Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
marci: tak to bychom se určitě poznaly. Já budu velká světlovlasá a určitě bych přijela s malinko menším přítelem bez brýlí a měla bych na sobě...buď tmavě zelený dlouhý kabát nebo světlý nad kolena :-D . Jo a budeme tam kolem páté. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: no super, teď už se nemůžeme nepoznat... :-) Jinak dám vědět, jak chutnalo. Určitě se to ale na stole dlouho neohřeje. :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: no super, tak budete ochutnávat s náma :-D No ten můj usnul jako dřevo právě teď, protože už mu dost dlouhou dobu okupuju počítač, furt brblá a prý že půjdeme koupit notebook :-D
Odpovědět
ange: Na kolik Vám vyjdou koláče a za kolik mini zákusky a dorty-kg? Díky za info ;-) My ještě pořád nevíme...
Odpovědět
kamirka: ahojky, koláče velké 10 Kč, mini zákusky 7 Kč a kg dortu 220 Kč. Jsem zvědavá, jaké ty koláče budou. :-)
Odpovědět
angelina:a odkud mate kolacky?
Odpovědět
finfrle: budeme mít, ještě jsme tam nebyli :-) . Z Aknelu, jak tady o něm byla taková diskuze a hodně ho holky chválily, tož to prubneme taky. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojas, tak jsem na bazar hodila první "zbytky" výzdoby - saténové minirůžičky.. 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Juchů, tak mám potvrzené, že na svatební hostinu budou frgály (nastávající je z Valašska) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca:Mňamec frgále miluju :-) My máme koláčky z Poruby,cukroví Vřesina,dorty Bravantice(asik 10dortů)jsem zvědavá kdo to všechno sní :-)
Odpovědět
angelika aha ja taky!Uz mam domluveny dort na oslavu narozenin a podle toho se uvidi jak pecou hihi Uz mi zbyva 14 dni hura.Je to velmi ochotna pani Vse semnou probrala pres mejla parada
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:)) omca: tak co, už máš domluvenou kadeřnici atd.?? Nebo pořád ještě nee ;-) A ty budeš brát koláčky, dort odkud? Frgále mňááám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek84:tak teprve teď jsem si všimla,že máš svatbu ve stejný den jako já hihi :-)
Odpovědět
sunny2009: no, kadeřnici ani kosmetiku ještě domluvenou nemám :-N Koláče a dort zařizuje mamka - mám se prý nechat překvapit. Frgále domluví nastávající tchýně.
Odpovědět
omca: a kde máš vlastně hostinu, někde ve Frýdku Místku?
Odpovědět
angellina: přesně tak, rest-gril U Janka v Místku.
Odpovědět
Holky, nezlobte se, že sem k vám lezu... ale budu se za tři týdny vdávat a hledám místo na focení v případě deště, někde v Ostravě, nebo v blízkém okolí.. nemáte náhodou nějaký tip? Děkuji za všechny tipy... :-) Současné počasí mě trochu děsí..
Odpovědět
gabina: no a kde máte obřad a kde hostinu? jen tak pro představu - nedá se fotit tam někde?
Odpovědět
Tak máme hotové oznámení... zase jedna starost z krku. :-N
Odpovědět
sunny2009: tak update - na účes i líčení jsem domluvená v salonu Lisien ve Frýdku ;-) konzultace a střih 4.4.
Odpovědět
Profilova fotka
ange:gratulace k oznámkům,já zátím nic nehrotím,sem tam něco objednám z netu jako kniha hostů,a takové prkotiny,kurec já vlstně ani nevím ,jeslti se těším,zatím mi to nějak nedochází hehehh
Odpovědět
jaruschk: no ty máš ještě času dost, i na oznámení. My to už nějak koncem března/začátkem dubna začneme rozesílat, ať se všichni stihnou psychicky připravit :-) . Ale zatím mi to taky nějak nedochází... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ange:My to ani rozesílat nebudem,to dáme zároveň s koláčema týden dopředu,jn času dost,ještě mám čas si to rozmyslet hihihih :-)
Odpovědět
jaruschk: no to by bylo zajímavé vidět ženichův výraz, kdyby sis to rozmyslela... :-) My některá oznámení rozeslat musíme bo ty koláče např. strýci do Východních Čech určitě nepovezeme... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?