Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
lenajs.d: No, přesně o těch, co má Angellina mluvím, byly jsme se na ně dívat ve stejný den, ona koupila a já ne....Viď Angelino.... ;-). Já se byla taky podívat snad ve všech obchodech a svatebních botů nikde moc nemají, Ty co má Ange, jsem viděla ještě v jednom obchodě v Ostravě a taky v Havířově, ale jinak nic. Mě se taky nechce dávat 2000,- za boty, které budu mít na sobě jeden den. Ale já mám problém s boty od malička, mám dlouhou a hubenou nohu, což je hodně blbá kombinace....Už od malička mi ze sandálků koukal prst.... :-(
Odpovědět
kathy/lenajs: jo, jo, souhlasí :-) A fakt byly jen v bílé. Taky se mi nechtělo dávat za boty tolik peněz a tehdy v bílých botech navíc ani nebyl výběr (kromě salónů). lenajs: jak jsi vlastně spokojená s punčoškami?
Odpovědět
ange, puncosky dobry, ale ne uplne perfektni, jsou takove hrubsi se mi zda, takze si koupim jeste jedny, od firmy, od ktere nosim telove samodrzky a uz je mam ozkousene. ale jak se znam, tak je hned pri prvnim tanci znicim, takze nahradni se budou stopro hodit :-) ;-)
Odpovědět
lenajs: tak to jsem ráda, že Ti poslouží aspoň jako náhradní... :-)
Odpovědět
kamirka: moc děkuji.paní Jana mi hnedka odepsala a tak jsem to s ní domluvila.zkoušku mám na 2.června x-) x-) x-) Tak tetkom jdu zrušit tu bosorku,vlastně asni nevím jestli to bylo na 100% domluvené,protože na poslední mail jsem nedosstala odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zatím je počet max.70lidí, našli sme jedno super místo, ale přes prázdniny mají zavřeno, tak uvidíme zda to půjde zařídit přes známé. jinak místo si vzal na starost "tchán" a ten to myslím nebere moc nadšeně když se mu do toho někdo plete, ty ludgeřovice mu nadhodíím(zapoměla sem na to), ale zda to veme...... hádat se s ním nebudu. už tak toho mám někdy nad hlavu. Nevím zda sem to psala: budou tam totiž 3rodiny, proto je nás tolik. a navíc dvojtá takže se všude nevejde to usazení stolů, jak by mělo být- no uvidíme, jak to dopadne
Odpovědět
no já mám boty taky přes net a stály i s poštovným necelých 900kč
Odpovědět
denber: a s kym se jeste berete? jsem to nekde videla, ale nevedela jsem, zda jsem se neprehledla a zda jsi to byla Ty... Ji odvazna, ze do toho jdes, ja bych asi nechtela =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,koukám že řešíte botičky,já bych chtěla nějaké otevřené nějaké páskovky,a bez punčoch brrr ty na mě nikdo nedostane a už vůbec né bílé!!!!Jinak mi došla kniha hostů a je nádherná.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: bílé mít nemusíš, punčochy taky moc nenosím, ale někdy se hodí, zvlášť když hrozí, že by mohla být zima. dvojtá svatba: my a přítelova sestra s přítelem. takže jejich rodiče dávají obě děti najednou:-) ono to odvahu nepotřebuje, je to i min zařizování než jednu a potom chviličku na to druhou. vycházíme spolu dobře, já je mám hodně ráda, přítel taky,, opačně - se musíte zepttat jich:-) já zítra jak budu ve škole tak odskočím mrknout taky na boty, tak možná... no, kupovat hned ne, ale třeba nějaké najdu:-)
Odpovědět
a jak to máte třeba s kytkama a dalším? Každá máte svoje-barvu a tak a nebo se nějak domlouváte? Je mi jasné, že tabule musí být stejná :-D ale jsou věci, které bych měla ráda nějak, někdo jiný taky nějak a už to je víš jak :-) Ale to je můj osobní názor...Asi se nerada nějak extra přizpůsobuju :-) Kdo vůbec vybral datum? :-.
Odpovědět
Ahoj nevestinky jsem se prisla rozloucit zitra v jednu v noci(vlastne pozitri :-) ) uz razime do cech a uz se tu nebudu moct jen tak kouknout mozna az z OV. Preji prijemne pripravy a snad se najde chvilka pres dovcu a ukazu se a poreferuji novinky. Muzu poprosti o nejake dobre kramky se spodnim pradlem a puncochama?Nejlepe v centru ci tak nejak :-D dekuji pacek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kytky půůjdou pravděpodobně stejné, at můžou být stejné i na stolech atd. lišit se budou třeba v detailech. taky se někdy nerada přizpůsobuji, když už něco hodně chci, tak je těžké sse mnou hnout, ale tady jsme obě myslím celkem bezkonfliktní a až se divím na kolika věcech sme se už dohodly:-)) snad to tak bude i dál:-)
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Tak v srpnu snad zima nějaká šílená nebudeč tedy doufám hihhih,každopádně nechci žádné,nemám to ráda....Každopádně tě obdivuju,já bych do dvojté nikdy nešla,nerada se o něco dělím kór o svatební den....ale zas sfouknete 2mouchy jednou ranou :-) A šaty budete mít stejné?
Odpovědět
finfrle: tak přeji šťastnou cestu a ať seženeš vše, co si přeješ! Jinak spodní prádlo - výběr je v Lasu, je tam těch obchůdků s prádlem více, musíš pokoukat, pak i naproti Baťi v centru je obchod s prádlem, má takový francouzský název, ale nějak jsem si tam nemohla vybrat a punčochy jsem koupila v Lasu v DIM, jsou tam na samodržící specializovaní, mají tam s hodně širokou krajkou.
Odpovědět
finf, urcite obr vyber v lasu, v prvnim patre u schodu dokonce obchod jen s puncoskama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ohledně šatů, určitě nebudou totožné, ale zase nejde, abych třebba já měla mini nad kolena a katka měla sukni takovou, že neprojde dveřma :-D po salónech půjdem spolu a na favority vezmem mamky, protože obě pracují a aby s náma lítali po každém, to asi nevýjde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím prosím nevíte někdo kde a za kolik se dá sehnat bečka piva? Dík moc klidně i on-line prodej kdyžtak mi prosím pošlete odkazy IP.Díky
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Ale jde proč by nešlo,a mini svatební šaty,to by byla pecka :-D Ale jak jhsem kukala na tvé datum,máš to ve stejný den jak já a mě v salonu řekli,že jdu už skoro pozdě,že některé holky si rezervují šaty už rok dopředu.... libi:Tak zkus pivovar,a nebo se domluvte v hospodě,kterou třeba znáš,jak budou objednávat pivo at vezmou o jednu bečku navíc....
Odpovědět
Profilova fotka
libusko a co zkusit zajit v Ove primo do pivovaru? nebo wewewe tecka pivoteka tecka cz, to mi uvizlo v pameti, kdyz jsme se po tom divali my, ale nevim, jestli tam poridis.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
libi:myslím,že ještě existuje nějaká pivní pohotovost,ale nevím zda je to pro soukromníky a nebo jen pro hospody hehehhe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík mrknu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: tak mi všude řekli(jak sem volala), že je to v pohodě. ono ty salóny taky budou takhle trošku plašit, radši to pak vezmeš u nich, než riskovat, že nebudou. ale taky na druhou stranu, pokud je člověk nějak vybíravý, nebo kvůli postavě(ať už výšce, šířce...) nemusí jen tak sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Tak to já jsem pěkně vybíravá,ale šaty jsem měla vybrány během chviličky,což nechápu :-D ale myslím,že jsou celkem pěkné....
Odpovědět
Profilova fotka
jaru, taky jsem mela vybrano hned...a za nejakych 14 dni mi maji prijit domu...uz se nemuzu dockat!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:máš je z netu ju?Tož já jsem byla i s malou tak toho času tež moc nebylo...byla by nevrlá kdyby jsme tam byly dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
jaru: Tobik byl taky se mnou vybirat :-D ale byl tam spokojenej, velky zrcadla, spousta bot na rozhazovani... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Tak to se kluk aspoň vyřádil :-D já nerada malou sebou tahám na nákupy
Odpovědět
Profilova fotka
jaru, no to teda, jeste ze je tak malej a lehkej, jinak bych ho odtamtud asi neodtahla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:heheheh,tak to moje střevo,už zas tak lehké není,ale dá se..dneska jden aroční prohlídku,tak jsem zvědavá...Kolik máte lidi na svatbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?