Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marsee: mam nejmensi velikost podprdy...to neni male?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No je, ale na fotkách ani nevypadá, že máš nejmenší. Hele ale to ti pošlu do IP na něco odkaz... podle toho bych totiž měla tak trojky a ty dvojky :o))
Odpovědět
marsee: v tech mych vybranych svatebnich satech jsou saty zabrane za krkem a jeste mamvycpavky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to pak joo :)
Odpovědět
marsee: to video je kruty, jdu tam
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Půjdem spolu :o)
Odpovědět
marsee: nejpozdej v unoru jedu do prahy, pujdem?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Pokud nebudu ve službě, tak se mnou počítěj, zajímalo by mě, co by mi poradila za prádýlko :)
Odpovědět
marsee: ja presne odpovidam asi te holce c 3 jak tvrdil az ema 70A, takhle nejak ta moje prsa v podprde tsaky vypadaj =-) napisu predem a domluvime se, budem autem tak te stahnu a udelame damsky odpo
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Okii, to se těším ;-) Já neodpovídám ani jedné...
Odpovědět
Tak my zejtra razime po salonech..mame na to jen hodinu, takze to bude dost na pytel, ale rozhodla jsem se, ze se zajdu zeptat na ty druhy saty, jestli by byla moznost koupeni, popr. kontaktu na dodavatele...jsem na to zvedava co mi reknou...:-P jak to pokracuje u vas? koukam ze resite poprsi...ja jsem pri zkousce napr. zjistila, ze mam prsa, a nad korzetem u podpazi jeste jedny:-D a nemuzu se jich zbavit:-D
Odpovědět
takjsme byli na skok v IKEI a mam 4 baleni bilo zelenych platku ruzi, jupi jej, slevnene z 50 na 30,-
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, začínám z vás mít pocit, že pokud nezačnu s přípravami zítra, tak se teda v září nestihnu vdát. :-N :-D
Odpovědět
bebe: ja ten pocit taky mam, zatim mam jen svatebni saty :-N
Odpovědět
bebe: souhlas..dneska jsem pritele znovu chtela navnadit na tema terminu a porad ma pocit ze casu dost..jedime co jsem z nej vytahla byla barva...:-D Ale aspon to...bylo to stylem: koukni na tyhle barvy, ktera se ti libi nejvic?:D takze s terminem to budu musset udelat asi taky tak:-D polozim pred nej kalendar:-D
Odpovědět
lizaa: mame to vsude stejne, alespon muj drahy uz dnes neprotestoval pri koupi platku ruzi a krabice na svatebni veci :-Dn taky uz jsem schopna ho dotahnou tk PC aby se podival na to a na to :-D ale vzdy si ze me dela prdel
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to já už do toho přítele vtáhla naplno :o) Dokonce mi slíbil, že mi nafoukne balonky, abych viděla jak vypadají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja z nej dostala souhlas terminu a vybojovala si misto a tim to hasne.. vsechno je mu jedno :-S jeste jsme se vlastne shodli, ze by bylo hezky, kdybych mela kytku s sipkama.. jmenuje se sipek :-) akorat nevim, jestli uz v pulce zari jsou..
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Tak to teda netuším, zda už jsou šípky. Mrkni na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no pisou od zari, ale znas to.. osobni zkusenost by byla lepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: No to asi jo. Naštěstí jsem si vybrala kaly, tak to řešit nemusím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, holky jak tu padla ta svatební noc, myslíte, že nějaká bude? Já s tím teda po tom celodenním shonu moc nepočítám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no tak to mas lepsi, pravda, ale uznej, ze by to bylo pekny.. kdo jiny muze mit takhle tematickou kytku :-N p.e.t.a: ja s ni taky nepocitam, neboj.. a hlavne.. mame pak cely vikend..
Odpovědět
adel: ja to mam podobny, vse je mu sumak a odkyve my marsee: toz to bud rada, muj nafukovat asi jent ak nebude peta: no jasne z ebude koupim na ni kompletne pradylko, a kde se rika kdy ma byt? muze byt az se vyspime :-D jinak holky ja se zamilovala do ruzi od David Austin ale sehnat je je taky sila, mrknete do alba 18.9.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já osobně si myslím, že ze svatební noci nic moc nebude. Když už něco bude, tak ráno :o) No a já bych to prádlo ani moc řešit nemusela, ptz přítel, když je opilej, což asi bude, tak si toho ráno moc nepamatuje... Také bych mohla mít tématickou kytku - s klíčema nebo zámkama - bude totiž ze mě paní Zámečníková :) Jinak jsem samozřejmě moc ráda, že přítel neremcá a občas mi i něco přidrží, když vyrábím dekoraci :o))
Odpovědět
marsee: to mas hodne dobry ale ja dnes byla happy kdyz mi drahy dovolil krabici na svatebni veci a ty baliky ruzicek..uplne jsem cumela z eneremca
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D Tak to můj mi dokonce při pohledu na svatební deštník řekl, ať si ho objednám, abych tam potom nešaškovala kdyžtak se strakatým :o)) No holky, ono je to ale taky pohltí. Nikdy ne tolik jako nás, ale aspoň nebudou držkovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mas pravdu, jsou moc pekny! marsee: s tou svatebni noci to vidim uplne stejne.. asi to udelam tak, ze az se trochu probereme, hezky se umyju a pradylko mu ukazu az pak ;-) myslim, ze to oceni vic..
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: No dost možná to u nás skončí stejně :)
Odpovědět
marsee: a jaky sis teda objednala? a musim postupne, ted nejsou prachy po vanocich, navic v lednu troje narozku,v unoru ma milacek narozky, ufff, hruza a des.... ten muj uz aspon nedrzkuje no adel: jojo bya to laska, nemate to kazda nevesta, financne to tak yneni nejak sileny a j to krasny jinak ja pradylko urco koupim - kosilku, kalhotky, podvazkovy pas y spuncoskama..a kdy se pouziji to bude az dle opilosti a unavy, dyztak bude ranii svatebni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?