Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jaruschk: no, logika hodná mistra, fakt... tak si říkám, jestli takhle neuvažovala i ta vaše úřednice :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca:myslím,že uvažovala ehheheh,ale na každého stejným metrem,a né ty se mi nelíbíš,tak tobě zavařím...Hold je mladá,tzak asik čeká na na tlustou obálčičku,co si budem namlouvat český člověk je chamtivý
Odpovědět
omca: tak to nebylo myšleno ;-) Napsala jsem důvod, který může být jeden z mnoha....Nevím, proč to někteří dělají, ale lidem tím hodně znepříjemňují život.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,vykašlem se na to,stejně nic nevyřešíme....co říkate na to že zas venku sněží? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Raději ano :-D :-D . Je to hrůza, už jsem se těšila na sluníčko a opět sníh.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:jn já také...sice miluju sníh,ale na horách,už se taky těším aspoň na to jaro....a ty jsi teď v práci?
Odpovědět
jarushk: já na to říkám to, že tady nesněží :-D
Odpovědět
jojo, jsem v práci a díky tomu sněhu práce moc není, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca: :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:a co děláš,tedy pokud to není tajné?
Odpovědět
omca: tak to se někdo má :-D :-D :-D
Odpovědět
jaruschk:Dělám ve firmě, která prodává střešní krytiny....Takže se už třepu na jaro, kdy se zase obchod rozjede. :-D A ty jsi na mateřské?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kathy81:Jo tak hehhe,takže taky vpoho prácička,mužeš být na newtu atd.jj mateřská,ale dělala jsem recepční ve sport centru
Odpovědět
Holky, teda koukám, jak jste se rozkecaly :-D . Jinak tady v Hrabůvce prší, no je to hnus, to počasí. My jdeme taky na veletrh na Černou louku, asi v sobotu, tak se tam určitě potkáme, ale problém je v tom, že se nepoznáme... :-D
Odpovědět
jaruschk: tak normálně v sezoně jsem ráda, že se naobědvám a net, ten nehrozí....., Recepční ve sport centru zní taky dobře, teda jestli máš na starosti opravdu jen tu recepci, slyšela jsem, že takové holky mají pak ve finále na starosti úplně všechno od obsluhy zákazníků až po úklid...
Odpovědět
angellina73: tak si dáme nějaké poznávácí znamení... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Tak an starosti jsme měly,chod recpce,sauny,bazenu solarka,tenis.kurty,krom uklidu tedy,bylo to vpoho práce,ale s dítětem se to už nedá....
Odpovědět
Profilova fotka
angelina:já jdu tež v sobotu a jako poznávací znamení budu mít kočár heheh
Odpovědět
jaruschk: tak to byla určitě zajímavá práce..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:celkem jo,hlavně tam chodili celkem zajímavý lidé,a byli tam i dobré akce,třeba na 15let codecaru hráli Kryštof,na silvestra ve stilu Karibiku byl Dan Nekonečný,měli jsme tam mistrovství světa v bangepress atd.
Odpovědět
Jarus: Zkus se tam zajit podivat, ja si tam asi taky zajdu, nakoupila bych neco, podle me tam budou zajimave kousky....jestli najdu ten text, tak Ti ho hodim do IP ;-) S tou cestou to je děs běs ]-(
Odpovědět
jaruschk: tak to bylo super. O tom si tady u nás můžu nechat jen zdát... :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Sraz maminek na se bude konat dne 21. 3. 2009 od 7:00 do 12:00 hod. na výstavišti Černá louka pavilon A v Ostravě.
Odpovědět
teď mě setne za psaní velkými písmeny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:díky uvidím jeslti mi to vájde....mě taky admin smazává furt něco z profilu hiihih
Odpovědět
jarus: Ja jim na to *eru (pardon), ale oni mazou pouze nekterym lidem! Kdyby mazaly adminky vsem stejne, tak mi to je jedno...
Odpovědět
kamirka: adminky mažou primárně podle upozornění (výkřičník u tématu i jednotlivých příspěvků)... neprocházejí to a nehledají příspěvky pouze určitých osob :-D :-D
Odpovědět
omca: Myslis, ze mi ted tady nekdo dal vykricnik? Nekdo z nas?pochybuju...
Odpovědět
kamirka: možná... nebo to možná zrovna někdo z adminů viděl... co jsem se jednou vyptávala ikarkulky, jak "pracuje" (ona to není práce, holky to dělají zadarmo ve volném čase), tak dostávají upozornění do IP a jedou podle toho...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?