Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně... po svatbě vysadím HA, začnem zkoušet, může to vyjít hned a taky nemusí... je předčasné mluvit o tom, zda půjdu nebo nepůjdu ke státnicím s bříškem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee:To máš pravdu. Já jsem od přírody dost velkej nervák a vše co mě čeká strašně prožívám a když jsem čekala malou tak byly problémy v práci a malá je teď hodně citlivá na změny, taková náročná povaha. A prý je to z toho no. Tak ale člověk se nevyhne stresu v dnešní době, ani kdyby chtěl. Ale vy to určitě zmáknete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě bych taky počkala až po státnicích, ale kdybych byla mladší (a to nejsem zas tak stará :-D mám 28) tak bych šla do mimi dřív a neohlížela se vůbec na práci. smlouvu na dobu neurčitou stejně nemám (změnila jsem práci, z organizace pro zrakově postižené jsem v organizaci pro zrakově postižené 8-) ) zato jsem o jedno mimi už přišla a taky o vejcovod. v dnešní době je to prý běžné, tak si z toho nemám nic dělat, jenže si pořád říkám co když se mi to stane znovu... tělo holt stárne, taky jsem 10 let brala antikoncepci což jistě udělalo taky svoje 8-(
Odpovědět
holky, dnes mam dobre zpravyyyyyyyyyyyy milacek volal do divadla, termin mame blokly, v kvetnu domluvime co a jak a pry nam to tam ten obrad asi nechaji zadaco, ze si z toho treba udelaji reklamu a tak.....jupi jou oleeeeeeeeee takze jdeme do divadla do klubu domlouvat hostinu a dnes jedeme do jineho hotelu omrknout na raut jo a jeste kadernice, na den pred jsem objednala na strih mamku a milacka a sebe na strih a barvu a 18.9. na 7h rano valim na uces tak to bychom meli
Odpovědět
Profilova fotka
role: Přesně tak, stresu se úplně nedá vyhnout asi nikdy. zmyzulka: Budu držet palečky, aby se to již znovu nestalo a naopak se vám narodilo zdravé miminko. Z té HA mám ale taky strach, beru ji poměrně dlouho. Někdo tvrdí, že to vliv nemá, někdo jo. Co člověk, to názor. Jinak máš pěknou práci. Byla jsem na kurzu v tyflocentru a bylo to velice zajímavé.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Super zprávy - gratulace ;-)
Odpovědět
Samozřejmě je to předčasné mluvit o dětech, bylo to myšleno v legraci. A nevím, kvůli státnicím na bakaláře jsem se nenervovala vůbec, tak nebudu ani na inženýra. Mitote: tak to gratuluju, to máte super s tím obřadem.
Odpovědět
marsee: jo a kamos ted volala sve kamoskce sefove catringu, poslu mu mista dobra pro raut a udela raut aby bylo 500,- na hlavu a bez problemu...takze to je dlsi varianta
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak pokud by to šlo formou cateringu v té vaší restauraci nebo klubu, tak proč ne. ;-)
Odpovědět
nene ona i pry i posle mista kde to jde udelat....jinak hostina asi v tom klubu to uvidime ale raut jinde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se s váma po půl roce loučím....rozhodli jsme se posunout svatbu na duben/květen.........takže polovina zařizování na novo....doufám že to půjde hladce....
Odpovědět
Profilova fotka
role: Je vitej :o) Mame svadbu ve stejny den a na stejnem miste :o) Odkolika to mate? My az od 14h.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja: tak to je super. My jsme od 13:00. To se tam určitě uvidíme. :-D Máte termín zamluvený už na pevno i se zaplaceným poplatkem? My ještě ne. Tak doufám, že to nedaj někomu jinýmu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim nemame, mame na urad dojit do konce brezna a do vinicniho altanu az mesic pred svatbou... A ja si rikala,kdo nam tu 12 a 13 h vyfoukl :o) Ale je super,ze jsme se tu setkaly :o) Odkud tam pujdete? my asi zezhora. Budete zarizovat 2hodinove karty do modrych zon kvuli parkovani? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To si představ, že jsem tě ráno měla v e-mailu :o) Budoucí tchýně mi poslala mailík s tvoj fotkou v šatičkách (s bolerkem), že se jí na té holčině moc líbí. No tak jsem jí napsala, že si s tebou občas písnu a mám ti vyřídit od tchýně z Moravy, že ti moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vafle: Na dalsi rok nebo jeste letos? :o) Procpak to presouvate? mitote: tak to je parada! Splneny sen a zadarmo? Nadhera! Gratuluju! :o) marsee: Eh :-D Tak to je husty :-D Ze moc dekuji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
To já ne!!!! To tchýně. :-D Dostala jsem ten termín jako dárek pod stromeček od přítele a tchýně. Tak to jim teda vynadám, co ti kradou termíny. ;-) Parkovací karty jsem vůbec neřešila. Žila jsem v domnění, že zaparkujeme v klidu v nějaký slepý uličce(teď zase nevím název), hned u bočního vchodu a půjdeme kousek pěšky. Takže ne? Musí se žádat o karty? Ty to máš nějak zjištěné? Nebo u Liedlu no, ale to budu celá zplavená, než se tam doplazíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: ty šaty (favoritky :-) ) ti vážně moc sluší, obzvláště to bolerko je úžasné. Moc se mi líbí i ta spuštěná ramínka, ty bych asi taky chtěla
Odpovědět
Profilova fotka
role: Aha, tak tchyne a zenich :o) Zajimavy darek :o) Jinak ja nevim, kde tam je lidl :o) My chceme prijet ze zhora a tam jsou vsude modre zony. Je tam pidinamesticko se zelenou zonou , ale tam je furt plno. Kdyz jsme se tam byli podivat, tak jsem parkovala na rohu,cumakem trochu do krizovatky :o) Jinde uz bylo plno. O kartach jsem se dozvedela z klubu "Vinicni altan", kde je doporucovaly nevesty, co tam uz byly. Ale treba ze zdola tam problem s parkovanim nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To bolerko se mi take moc libi, jen bych to potrebovala s kratkym rukavem, pac se v tom jinak uvarim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: děkuji, doufám, že jo, jen se teď nesmíme půl roku snažit ale pak to zas roztočíme 8-) a práci mám pěknou, to jo, když jsem byla asi před šesti lety na praxi v TyfloCentru tak mi bylo jasné že žádnou jinou práci nechci, naštěstí se podařilo ale pak nebyli penízky tak jsme to museli tak trochu rozpustit, zůstala jsem tam jako jediný pracovník na 0,4 úvazku a dál mě adoptovala Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých, kde jsem na plný. Jsem moc spokojená, rozhodně bych neměnila ikdyž už mi to někdy leze na mozek, ale to asi každá práce :-D mitote: jé, to je krásné, gratuluju, asi vás tam mají rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja....na letos v září bych už se nevlezla do šatů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vafle: Tak to je krásný důvod! .o) Gratuluji! .o)
Odpovědět
doufam ze se to vazne vdari a bude to zadaco, zatim se tak tvari, ze si z toho udelaji reklamu a tak...tak snad to vyjde :-N uz se tesim jak mala holka jinak ted jsme prijeli z hotelu na prehrade, uvnitr peknej, ceny pekne, v sobotu budem delat kalkulaci
Odpovědět
jejda holky, vy jste jeste asi jeste mladucke....... ja mam porad pocit, ze jsem taky jeste mlada, ale to tak asi vnimam jen ja. je pravda, ze kdyz mi bylo kolem 20, taky jsem si myslela, ze do 30 budu urcite vdana a mit uz aspon 1 dite, ale jak se rika: "clovek mini a Buh meni." trvalo mi dlouho, nez jsem potkala nekoho, koho si vazim i miluju zaroven( snad to tak ma i on ;-) ) a pak jeste dalkove druha VS, do toho to zamestnani a nechtela jsem dite nez manzelstvi. a najednou je mi 29 a nemam jeste nic krome te VS. preju vam, at to vsechno stihnete, tak jak to bude pro vas nejlepsi. a taky si nemyslim, ze tehotenstvi a nervy jsou dobra kombinace. ale abys Marsee nerekla, mne asi za rok taky ceka obhajova dizertacky a rikam si, ze kdyz tam prijdu s briskem, tak budou milosrdnejsi! x-)
Odpovědět
mlzka: ja to stihnu, me je 21 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: Tak já ani neřeším, že by bříško u státnic mohlo být výhodou, ale prostě si s přítelem přejeme miminko. Jak mi přítel řekl, po svatbě už nechce prášky ani vidět a toho si moc vážím. Asi bych se ani nehroutila z toho, že bych státnice posunula na září případně.
Odpovědět
hmmm, to je asi fakt. nekde jsem cetlla rozhovor s jednou dobre postavenou manzerkou a ona rikala, ze kdyz se zenska citi zrala na to mit dite (a mas na to aspon trochu penez), tak to ma proste udelat a necekat na to, az se to bude treba vic hodit, prootze pak uz to treba nemusi jit nebo se vzdycky najdete nejake ale.... takze pokud chcete a vas muz se o vas je schopny postarat, tak rikam do toho!!! x-)
Odpovědět
ja si to taky myslim...na veku nezalezi...mam chlapa se kterym chci mit deti tak do toho proste prastime a za tri roky zacneme pracovat ana malym svistovi...navic uz po 25roku u zen klesa schopnost otehotnet
Odpovědět
Profilova fotka
mlzka9: Přesně tak, pokud se na miminko oba cítí, mají prostředky, tak proč ne. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?