Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata, konečně chvíli na netu :o) Máme tu šílenej záhul, ale je to tu fajn :o) mitote: Pro malé družičky se mi to víc líbí nahoře (to vázání), pro už trošku větší zase uprostřed .o) Jinak dnes máme tu premiéru a vy dva pořád nikde :o)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jůů, to je taky taková fajn událost, rozdat první oznámení. my jsme zatím ještě nikomu nedali (musíme první zaplatit tu zoo abysme dostali vstupenky), ale už si říkáme že už je čas :-D julien: a bude foto prstýků? ať se můžeme taky kochnout... ;-)
Odpovědět
martja: to vis my mam eobjednanou helikopteru :-dD
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan, doma to nafotim a hned to sem hodim :-) zatim prikladam jen z netu
Odpovědět
Profilova fotka
julien: waaau, no ty jsou krásné! moc!
Odpovědět
martja: t yjsi shanela modrou celenku ze? mrkni sem http://eshop.kvetinovestudioaneta.cz/...
Odpovědět
http://eshop.kvetinovestudioaneta.cz/...
Odpovědět
Profilova fotka
julien: Moc pěkné prstýnky máte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju moc! Taky mi to dalo, nez jsem je nasla ;-)
Odpovědět
Tak mám doma konečně šaty a ženich oblek :-) Ještě sehnat pro mě boty... :-| Chybí mi toho ještě docela hodně, tak to snad stihnu...ale už budeme objednávat prstýnky konečně :) Kupujete někdo stříbrné? Mě se moc líbí a cena je super, akorád se bojím zašednutí
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem si včera byla zamluvit 3 kruhovou spodničku - bohužel šaty nenazvedne tak moc, takže je budu muset nechat o sedm centimetrů zkrátit :-( Naštěstí mám šikovnou babičku ;-) Ještě jsem si tam zamluvila bolerko s dlouhým rukávem a koupila jsem ozdobné papírové kolečka do krabiček na výslužky. julien: Prstýnky jsou moc krásné ;-) jani20: My máme objednané prstýnky z chirurgické oceli, cena je tam taky super.
Odpovědět
delien já mám 4 kruhovou spodnicku a pripadám si jako balon kdyz se do toho navlecu a saty nadzvedla az moc...moje babicka zase zkracuje zenichovi kalhoty ;-) Nad ocelí také uvažujeme a asi vyhraje ptž ta cena je opravdu velmi přijatelná :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já jsem se dneska už konečně rozhodla co na sebe :-D :-D a na oslavu toho jsem si právě koupila na ebay botičky x-) takže teď budu tak měsíc trnout aby dorazily, aby mi nebyly velké, aby neklouzaly, aby ten podpatek na mě nebyl moc vysoký.... :-D protože všechny obchody v okolí jsem už milionkrát prolezla a nic... takže tak... toť ony :-) http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?...
Odpovědět
Profilova fotka
a koupeny bublifuky, jsem se dneska nějak rozjela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ta jedna se mi líbí :o) Chtěla jsem ale korunku. Furt ale čekám ještě na mail z toho jednoho shopu, kde mají možnost výroby dle zvolené barvy. Uvidím, jak to dopadne. Ještě mám v merku jednu, i když není tak úplně to co bych chtěla, ale aspoň něco .o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak nakonec divadlo se prý libilo a lidi se smály, takže snad to dopadlo dobře :o) Jinak jsem si tu na conu koupila malou bránu, tak nakonec budeme mít ozdobu na dort :o) a nebudu ji muset vyrábět sama a tak budu mít snad už čas na ty vývazky a svatební noviny.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ten odkaz se mi ne a ne načíst. nemáš někde uležený obrázek těch botiček?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jéjej, teď koukám, že to nejde... :-( obrázek se mi nechce nějak uložit, tak hážu celý odkaz http://cgi.ebay.com/Elegant-Rhineston... jsou to ty zlaté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a bránou nemyslíš jakože tu svatební bránu viď? ;-) to bude nějaká ta sci-fi brána? (promiň, absolutně netuším jak se tomu správně říká, ale chápeš co myslím, že? :-D )
Odpovědět
zmyzulka: krasne ale na me nizke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no to je mi jasné :-D já jsem si byla v pátek zkoušet jedny botičky co mi padly do oka, byly moc krásné, ale bohužel na vysokém podpatku... když jsem se v nich procházela tak jsem si připadala jako kachna :-( tak bohužel... raději budu nižší, ale s jistým krokem :-D jo a jak ti vůbec dopadla ta restauračka? něco nového?
Odpovědět
zmyzulka: no vcera jsme tam byly, stve me ze je to silene clenite a navic na dve patra :-( ale nevim no :-( pockam az co me vytvori za nabdku na raut.... tkaze uvazuju nakonec o tom boulevardu, zkusim z nich vymamit rozlevane napoje :-D
Odpovědět
zmyzulka: ti pak daruji sve svatebni botecky na 12cm podpatcich ju? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a ten boul. patří stejnému majiteli co ta původní restauračka? jakože jestli by z nich nešly vymámit stejné ceny co jste měli předtím...
Odpovědět
zmyzulka: ano ano al eje tam jina provozni a ta je porad na te dovolene :-/ jako jo jidlo zustane tak jak je, jak slozenim tak cenami
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: týjo tak to by vám snad měli nechat za stejných podmínek všechno, ne? držím pěsti :-) a ach jo... když tak dneska utrácím, tak jsem si rovnou chtěla objednat i ten svatební piercing se srdíčkem a sakriš ho nikde nemůžu najít ]-( (že jsem si to někam nenapsala já husa hloupá!)
Odpovědět
zmyzulka: napoje ne :-( ale vino plat ze muzem mit 30 l :-D no ja ted mam v penezence asi dvacet korun, vcer ami volala ma byv psycholozka ze se jim posralo v chorvatsko auto a ze ho tma musi ted nechat a letet domu abyhc jim cele rodine koupila listk yz prahy do brna takze jsem na to vyplazla vsechyn prachy do vyplaty :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jéjej... tak to třejmě není jen tvá psycholožka, ale i dobrá kamarádka, že se na tebe tak obrátila... to je teda situace, to si tam pak pro něho ještě budou muset jet, že? :-.
Odpovědět
zmyzulka: no ja to stale nejak nechapu :-D nechape to nikdo :-D ona psycholozka, jeji muz muj ucitel herectvi, vzdy pro me obrovska autorita, ja prakticky pro ne dite :-D no nevim :-D porad cucim jak vul :-D no asi budou msuet nechaly tam uplne vse s tim autem protoze meli s sbeou i kolo a tak a jedou jen s prirucnima zavazadlama do Brna
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: šmárja, to by mě kleplo :-. to je konec dovolené za všechny prachy...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?