Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1, mitote: To já si plánovala také mimča do 30. Vy ale máte štěstí, že jste budoucí tatínky potkaly tak brzo :o) Já toho mýho potkala, až když mi bylo 28 a to jsme spolu začali chodit až o 2 roky déle.. takže to jsem fakt nemohla stihnout .o) No co někdy to přesně nevyjde, ale teď už snad ano :o)
Odpovědět
MARTJA: snad ano no, ja myslim z emam skveleho budouciho tatinka, staci koukat jak pecuje o me a o naseho pejska
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To je určitě pravda. Jak jsem psala, můžeme plánovat, ale v reálu to pak bývá mnohdy úplně jinak... Každopádně je dobře, že si toho pravého našla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si samozřejmě taky myslím že první mimčo je ideální do 30, ale zase lepší když je člověk usazenej, má partnera a kde bydlet než si ve dvaceti udělat dítě a sám být ještě dítě. No doufám, že nám to všem vyjde bez problémů a budeme mít krásná miminka :-) Přeji jen to nej do Nového roku
Odpovědět
peta: me je 21 ale mam vlatni byt, mame auto, partnera co pracuje... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: Jistě zaléží na konkrétní situaci a na tom jak se kdo cítí. Já jsem v 21 měla holý zadek a jiného partnera takže jsem určitě nad mimčem neuvažovala. Ne každý je takhle brzo zajíštěný takže máš určo výhodu ;-)
Odpovědět
marsee? odkdud mas tu svatebni sadu -myslim posledni foto v albu peta: my nad mimcem uvazujem za dva tri roky...normalne o tom mluvime, obcas mi drahy hladi brisko a rika ze tad ybude nase mimi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Našla jsem ji v USA, nějaký svatební web.
Odpovědět
marsee: hm, zas, vse hezke e kdesi v haji ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak není problém cokoliv z USA objednat ale :) Jen to vyjde asi určitě dráž. No pokoukám i tam, uvidíme... strašně se mi tyhle sady líbí.
Odpovědět
me taky ale ja neovldam anglictinu vis
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jsme se bavili o těch miminkách...včera mi přítel řekl, že po svatbě tady nechce antikon. ani vidět :) Tak mě to potěšolo, ikdyž jsem věděla, že po svatbě nejspíš vysadím prášky. Tak se chlubím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: to s enekdo ma, takze do roka a do dne tu bude capartik? nebo se aspon na nem bude usilovne makat? gratuluju
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No rozhodně to nechceme hrotit. Prostě vysadím prášky a až to přijde, tak to přijde...ať to je za měsíc, za půl roku nebo za rok. Vím, že se na nic nemá moc těšit, ale těším se neuvěřitelně :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak to je super zpráva, dovedu si představit, jak tě to moc potěšilo .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, mocinky mě to potěšilo. No a pro jistotu mi to zopakoval i dneska, abych si nemyslela, že to bylo jen za působení alkoholu :-) No po svatbě si tady budeme psát o nastávající rodince, dětičkách, ...
Odpovědět
marsee: ale je to super, ja dnes nadhodila jeslti si neudelame silvestrovske dit tak mi bylo receno ze ne, z eje to debilni datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No ale mimčo by se narodilo v pěkné období :) To já bych si představovala otěhotnět klidně v prosinci :o)
Odpovědět
marsee: me je to asi uplne jedno, ja chci hlavne holcickuuuuuuuuuuuuuuuu a kocarek bugaboo :-D
Odpovědět
marsee: hel ekde jsi koupila ta paerletova srdicka?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Přepošlu ti do IP, co jsem posílala purblance. No a mým tajným přáním je mít jako první dítko holčičku, ale víš jak to je. Hlavně, ať je miminko v pořádku.
Odpovědět
marsee: to je jasny, luky rika ze holcicku ne, ze o to aby se clovek porad bal ze ji nekdo prepadne, unese nebo znasilni...ale ono si nevyberes
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak o tom nesmíme uvažovat, alespoň do té doby, než ta holčička bude na světě. Je to úplně jedno - holčička nebo kluk jako buk... ohromná radost a štěstí budou v obou případech.
Odpovědět
marsee: to je jasny al emyslim ze strach o ne bude vzdy sileny
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je jasná věc, že budeme mít o dětičky strach, ale podle mě je jedno, jestli u holky nebo kluka. Strach bude o oba, jen u holek jsou mimo jiné i další rizika, která si zmiňovala.
Odpovědět
marsee: jo al ezas kluk muze se vymlatit na motorce, dat se k nejake silene party, ja myslim z eje to dost vyrovnane
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete si brát pod šaty punčochy? Já je nemám ráda a nechci si je brát, ale nevím, jak by vypadal ten podvazek na holé noze. Ikdyž kdo se mi tam bude koukat, že jo :o)) Nejspíš by ty punčocháče měly být ještě k tomu bílé :( No možná nějaké samodržky koupím, kdyby náhodou...
Odpovědět
jojo uz mam koupene dvoje, jedny samodrzici pod svatebni say a jedny na podvazkovy pas na svatebni noc...ja je koupila levne v Prae po 59,- ve Fashion Outlet Arena v Calzedonii...a mam j eoboje takove smetanove barvy protoze nemam ciste bile saty...jinak ja ted zacala nosit puncosky abyhc si na ne zvykla
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak podvazkový pás nebudu mít 100%, nenosím takové věci a ani se mi to zrovna moc nelíbí. Punčochy si asi koupím nejprve na zkoušku a budu si je občas doma brát - jako střelená :o)) Pod šatky mám prádlo, na které jsem vlastně zvyklá a nechce se mi ten pocit kazit punčochama, ale třeba si na ně zvyknu a bude to oki. Po obřadu by ale letěly :o)) Na svatební noc, z které ale podle mě stejně nic moc nebude si koupím asi nějakou košilku...
Odpovědět
marsee: j ahobudu mit jen na svtebni noc ;-) ja si koupila podprsenku a kalhotky pod saticky - viz album 18.9. a jeste na svatebni noc planuje kosilku , kalhotky a podvazkovy pas 8-) mimochodem, pochval mi co jsem objednala :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?