Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mno oni aspon na to maj aby si koupily letenky po 5 tacich pro kazdeho a priletely...nevim co by delali jini :-x nicmen eod vcera se tetelim blahem ze se na me v nouzi spolehli :-D :-D :-D to me zas sebevedomi poskocilo :-D hop :-D jo ja se dnes chystam zacit delat karticky na mandlicky a na vysluzky, tak za chvilku pojedem koupit nejaky pekny papirek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to věřím :-) kartičky na mandličky? co to je? já jsem se zase dneska chystala že dodělám pozvánky na juchačku, ale nějak se nemůžu dokopat... ale už jsem našla ten piercing - hurááá :-D
Odpovědět
zmyzulka: no jak se rozdava 5 mandlicek tak na kazdy ten balicek dam karticku an ktere bude napsano pro cse davaji a co znamenaji :-) jo pozvank yna juchacku necham na druzickach a kolektivu, oznamila jsem ze je vsechny holky seznamim a dal nechci nic vedet :-D
Odpovědět
uz se tisknou :-) ve stejnem duchu jeste budou menu a svatebni noviny a pak cedule se sipkama SVATBA :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aha :-) to jsem vůbec neznala, to je milé :-D holky, tak mi jsme byli dneska konečně v zoo, vyfasovali jsme vstupenky (ani penízky nechtěli, prý až v den svatby), prohlídli jsme si zámek (oddávací místnost je dost prťavá, ale moc krásná x-) x-) x-) x-) ) a máme teď za úkol si vybrat hudbu, akorát vůbec netuším co... na příchod máme mít 1,5 min., na mluvení 5 min., na prstýnky 3 min. a potom jednojakdlouhou na gratulovačku. co budete mít vy? nám se na příchod líbila taková klasická zámecká co nám paní kastelánka pouštěla, a potom na gratulovačku budeme asi chtít z Lotranda a Zubejdy, ale ta nejdelší - ta kecací, to fakt nevím, to mi všechy písničky přijdou takové nudné a nebo moc brečavé....(a to teda fakt nechci, protože já jsem měla skoro na krajíčku jenom když jsem viděla obřadní místnost a pustila nám na ukázku klasický svatební pochod). jo a na prstýnky možná ze zlatovlásky - já ti prstýnek dám... (jen hudbu beze slov).
Odpovědět
zmyzulka: ja uz hudbu resim asi tyden a nic :-D
Odpovědět
tak zkouska mandlicek, jen budou teda bie http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jakto nic? nic nelíbí? :-D a mandličky supr! a s bílýma to bude ještě o stopro lepší! :-)
Odpovědět
zmyzulka:nejak nic neni ono, chci nejaky neohrany dojak kdy budou vsichni rvat :-D
Odpovědět
jinak mrkni na hudbasvatba@seznam.cz heslo beremese :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: díky, znám, už mám projeto ;-) (a furt to není ončo), ale já jsem paní kastelánce říkala, že až se z toho výběru hudby zblázním, tak to stejně nechám nakonec na ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že v tu chvíli stejně asi budu tak nervózní, že hudbu moc vnímat nebudu... ale nejdůležitější je to, že více co určitě nechceme - recitování malého prince :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jaky recitovani malyho prince? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no na všech svatbách co jsme byli recitovali doják z malého prince ( o té růži, jak se o ňu musí starat či co,...) . a nám se to ani jednomu nelíbí, tak víme, že to určitě nechceme... když se nás paní kastelánka ptala jestli chceme recitátora, tak jsme říkali, že hlavně ne malého prince a ona, že ten tam právě je :-D :-D :-D takže jsme recitování zavrhli... žádná kulturní vložka tam nebude, jenom ano, ano, prýstýnky, hubička a hotůvka :-D
Odpovědět
heh tka my z te ruze mame citat na oznameni ale citovat by nam to nemuseli :-D :-D :-D ja si hodlam asi napsat svatebni rec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co je nového? Já se teď dovolenkovala, ale nezahálela jsem, tak už máme vyrobená oznámení, část už i rozdanou, koupila jsem si prádlo a šaty na převlečení. Ale začíná mě strašit, že za těch necelých 8 týdnů nestihnu všechno zařídit (cukroví, koláčky, dort, kytky, účes, líčení, kravata, a ještě asi milion drobností :-) ) Jo a kdyby jsme si nechali původní zvažovaný termín tak, už su týden novomanželka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Krásné botky! :o) Ale i tak mi přijde, že jsou dost vysoké...nevychází to na 6 cm? :o) Jinak tou bránou jsem opravdu myslela sci-fi bránu (něco podobného mám v albu inspirace a zkoušky). Jedna známá ji vyrobila a tak jí nemusím dělat já a můžu se věnovat něčemu jinému :o) Jinak se mi ozvali z restaurace. Trošku to poupravili, ale v celku to zůstalo celé a oběd pro 43 lidí a raut pro 78 nás vyjde na 25.5 tisíce Kč. Tedy bez pití samozřejmě. mitote: Tak to je teď nějaký pech s autama. Nám bohužel taky kleklo, co bylo dobrý, že před cestou tam, tak jsme museli najít "pouze" odvoz a zpět už to bylo v pohodě. Ale ten jejich pech, bych fakt nechtěla zažít.
Odpovědět
hanuu: t jsi na tom lip, ja mam sice o dva tydny vic, ale nemam rastauraic, tim padem nemuzu rozdavat oznameni, saty na prevleceni se asi sijou martja: to mate podobne, my mame kalkulaci hostiny po 30 a rautu pro 100 taky na 25 a nejaky drobny :-) bez piti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj zaznamenala jsem tady i na Brnu, že ti opět vybouchla restaurace. Snad něco brzo najdete, co bude podle vašich představ, ale chápu, že to musí být dost šok a další velký stres navíc.
Odpovědět
hanuu: ono je hlavne vse dost obsazeno takze asi zustanem v boulevaardu a zkusime se domluvi tna rozlevanyh napojihch nebo nevim :-/
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska večer nás čeká poslední hodina u faráře - huráááá :-D Pak už jen nácvik týden před svatbou. Dneska bychom chtěli zajít na obecní úřad a vyzvednout si všechny potřebné papíry na svatbu. Snad to stihneme. Jinak jsme byli v pátek objednávat stěnu do obýváku :-) a o víkendu bychom chtěli někam zajet na plovoučky. Jinak jsme o víkendu rozdali první svatební oznámení a všichni se smáli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak snad se vám podaří to v boulevaardu dohodnout. Obzvláště pokud je to stejný majitel, tak by mohl být vstřícný. A ty provozní se ještě dovolenkuje nebo už bude dnes k dispozici. No je jasný, že v září je ještě plná sezóna a pokud chce člověk něco najít na poslední chvíli, tak to chce hodně času a asi i nějaké kompromisy. Ale máš dobrý, že nějaké možnosti máte, i když to není úplně podle vašich představ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, zmyzulko, ty boty jsou super, mne se libi hlavne ve stribrne barve, ale to je pro to, ze jsem na tu stribrnou ponekud ujeta. Myslim, ze budou pohodlne. Ja jsem pripad jako mitote, 160cm s tim je treba obcas trochu carovat :-N V sobotu jsem se sesla s DJ, je z CBU a mam z toho hrozne dobrej pocit. Je vtipny a vypada to, ze by se mohl cely vecer podarit. Bala jsem se totiz, abychom nenarazili na nejakeho mladase, ktery by si chtel hrat pro sebe, neb je "DJ de facto umelec" a lidi by se nudili. Hlavne rodice :-p
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jéé 6cm? nestraš :-D to bych se stopro zabila :-D no uvidím, snad to nějak zvládnu (já jsem tipovala že ten podpate budou tak 4cm...) julien: doufám, doufám, že budou pohodlné (ikdyž mě tlačí i sebeměkčí botky :-D ) a já mám sice 155 cm, ale na vysoké podpatky si fakt netroufám, nejsem na ně zvyklá :-) a super, že máš z DJ dobrý pocit, pokud dobře rozjede zábavu, tak je to paráda! delien: líbilo se viď? máte ho fakt krásné a vtipné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, strašně dlouho jsem tu nebyla, nestíhám, vyrábím to oznámení a musím říct, že je to celkem fuška. Z původních cca 30ti, jich nakonec musím udělat asi 60. Chtěla jsem se zeptat na rozlučku - plánujete?
Odpovědět
white_tie: Ty vyrábíš oznámení sama? Také jsem chtěla, ale neměla jsem odvahu :-D Nechceš sem dát fotku pro inspiraci? Ještě žádné nemám, takže o tom pořád trochu uvažuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: fotky jsou tady http://www.beremese.cz/album/view.php... Ještě to přijde převázat mašlí a dovnitř vlepit papír s textem. Finální podoba by měla být takováto, akorát jiný obrázek http://www.originalniprani.cz/product... Taky jsem z toho měla strach, ale naprosto v pohodě, a řekla bych, že se i celkem zatím daří : )
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme vyráběli oznámení sami - teda já s mamkou. Ale máme jiný styl - s naší fotkou. Byla to sice celkem makačka, hlavně než člověk příjde na ten správný grif :-) Ale mám z nich velkou raodst a i dobrý pocit a všem se zatím libily.
Odpovědět
Profilova fotka
role: moc ráda bych je ukázala, ale nejdou mi krus¨cinál vyfotit. Jak jste je fotili, holky?Mě to vytvoří strašný leskl a nic není vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nechci te zklamat, ale 2 a 1/4" je cca 5,7 cm. Takze radeji zacni trenovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?