Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
ja teda asi jen minizakusky, kolacky mi nechutnaji
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Koláčky na svatbě nesmí chybět :-D Neee, každého věc, ale by budeme mít dokonce možná dva druhy - naše a z Moravy :-D
Odpovědět
marsee: ja se obavam ze si je nekdo propasuje al eja chci minizakusky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No ty budou takyyy :o) Ale koláče poneseme s oznámením před svatbou a pak i na hostinu.
Odpovědět
marsee: to ja se nebudu namahat :-D jidlo bude to co mi chutna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No to my koláče, minizákusky, zákusky, dortíky, ... můůůžemeee :-D
Odpovědět
marsee: ja jsem an sladkym taky vyrostla ale kolacky vetbni ee...ale dortik je uz vybrany
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jaký si vybrala?
Odpovědět
mrkni do alba
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: pěkný a určo bude dobrý ;-)
Odpovědět
marsee: o tom nepochybuji, jogurotvyyyyyyyyyyyyyyyy, mnam a maliny...uz zeru
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.:jsem kousíček od Brna a cukroví budeme mít na půl. Máti něco upeče a zbytek si objednáme v cukrárně v Otnicích (kousek od Brna) "U Marků", maj ho dobrý a myslím, že by mohlo být i levnější než v Brně...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem teď posílala paní, co nám nejspíš bude dělat svatební dortík nějaké návrhy, co se nám líbí. Jsem zvědavá, co mi na to napíše. Budeme si nechávat v dubnu k mému svátku a přítel. narozkám dělat dortík v menším provedení, abychom viděli, jak vypadá. Například třeba jen jedno patro :-) Jinak bude nechávat dělat zákusky, z Moravy budeme mít koláčky a perníčky a na cukroví už se asi vyprdneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ajooo na koláčky jsem zabudla :o) Tedy o nich napsat, páč je opět bude mamča péct :o) Hlavně makový a tvarohový - ty miluju :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Koukám na tu figurku na svatební dort... taky se mi tyhle (stylem) líbí, ale vždy jsem narazila jen na ty extra drahé (7-8 stovek), nenašla jsi někde podobné na trochu levnější?
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k vám s těma figurkama. Ženichovi se líbí ty dvě figurky na motorce, mě spíš ty, jak se navzájem "tahají" popř. "utíkají", ale ta cena je fakt drsná ! Kdybyste narazily dejte vědět ;-)
Odpovědět
martja: nenasla, i mimo CR jsou stejne drahe...my se na ni nakonec asi vybodnem ,ani se nam na dort nehody na ten co je vybrany
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem původně byla ochotná tu pálku za to dát, s tím, že ji pak na bazaru prodám. Ale, až jsme se dopočítali k cílové částce, tak jsme ji zase zavrhli. Přítelovi se líbí ta na motorce a já jsem ji chtěla pořídit, aby bylo alespoň něco podle něho :-D Tak nevím.... pořád čekám, jestli se neobjeví na bazaru...
Odpovědět
Profilova fotka
u nás přítel trvá na figurce z marcipánu, sní totiž o tom, že mi ukousne hlavu :-D
Odpovědět
zmyzulka: tj dobry napad...ze bychom si hlavu ukousli vzajemne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jooooooooooo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tak to je perfektní nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to je dobryyy :o) Z toho by byla i uzasna fotka!
Odpovědět
Profilova fotka
holky já už jsem dneska asi přepracovaná, už pujdu rači domů.... jsem si představila jak se s chutí zahryzneme do figurek, přičemž ženich je z marcipánu a nevěsta z porcelánu :-D (to bych mu samozřejmě nikdy neudělala, jen mi to přišlo do mého chorobného mozku :))
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, ty chces aby si vylamal zuby? :o) Chudacek, uz takhle na zacatku :o)))
Odpovědět
zmyzulka: ty jsi teda podla :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky přidávám se k diskuzi. Taky se mi moc líbí ty figurky, ale hodně ji zvažuji z důvodu ceny. A v bazárku jsem ji nikde neviděla. Tak nakonec buď třeba něco z marcipánu nebo z čokolády. Nebo se třeba najde dobrá duše, která mi ji koupí jako dárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se mi hned po ránu stal pěknej trapas. Byla jsem na 8 hod. objednaná na kosmetiku, potom jsem měla jít v 8:45 hned na nehtíky. Luboš mě budil v 7, já měla nařízeného budíka, svítila na mě lampa a nic...vzbudila jsem se v 8:40 :-S Ženský díky mě vstávaly, aby byly v 8 v salonu a já si chrápu. No tak jsem tam volala, naštěstí to vzaly, na nehtíky jdu v půl 12 aspoň. Jinak mě se zase líbí ty figurky celé bílé, jak mám v albu, taky jsou pěkně drahý :-( Vůbec přemýšlím, jestli všechny figurky nevynechám. Uvidím podle dortíku taky.
Odpovědět
Ahojky marsee1, svatba bude laděna do bíla a zelena. Šatičky sem dám jakmile mi dorazí domů. Už se na ně mooooc těším. Figurky na dort jsem taky zavrhla, jsou nekřesťansky drahé a navíc na čokoládový dort se nehodí. Přemýšlela jsem nad tím, že tam nechám zapíchnout srdíčka - stejně jak to mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, že záleží na typu doru a některý by se to ani nemuselo hodit. A opravdu to není tak důležité, ale některé jsou moooc pěkné.. A barvu mám červeno-bordó :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?