tak ti když tak můžu dát odkaz do ip. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciferek: dík :-) ale asi to patří Denber....??My už hospu máme,taky jsem Denber doporučoval,ten Hlučín.... :-)
Odpovědět
ange: U mě je to trošku komplikovanější, ale pocházím z Bohumína, bydlela jsem tam do 19 let, pak jsem se přestěhovala do Orlové a teď bydlím v Ostravě, doufám, že je to už konečná... :-D Ale naši bydlí pořád v Bohumíně, na noc budu u nich a ženich si mě tam vyzvedne... :-)
Odpovědět
jani no jo,se omlouvám denber: příspěvek v 10:56 má být pro tebe :-D :-N
Odpovědět
kathy: tak dej prosím vědět jak jsi byla spokojená..přece jdu k ní taky :-)...když jsem ti jí dohodila :-) ale mne jí doho d ila zase kámoška,takže taky nevím jaká je,ale myslím si ,že v pohode. musím jí z avolat a domluvit termín zkoušky.
Odpovědět
jinak nad podprdou taky váhám zda koupit či ne, jeste uvidíme. boty jeste nemám vybrané..
Odpovědět
katka_j: jasně, ve středu budu hlásit, jak jsem dopadla :-) . Já bych botky vybrané měla, ale mám divnou nohu, č. 39 mám velké a č. 38 zase malé, takže nevím, co budu dělat......Ale teď jsem si vzpomněla, že když jsem byla vybírat šaty, tak v Belladoně měli docela výběr a za rozumnou cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dneska boticky objednala... :-) :-) :-) za 3 tydny nejpozdej je mam doma, jupii :-D :-D
Odpovědět
kathy: no to ještě nemáš jak já, já jsem bydlela napřed u našich v Havířově, pak na třech místech najednou: v Havířově, Frýdku-Místku a u přítele v Bohumíně a teď jsem v Ostravě a snad už taky žádné velké stěhování nebude :-D Jinak v Belladoně jsem taky viděla botky hladké, všelijakých tvarů v ceně kolem 700, tak si snad vybereš...
Odpovědět
kathy: jasně :-)...hlavně at jsme spokojené :-) já se půjdu nejdříve podívat na boty do Garfieldu do lasa a pak nekam a naposledy až do salonu,nechce se mi dávat dost peněz kvůli jednomu dni.
Odpovědět
katko, ja obehala koumplet ostravu kvuli botum a protoze jsem nechtela bile, ale kremove, tak problem. nakonec jsem je koupila v Daji jako vse ostatni a maximalni spokojenost i s cenou (1200,-), ty, co jsem si vybrala puvodne byly o 500 drazsi. videla jsem i ty boty, co ma angellina, maji je v tom obchudku nahore v lasu a jeste u sykoraku. ale bohuzel jen bile :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?