Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my do teď měli všechno celkem v poho, občas něco nevyšlo, autíčko šlapalo... No a pak to začalo... teď se nám ozvala kámoška, které ještě nějakou kačku dlužím, že to potřebuje ještě teď před svatbou, z restaurace se mi neozývaj, korunka není, z dortu jsem byla vyplesklá, z kytek... teď to auto. Mě asi taky jebne. Nakonec pro nás přijede kamarád, protože máme hafo rekvizit na divadlo, které má v pátek premiéru a my ještě ani s kulisami nezkoušeli... no to bude asi něco. Až se vrátíme musíme se do toho plně opřít a vše dozajistit, ať nás něco nevypeče.
Odpovědět
martja: koukam ze to jde u tebe stejen vesele jako u me, ja zurim porad kolem restaurace protoze cekame a s eprovozni z bolevardu vrati z dovolene abychom mohly vubec neso resit, zaroven heldam nahradni reseni....no je to na pytel
Odpovědět
Profilova fotka
No teď taky nevím, co dřív. Ale do restaurace se nedostaneme, pokud nebude auto v pořádku. Přičemž auto dáme do servisu nejdříve v pondělí... Jooo to budou nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musime to nejak zvladnout ja mela mit dnes volno z prace ale rano mi volali ze tam mame potopu takze od rana litam po hube a zarizuju novej bojler atd atd. Zatim jsem tedy nedostala zadne desive zpravy ohledne nasi svatby, ale desim se ze to vsechno muze prijit...a zarizovat to pak tady odtud to by bylo asi jeste vic komplikovany....takze jenom doufam, ze se me to proste vyhne :o) Vam holky preju at vam to dopadne a co nejdriv se to vyresi....urcite to dopadne vsechno dobre a vase svatbicky budou ty nejlepsi!!!
Odpovědět
cau holky tak dosla fotka naspendlenych satu pro druzicky, no barva je paradni, vystrih bude do V, takze jinak a premyslim o spodnicce, co myslite? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vypadaji super, spodnicku to urcite podle myho nazoru chtit bude!
Odpovědět
veroussek: diky, a jsou za super cenu ;-) jo ta stuha je jen orientaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: krásné! to bude vypadat bombově jak máte všechno krásně sladěné x-) a spodnička - těžko říct - já bych ji tam mít nemusela... si to holky vyzkouší a uvidíte co bude vypadat líp ;-) holky a jinak jsem konečně dotvořila pozvánky na juchačku, hurá, další nedodělaná věc odškrtnuta :-D
Odpovědět
zmyzulka: jojo az po vyzkosouseni stejne se mozna bude muset neco zkratit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Saty budou krasne i bez spodnibky, ale zalezi na postave druzicky, asi i veku druzicky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda tady toho zase je, nestíhám číst :o) mitote: Pod šatky bych asi volila spodničku, ale jak už holky psaly, asi záleží hlavně na postavě družiček... Já mám za sebou schůzku s květinářkou, tak jsem se dohodly na svatební kytici, kytkách pro maminy, svědkyni, babičku i družičky. Tak nějak jsme se shodly i na dekoru tabule, jsště se to ale musí doladit. Ve čtvrtek se jdu podívat na jednu zelenobílou svatebku a dekoraci, zrovna mi řekne kalkulaci, tak jsem zvědavá. Od toho se to totiž bude dále odvíjet. Jinak jsem měla mít téměř měsíc dovolenou, ale bohužel díky několika "dětičkám" rozjíždíme normální provoz, takže je po dovče... Už nám to holky pěkně letí, co? 2 měsíce utečou jako voda!
Odpovědět
Profilova fotka
čauky děvčata. Tak jsme se vrátila z chaty, abych se trochu zkulturnila a v pátek zase zpátky. Nikdy bych si nemyslela, že mi bude Praha tak chybět. :-D My máme do svatby už jen 58 dní. To fakt letí. marsee: to je škoda s tou dovčou. :-( martja: tak ať vyberete tu nej náplň. ;-) My jsme zkusili s tou naší paní jednu a hned nám zachutnala, takže už to neměníme a dort jako jedinou věc už nemusím řešit. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
role: ja 73 dni :-D aaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je času viď. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Je to na nic, těšila jsem se na relax a pohodičku a místo toho budu v práci!!! Konečně jsem si řikala, že bude čas udělat svatební noviny a asi ani nebude. Na to totiž musí mít člověk náladu, ale po dlouhých službách ji fakt nemívám...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ja to mam dnes za 66 :o) ale spis pocitam dni do dovoleny, az konecne budu doma. Ja jsem musela svatbu da se rict zaridit za 2 tydny kdyz jsme byli v unoru doma, takze to taky bylo zajimavy....vetsinu veci uz tim padem mam a ty malickosti musi zvladnout moje milovana maminka :o)
Odpovědět
role: no nebyl to vcera jeste rok? :-D
Odpovědět
tak holky tady je navrh boelerek pro male druzicky, co vy na to? http://www.beremese.cz/album/view.php... a tady skoro hotove saty pro velkou druzicku, jen stuha je prozatimni http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahoj holky, dloooouho jsem tu nebyla a na dočítání je toho celkem dost :-) Tak u nás se teď ohledně svatby nezařizuje nic. Upravujeme si konečně byteček dle našich představ. Za prodloužený víkend jsme stihly strhat staré tapety, vylíčit a složit sedačku :-D Teď pokračujeme ložnicí. Včera jsem byla v Ostravě vracet auto leasingovce, přítel koupil auto za hotové a tak jsme se rozhodli, že si necháme jeho a budeme šetřit penízky z leasingu na vybavení bytečku a svatební cestu. V ostravě jsem se stavila v Ikei a koupila jsem tam naprosto úžasný černohnědý konferenční stolek za 998 Kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to gratuluju, budete to mít krásné.... Já teda vůbec netuším, kolik dní nám zbývá do svatby, ale už je to jen chvilka. Minulý týden jsme koupili prstýnky a od včerejška jdou k vyzvednutí protože jsme čekali na rytí. Ve zlatnictví měli 20% slevu, tak paráda. Jsou nádherné, hrozně se na ně těším. V neděli schůzka s fotografem, zítra nejspíš domluva v restauraci a pak už jen čekám na švadlenu, protože mi zkracuje a zužuje šaty, sehnat oblek, vytisknout a rozeslat oznámka a vymyslet, co a jak do výslužky.
Odpovědět
Profilova fotka
verousek: ty se máš, že už máš skoro vše zařízené. Mě právě nebaví to, jak se to pomalu vleče. Taky bych nejradši měla vše za 2 týdny z krku. :-) mitote: bolerko pro malé družičky se mi líbí víc s tím horním zavazováním. A šaty pro velké družičky jsou nádherné. Já bych je brala taky i když nejsem družička :-D delien: teda vy jedete v té úpravě hnízda. ;-) Tak ty už máš stejně skoro vše zařízené, ne? manzelinka: dneska to máš za 72 dní stejně jako mitote. :-) A kdy si jdete vyzvednout prstýnky? Já už bych tam naklusala včera. :-D My jdeme dnes kupovat chůvičku pro malou, abysme jí mohli dát na oslavě svatby spinkat do baráku. Nerada bych s ní šla zalehnout v deset. :-|
Odpovědět
role: a jsou za tacek ty saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: no je to dobry jak na co, celou dovolenou jsem stravila zarizovanim...ale aspon to ted mam uz z krku, to je fakt :o) mitote: taky se mi vic libi to zavazovani u krku a satky pro velky druzicky jsou moc krasny!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mě se víc líbí zavazování na hrudníku, přijde mi to praktičtější. role: děkuji, no já to vůbec neměla potřebu počítat :-D vím, že je to 18.9. a tím to pro mě končí :-D Právě je budoucí manžel vyzvedl cestou z práce ;-) Dnes je přiveze a ukážeme je mamce.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: souhlas s manzelinkou, na hrudníku to bude i takové příjemnější, ikdyž na malých dětech se mi to víc líbí nahoře... ( a působí to na mě i tak slavnostněji) :-D
Odpovědět
jo ja nevim :-D me je to zavazvani ve finale jedno :-D jinak koupila jsem drahemu opasek do obleku za 900,-, mno slevnenej ze 2000,- pry musi mit chlpec neco poradneho :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, ty blázne!!!! :-D :-D :-D manzelinka: tak doufám, že prstýnky ukážeš i nám. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska si jdu do svatebního salónu zamluvit spodničku a bolerko ;-) Teď o víkendu na dědečkových narozeninách, budeme rozdávat první svatební oznámení, jupííííííííí :-D role: jojo, vše podstatné už mám zařízené ;-) Teď už budu dolaďovat jenom drobnosti :-) mitote: Taky jsem pro zavazování na hrudníku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mame prstynky, vcera jsem je byla vyzvednout a jsou fakt krasny x-) Shanime ale vesticku stribrno/sedou k obleku. Nemate nejake tipy? Je pravda, ze jsem nebyla zatim v zadne pujcovne, ale na netu jsem nic moc nevidela... Netusite kam na ni? Dik moc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?