Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Ahojky, tak se po delší době hlásím...celý týden jsem makala na bytečku, sice to na první pohled není vidět, ale mám z toho dobrý pocit...jinak v sobotu jsem byla na svatbě své teď už bývalé spolužačky a nejlepší kamarádky a řeknu vám, když vidím její nové příjmení, nějak se s tím nedokážu srovnat, je to mazec...a strašně jí závidím...jo a dostala jsem se na vysněnou školu!!!!!Takže jsem úuplně šťastná 8-) :-D
Odpovědět
Tož kde všechny jste???
Odpovědět
Jsem upatlaná od melounu, nemůžu psát :-D
Odpovědět
Tak už jsem se umyla 8-). Cat, ty se máš x-). Moje nej kamarádka měla minulý týden roční výročí a už jsem na její nové příjmení dávno zvyklá, neboj :-D, to přijde brzo... Ale vlastně je fakt, že ona se vdala ve třeťáku a přeci jen ve škole pak bylo to její nové jméno ten rok pořád slyšet...
Odpovědět
No já jsem zvědavá, kdy si na to zvyknu, teď už s ní nebudu tak často, takže pro mě na dlouhou dobu zůstana Makyčová... A co je nového u vás?
Odpovědět
Držím dietu x-):-D. Dneska první den :-D. A jinak u nás není nového nic 8-(
Odpovědět
Dietu?A proč?
Odpovědět
Proč? Pro zbytečnejch 15 kilo :-D. Já se 163cm vážím 70kilo a je mi z toho už zle se na sebe dívat |-| .
Odpovědět
Tak to ti nevěřím, na fotkách vypadáš docela hubená...a nejde přece o kila, ale o vzhled... ;-)
Odpovědět
Na fotkách ze zkoušení šatů jsem měla ještě asi o 5kg míň a hubená fakt nejsem :-D. Už do mě všichni rejpou, že kynu :-(.
Odpovědět
Hele, slyšela jsem dobrý recept na hubnutí od doktorky...2-3 lžíce rozmixovaných lněných semínek, 3lžičky lněného oleje, 1 bílý plnotučný jogurt a med...skorotchýně to jedla na snídani 14 dní, jinak se neomezovala v jídle ani necvičila a zhubla 1 kilo...
Odpovědět
:-D 1 kilo, hmm :-D, to po tom měla asi běhavku, ne? :-D Pokud nezabere tahle, tak to zkusím ;-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evi jakou dietu drzis?
Odpovědět
90denní :-) . Jsem zvědavá, jak dlouho vydržím, ale je docela příjemná, je to vlastně jen dělená strava :-).
Odpovědět
ne, jenom len obsahuje omega3 mastne kyseliny, které rozpouštějí tuk...no ale když si vemeš, že vážně nic nedělala a přesto zhubla za docela krátkou dobu, tak mi to příjde docela dobré...takže když k tomu připojíš nějaký pohyb a střídmou stravu, může to být docela efektivní... a co to vlastně je za dietu?
Odpovědět
Cat, je tu o ní celá diskuze... Zkusím si sehnat len x-)
Odpovědět
kašli na to, jen jsem chtěla vědět tak zhruba na čem je založená...celá diskuze se mi číst nechce...
Odpovědět
Jo tak, no je to jakoby dělená strava :-), jeden den bílkoviny, další sacharidy, pak uhlohydráty, pak jen ovoce a tyhle 4 pořád dokola 90 dní, každej 29. den je vodovej, pije se jen voda. A má to srovnat metabolismus - pokud se hned po skončení nezačneš přežírat jak utržená, tak kila zůstanou dole, nemá jojo efekt většinou.
Odpovědět
jejda, tak to bych nevydržela, já sem strašně líná cokoli dodržovat, hlavně diety nebo cvičení, ač bych to nesmírně potřebovala... |-| tak držím pěsti, ať to vydržíš :-)
Odpovědět
Jo ty bys to nesmírně potřebovala, jo? :-D Haha, vždyť jsi jak nítěnka :-D. Já nemám vůli na tohle, ale fakt to moc chci vydržet, jen se do toho dostat, není to nijak drastický, může se takřka vše, jen vždycky v určité dny a nesmí se to míchat :-).
Odpovědět
no potřebovala bych zpevnit...určo to vydžíš, aspon chvili:)))moc ti fandím
Odpovědět
Díky x-). Aspoň přes prázdniny snad joo :-(. Fakt moc chci... Tak na zpevnění fakt musíš cvičit :-).
Odpovědět
Kde jste kdo??? =-) :-o
Odpovědět
už su tu, byla jsem u tety na kafčo...
Odpovědět
Jo tak u tety :-D, já byla vyvalit vorvaně na slunce 8-)
Odpovědět
u vás svítí?se máte, u nás dopoledne po dlouhé době taky svitlo, ale za chvilku slejvák jak blázen... :-p už mě to nebaví, ještě že v neděli odlétám za teplem...
Odpovědět
Teda holky mě je dneska zle... 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Jojo, střídavě přes něj přejedou mraky, ale teď je poměrně vymeteno :-) Luci, TEST!!!!! ]-(
Odpovědět
teda Luci, ty se nezdáš :-D
Odpovědět
Ale to ne, test asi nebude potřeba, žaludek se uklidnil, ale mám celý odpoledne takovou šílenou migrénu, že asi každou chvilku umřu... 8-( 8-( 8-( |-| |-| |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?