Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Mě se líbí trojky a přítel je pro desítky :-D Mluvím samozřejmě o šatech. Bolerko je nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
Martja_sgcz: Tak mě se na tobě moc líbí pořád 4ky a pak 9 a 10 :-) Měla jsi strach jestli vybereš a teď máš tolik krásných šatů, jen vybrat ty úplně nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Jojo já se se fakt bála, že to bude jako ty pytle (např.5.) a najednou jsem zjistila, že jsou nádherné šatky i na mě, která jsem extrémní bacule :o) Nicméně mě už jen trápí, které si vybrat a nebo si nechat podle nich (jejich kombinaci) nějaké ušít. Protože teď se mi zvedly nároky a už vím, co přesně chci :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: tak to je myslím dobře, když má už člověk ujasněnou představu. To já zatím dost tápu, ale už se nemůžu dočkat pátku, kdy půjdu konečně omrknout šaty, jupííí.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: To se ti ani nedivím, já se nemůžu dočkat 21.2., kdy se pojedu mrknout na šatky :-D Představu mám jasnou, ale i tak zkusím různé šatičky, třeba se mé představy rázem změní ;-)
Odpovědět
holky, ja teda mela hroznou noc, pritele jsem dovezla ve dve rano totalne na srot, pulhodiny oxidoval ze ma prazdny voditko a ze chce do nej psa a jit vencit, tak jsem po pul hodine se oblikla a musela s nim jit vencit, taky mam totalne zniceny uplne novy a drahy rifle...nemluve o tom ze setrime na svatbu, nemame ani doplacenej zasnubak a on to zatahl tu utratu za 5 lidi vcera...no jsempak vecer brecela v posteli jak mi prislo lito ze prstnek nezaplati ale chlast jo
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu, marsee1: Děvčata a to nevíte, jaký bude pocit po prvním úspěšném zkoušení... to je pak jak droga a chcete další a další a hezčí a hezčí :oD Jsem na vás zvědavá, až to sem budete dávat a jak budete reagovat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Každý chlap má svoje dny.. až vystřízliví, tak si s ním v klidu promluv.. třeba jen chtěl oslavit vaše zásnuby :o) Já měla levný prstýnek, tak nebyl problém jej zaplatit. Jsem si říkala, že až ten snubní budu chtít s aspoň pidi briliantíkem, že ten pro mne znamená víc :o)
Odpovědět
martja: ja mam myt prstynek za 3,5 a to to jeste plati nadvakrat...oslavit zasnuby? zasnoubeni jeste nejsem, jeho rodice to nevi a pred klukama rikal at nemluvim o svatbe ze to nevi ale v prubehu vecera jsme zistila ze to vi...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Souhlasím s martja a úplně tě chápu. Oni to ti chlapi nedomyslí, že to ženskou raní. Nedomyslí ani to, že utratí peníze, které jsou potřeba na jiné věci - to vše jim dojde až dost pozdě, když vystřízliví. No co ti poradit, zkus si s ním o tom opravdu promluvit třeba k večeru, až bude ok. Peníze jsou v tahu, ty si už z prstu nevycucá, ale mohl by alespoň uznat chybu a snažit se to napravit.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Myslíš tedy, že jim o plánovaných zásnubách a svatbě řekl a jen tobě tvrdil, že ne?
Odpovědět
marsee: no ja ho ani driv nez vecer neuvidim, jel nchat opravit auto al emame se v pet sejit v hotelu na kalkulaci, popravde nemam vubec chut resit jakkoliv svatbu...jak jsem v noci brecela tak jsem se ho ptala jestli me ma rad a on rekl ze ne. Vim ze byl opilej, ale vis ja to zaboli?
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: ja vubec nevim...asi jo, v aute z nej vylezlo v noci ze to s tim jednim resi celou dobu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Třeba to jen nevydržel a prozradil jim to právě tenhle večer :o) A dělal prostě haura. To se spraví, pošli ho třeba na brigádu :-D nebo sám něco vymyslí.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ach jo, zasloužil by pár facek, chlap jeden zlobivej ]-( Dokážu si představit, že to zabolí, to je jasná věc. Hele a nebylo by rozumnější tu kalkulaci přesunout třeba na příští týden, až se tak nějak zlepší atmosféra? Vůbec se ti nedivím, že kolem svatby teď nemáš náladu nic řešit...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tohle chce opravdu v klidu probrat a osamotě, ne ve stresu, že někam spěcháte.
Odpovědět
ja nevim no, je mi blby to zase presouvat...nemam naladu ani nad tim premyset...vite co ja se svem "neplatem" skudlim kazdou kacku i na pitomy boty na svatbu, vse mam rozplanovane emsic dopredu co muzu koupit na svatbu a on penize takto rozhazuje...prijde mi to blby... nic ja jdu ted se psem k mame na obed, tak jdu naladit usmev a radost a uvidime no, mozna se od rodicu pripojim na skok, zatim pa a dikec
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: S tou brigádou to není špatněj nápad :-D Ty mu sháníš sama boty na svatbu, snažíš se jak blázen a on místo prstýnku pro tebe koupí chlapům chlast. No každopádně bych mu to dala malinko "sežrat", ať si v tom chlapec pochodí. Jinak s tím asi nic neuděláš, nemá smysl dělat scény. To, že udělal něco špatně asi ví už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se přidávám k zářiovým nevěstám,včera jsme s přítelem stanovili datum 3.9.2010.Původně bylo vymyšlené 27.8.2010 ale jelikož se u nás jede barunka tak by to bylo dost komplikované..Musíme ubytovat jeho pžíbuzné a asi by bylo všechno obsazené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Však jo, bež k mamce, aspoň se malinko odreaguješ. Tak ať to nějak zmáknete ;-) A neboj, bude zase dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Tak to tě tu vítáme ;-) Máte pekný datum, také jsme o něm uvažovali.
Odpovědět
Ahojte holky, přídám se také do diskuze, máme termín 4.9.2010, už plánujem svatbu pár týdnů, ale až včera jsem dostala nádherný prstýnek :)) mám zatím zarezervovanou hospodu, na obřadu se pracuje a vybranou kapelu.. Šaty zatím vůbec! Myslíte si, že už bych měla začít s výběrem, nebo je čas? Jsem z toho uplně nervozní, abych na něco nezpomněla co se má zařídit takhle dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Ahojky, k prstýnku moc gratuluju (můžeš ho vyfotit a dát do alba) :) To my se tady rádi kocháme :-D Většina nevěst už má šaty vybrané nebo alespoň běhají po salonech, já jdu na první zkoušení teda až za měsíc, ale myslím, že už je celkem vhodná doba. Tak nějak už je vhodná doba na všechno, co potřebuje rezervaci - termín a místo obřadu, restaurace na hostinu, kapela, fotografka, případně kameraman, šatky už by se pomalu taky mohly zamlouvat. To samé asi s kadeřnicí a kosmetičkou. Já si ji chtěla zamluvit včera a řekla mi, že jsem měla přijít dřív, ptz si ve čtvrtek zaplatila nějaký zájezd nebo co. Čas je na takové ty věci jako jsou dekorace, výzdoby, ... Na snubáky je podle mého taky ještě čas.
Odpovědět
marsee1: i kadernici a kosmeticku takhle brzo? to jsem si zrovna myslela, ze bude stacit par mesicu dopredu ;)) jo, vlastne fotografku mam uz taky zamluvenou, mela ji kamoska na svatbe a ma uuzasne fotky, a nastesti mela na muj termin volno, tak jsem ani nemusela vybirat :) kapelu jsme si byli poslechnout vcera na nejakym maturitaku a byli bezvadny :) taky uz si teda radsi zacnu obchazet salony :) prstynek si musim dat zmensit, tak pak vyfotim ;) objizdeli jsme uz i restaurace, nekde na nas koukaj jak na blazny, ze zarizujem tak brzo, jinde uz je pozde, je to zvlastni :) no, my to jdem teprv oznamit zitra mamce.. jak se to vlastne dela oznemeni rodicu? nejake rady?
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Koukni do mého alba, my jsme oznámení rodičům řešili dárkem pod stromek - vánoční přání, kam jsme to napsali :o) 23.12. šel přítel mamku žádat o ruku - s vínem a kyticí, 24. jsem jim to dala pod stromek.
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Vítej mezi námi, také máme tento termín :o) Kdepak bude obřad a hostina? minonk: Také vítej :o) Kdepak vy máte obřad a hostinu? A co máte za kapelu? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děvčata na dnešek byl přesunut jeden salón, zítra všichni něco slaví :o) Takže budou zítra zase další fotečky :-D Už jsem se raději ujišťovala, zda mají v mojí velikosti něco korzetového, abych se neplahočila zbytečně, když už mám tolik favoritů :o) Paní mě ujistila, že ano.. tak jsem zvědavá, mají na stránkách napsáno půjčovné do 4500. To by bylo na Prahu terno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
minonk: Můj přítel žádal o ruku na vánoce, tedy 26. 12., když jsme přijeli k našim. Mamce dal kytku... mamča nevěděla, co říct a taťka dostal tullamorku.. rychle po ní sáhl a řekl "Dobře se o ní starej" :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám, jestli můžu ;-) Máme termín 18.9.2010. Dnes jsme byli mrknout na prstýnky a už se těším, jak je půjdeme objednat :) Šaty jsem byla zamluvit ve čtvrtek a jsem nadšená :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: kde vlastně chcete mít hostinu vy? V tom Českém statku? Vítám nové nevěsty. I když já mám co kecat. Taky jsem nová. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?