Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
katka_j: Určitě dám vědět, jsem na ní sama zvědavá. Máš to se ségrou dobře zařízené...
Odpovědět
kathy: jo já jsem taky na ní zvědavá jaká vůbec bude.snad to bude ok i cenově. ségra pracuje v copy centru,takže pohoda. její kolegyně je grafička,takže něco zkusí vytvořit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už mám konečně šaty,naběhla jsem do prvního salonu a ani né za 3/4hoďky jsem byla rozhodnuta heheh,tak sebe už mám z krku,ještě doplňky a je to,teď musím vyřešit ještě chlapa,to bude problémek
Odpovědět
jaruschk: Tak to je super....Jaké sis vybrala a odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Ze Scarlet a Angeliky,jmenujou se Luiza,takové jednoduché,ale líbí se mi,jak jsem šla zaplatit zálohu,tak jsem si je musela ještě jednout zkusit,jestli jsem se nezmílila ve výběru,ale myslím,že budou super
Odpovědět
jarush: tak gratuluji k šatům... ze Scarlet mám taky :-)..neobsluhoval tě majitel? ten je supr,takový má být obchodník :-D
Odpovědět
jaruschk: a nezkoušela sis šaty Anabel? - ty mám já
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:Myslím,že zkoušela,ale už si nevybavím jak vypadali
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nejdete někdo na zkoušku líčení do Bosorky?Pisnete mi pak pleas kolik jste za to dali?Díky moc.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, já tam jdu, ale Anička je mamčina známá, tak nevím, jestli to nebudu mít levnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek:Aha,tak pak dej vedet hihiihih
Odpovědět
jaruschk: ahojky, já tam jdu taky, ale až v květnu. Tuším, že zkoušku líčení mají psáno 100 Kč, tak s jinou cenou ani nepočítám...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
angellina73:Jj taky jsem jukala na jejich stránky,ale víš jak mužou to být ceny třeba 2 roky staré,tak mě jen zajímala jestli někdo nemá aktuální,pokud je to za kilo,tak tam jdu taky heheheh,jinak mám ještě jednu holčinu,která studuje kosmetičku,tak uvidím....
Odpovědět
Holciny ja mam vizazistku,ktera je moc dobra je na wewewe visagemani stoji svatebni liceni 1000 i se zkouskou ale kouknete na jeji praci
Odpovědět
finfrle: jaka je ta adresa? Jinak ja se taky chystam do Bosorky, ale nechce se mi jit samotne, no ale je pravda, ze pak s tim ksichtem odejdu a muze mi to nekdo schvalit doma :)
Odpovědět
visagemania
Odpovědět
finfrle: Tak to reknu hned :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
:-p :-D
Odpovědět
ja si psala s pani z www visaz - liceni cezet Účes + zkouška 500 Kč Líčení + zkouška 700 Kč Dopravné do Zábřehu dohromady (zkouška + v den svatby) 150 Kč Líčení příbuzných 300 Kč/osoba (je to něco mezi denním líčením a líčením na fotku, musí to dobře vypadat tam i tam) Puvodne jsem si myslela, ze to je hodne, ale asi ne...Ja jeste ani nevim jaky chci uces! Ja jsem nevesta na baterky :-D
Odpovědět
kamirka Ja se taky nemuzu rozhodnout mezi ucesy ani nevim zda li kudrnate a nebo rovne? Uvidim az po domluve s kadernici a hned to vyzkousime!
Odpovědět
finfrle: Ja bych si asi nejradeji nechala rozpustene, s nejakou celenkou a jen nejak navlnit... A nebo nejaky "icek" ci drdol, ale pry to zestaruje, ale ja ho nosim porad, ze si to tak nejak narychlo sepnu gumkou, mam to rada. tak uvidim :) Ale asi nic sloziteho...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak já jsem se domlouvala na schůzce s Aničkou s Bosorky. snad mi domluví i svou kadeřnici. jezdí obě za nevěstami domů. takže vám pak poreferuji.
Odpovědět
Jo? Kdy k nim jdeš? A jaká je cena? Já potřebuju někoho asi nejlépe domů a ať to je domluvené najednou-ať spolupracují či tak něco, protože to je dle mě lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
To ještě nevím, dneska jsem jí psala a říkala,že se mi, co nejdříve ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak u mě bude problém s učesem,jelikož mám tak blbé vlasy,že mi na nich nic nedrží,minule jsem seděla u mé holičky asik 3 hodiny mi natočila hlavu a za 5 minut mi to všechno spadlo,takže asik na nějaké kudrliny mužu zapomenout,jinak říkala,že sežene ještě nějaký zmrazovač či co,tak jsem zvědavá,aby mi pak z toho nazamrzl mozek,a já pak ze sebe nedala ani hlásku hihihihih :-)
Odpovědět
Tak jsem taky napsala paní Aničce, tak uvidíme co nebo co:) Má tam nastavenou okamžitou odpověď, že se ozve, tak uvidíme, kdy se nakonec ozve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, a neznáte někoho, kdo stříhá, maluje... z Frýýýdkuu?? :-N
Odpovědět
sunny: zatím ne, ale brzo se budu muset seznámit... ti pak dám kontakt jestli chceš 8-) Jo a máme konečně hotové svatební oznámení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, kde si necháváte tisknout oznamka? já mám své vyrobené, ale nevím, kde si ho nechat vytisknout. díky za tipy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?