Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dneska jsem měla divnej sen. Zdálo se mi o svatebním dnu - nic jsme nestíhali, všude zmatek, spoustu věcí na výzdobu zůstalo doma v krabici a já si cestou na obřad oblíkala punčocháče :o)) Jela jsem s přítelem v jednom autě jako spolujezdec, to bylo něco teda :-D Už to začíná ty moje sny a to je svatba za 7 měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: A bude to horší a horší :-D Mě se teď spíš zdá o těch hromadách šatů :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Taky dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Dnes mě čekají dva salony zase no .o) A to jsem původně ještě musela jeden přesunout, protože mají plno a jdu tam až v pondělí, když už se to uvolňuje :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ty se máš, závidím ti :o) Já se dneska objednám do Kleinodu, ale můžeme až za měsíc, tak snad budou mít volno v pohodě. radši se objednám už teď, ptz je celkem složité najít den, kdy můžu já, mamka i svědkyně a k tomu i přítel (po zkoušce šatů ho tam totiž chci oblíknout do obleku). Líbí se mi tam podle katalogů hodně šatiček, ale nevím, jaké budou ceny, tak se potom ještě uvidí, kam případně vyrazíme :-)
Odpovědět
martja_sgcz: Pak sem dej zase fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já do Klenoidu taky chtěla, ale kamarádka mi ani nechtěla prozradit cenu za šaty, které odtamtud měla a to nevypadaly extra draze, takže jsem nakonec Klenoid zamítla a jdu do speciálek na xxl :-) Fotečky zase pak hodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak paradoxně, svatební salon nejdále od centra a ke mně téměř nejblíže (možná i nejblíže) je ten, co má obsazíno, ostatní byly naprosto v poho volné. Ale o Klenoid asi bude hodně velký zájem, tam je fakt velký výběr. Docela mě zaujalo, že paní řekla, že v téhle velikosti budu potřebovat tak dvě hodiny. Všude jsem zatím maximálně byla jen hodinu, ale spíše kratší dobu, protože na mě měli jen dvoje šaty, co mi byly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, vím, že je drahý, ale nějaké šaty, které tam jsou déle, se prý dokonce dají i odkoupit za přijatelnou cenu. Prostě se tam mrkneme, za to nic nedám. Ty šaty tam mají krásný, maximálně jen zjistím, že na ně nemám a půjdu jinam :-D To potom rozhodím sítě a půjdu třeba do dvou salonů v jeden den, abych si to pořádně užila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Byl jste někdo už v andělském svatebním studiu v Praze? Jdu tam v neděli a nevím jestli si mám ještě zařizovat další salony, nebo je šance, že si tam vyberu. Minulý rok jsem totiž prošla asi pět salonů a z toho tři byli úplně zbytečná návštěva. Šaty z roku raz dva, seprané, malý výběr. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi dnes přišla předběžná kalkulace hostiny. Oběd, raut, venkonvní grilování kýty a kuřecích prsou - vše pro 40 lidí = 24 000,- Kč. V ceně není započítané pití (pouze aperitiv k obědu). No tak nějak jsme s touto částkou počítali, tak se nám jen potvrdila. Do Kleinodu jsem se objednala na 21.2., dříve se tam nedostaneme, tak už se teď těším. Pojede tam se mnou mamka a svědkyně. Špatnou zprávu mám ale od kosmetičky, v našem termínu je na dovolené. Musím zkusit její kolegyni, ale ta mi řekne až během května, zda tady v září bude. No budu muset shánět, kdo mě nalíčí, ale tak to není tragédie.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už mám konečně od (doufám že) svědkyně potvrzené, že má příští pátek volno, takže hurá vybírat šatičky :-) Mitote: tys myslím říkala, že máš brněnské salóny oběhlé. Nevíš jak je to prosímtě s objednáváním. Abych nezjistila, že mají všude plno :-( Díky.
Odpovědět
Článek se načítá
hanuu: ja se nikde neobjednavala, jen do NAIVE a Chantalu musis jinak nikde
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super, díky moc za info
Odpovědět
Martja: prosim te muzes mi sem pak dat kontakt na ty salony co se primo specializujou na xxl? Dnes jsem byla v salonu poprve a mam depku:-( do zadnych satu jsem nenarvala svoje velky prsa,desny. Jsem vysoka 180 a mam hodne siroky ramena a boky a to jsou kosti s tim nic neudelam a pak ty nadmerny prsa. No a v tom salonu mi rekli ze saty si asi budu muset nechat usit aby me pres prsa sedely.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Musím vás ještě rychle dočíst, byly jsme teď dva dny v Tropikal Insel u Berlina. Moooc doporučuji, je to nádherný romantický výlet, hlavně teď v zima, opravdu jako u moře. 6 druhů saun, no prostě balada.
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra je u nás svatební veletrh tak se půjdem mrknout. Jinak přítel se mě ptal , jestli prý není nějaký chat i pro chlapi, prý by si taky psal :-D
Odpovědět
peta: at prijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To je bombastická kalkulace! .o) Wow to bych v přepočtu na moje lidi chtěla taky! :o)) chris: Já v Praze zase takové problémy neměla. Byla jsem tu v Magique Salonu (Sokolovská případně Francouzká), v Adině (5. května příp. Praha 7 - tam jsem nebyla), teď v Nevěstě... no coment, viz fotky - mám zamotanou hlavu ještě víc. Jinak jdu v pondělí do salonu Reja ve Kbelích, kde je paní zaměřená na xxl a salon "svatebnisatyxxx.cz" má dovolenou... :o( ale tam hlavně šijí, takže tam nevím, zda dorazím. Jinak jestli můžu.. kolik máš přes prsa? Já 117-120 dle podprsenky a vybrala jsem si :o) Sice mají drahé, ale naprosto bombastické... Takže holky jestli chcete - mám tam další várku (dnes od šatů 7 :o) ), opět v albu "My dva :o)"
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No ta kalkulace nám taky přijde přijatelná. Vychází to opravdu tak, jak řikal už na první schůzce - na osobu celkem od 800 do 1000,- i s pitím - to by sedělo. Jinak se mi na tobě nejvíce líbí šaty 4 a 12 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Šaty 9 jsou taky pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Jsem zvědavá na kalkulaci u nás :o) Tahle cena by byla super! Jinak já váhám hlavně mezi 4. a 9., s tím, že bych si to bolérko v případě 9tek nechala ušít. 12cky bych si vzala, kdybych náhodou přibrala :o) Ale spíš doufám, že budu úspěšně pokračovat v hubnutí a shodím další tři kilča :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: A jak ses v nich cítila? Rozhodni se podle pocitu, pokud váháš :) Jinak já bych taky chtěla shodit tak tři, čtyři kilča, ale nějak mi to nejde zatím...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To je právě to... ve všech těch a ještě i v 10tkách jsem se cítila super! A pak si vyber :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak si můžu přidat odpočítavadlo? Nějak mi to nejde nastavit, mám tam totiž už datum tak nevím jestli jde obojí.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nojo, tak to je pak těžký :o) To se bkbě rozhoduje... Ale možná ty 4 z mého pohledu. Samozřejmě ale záleží na tvém pohledu a pocitu :)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Odpočívadlo bude nějakým odkazem ze stránek, kde jej nabízejí. Určitě můžeš mít obojí, jen to musíš vzhledově v html upravit, tak jak to chceš mít (např. pod sebou nebo vedle sebe apod.)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ještě v neděli a v pondělí mám nějaké salóny, možná ještě jeden v úterý a pak si ty čtyřky půjdu vyzkoušet ještě jednou :o) a zkusit se zeptat, zda to bolérko půjde upravit na krátký rukáv :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, tak uvidíš. třeba to nakonec budou úplně jiné šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No už vím, co chci... o to je to teď lehčí.. ale nevím, zda to jde sehnat v mé velikost :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?