Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak to nevím jestli jsem je tam viděla... Jen myslím, že ty by neprošli... To spíš ty půlené...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: jooo takže se mám juknout aby to nebylo ve prostřed... oki díky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: to je nejlepší čas, dá se říct.Pokud netrváš na tradici, udělejte raut rovnou a krásně se vlezete do 20ti tis. marsee1: já si moc iluze nedělám, samozřejmě budu ráda, když ho nosit bude (ale nevím proč budu ráda? :-D) ale dělá ručně, tak uvidíme....taky není prstýnkový typ, nenosí je..i když s¨nubák je něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: není zač, shodli jsme se na to s partnerem oba, tak snad je to rada dobrá. Ty mi zase na oplátku poradíš s těma naušnicema, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: a co třeba s nějakým moderním vzorem?Celé bílé?Ono kombinace je ted hlavně otázkou módního trendu, i když bezpochybně to hezké je...ale vždy je něco....
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jojo, od toho se prstýnky dávají na "renovaci" do zlatnictví - s tím se počítá :) leninnka: Určitě to nebude vypadat nijak hrozně. Přítel má zatím taky všechno z oceli, ale teď to teda bude moct střídat se stříbrem. Má na krk krom řetízku i takové ty vojenské destičky - ty moc jemné zrovna nejsou, ale chlapi na to nehrajou :o))
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě přítel sám řekl, že ho chce nosit a těší se na to, tak jsem ráda a těší mě to :)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Mě se líbí ty druhé nebo čtvrté naušničky (opticky prodlužují, ale nevím, zda to potřebuješ) :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: bohužel potřebuju, už je to tak... díky za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já s tím nepočítám :-D ten svůj co nosím je zatím zabarven ale pořád krásný a nemám tu potřebu :-N Mě zase řekl, že mu nevadí, že bude nosit snubák, ale vím, že v práci či při sportu to pro něj může být nepraktické.Takže se dá nosit i na krku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ještě jednou co ty poslední tam???? clifulka: poradím jdu na ně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Můj přítel je voják. Na misi už doufám nikam nepojede, na cvičení ho bude sundavat a do služeb může mít snubák, tak by to mělo být ok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: já nevím, jestli jsem to už psala, ale hlasuju pro 3! jsou hodně slavnostní, ale k tobě, myslím, půjdou.Chce to vyzkoušet. marsee1: tak to pak jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Mě by se na tobě líbili ty druhé nebo 4... ty široké se mi moc nelíbí..Tyhle tě budou dělat užší, nebo jak to mám říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Prstýnky? mě se u tebe líbí buď ty poslední anebo ty se žlutým proužkem.
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka. tak to byli moji goldexoví favorité...pak jsem se rozhodla že chci širší, ale jděte do nich!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: děkuji, tak už mají oboje po dvou bodech. Ty čtvrté se zase nejvíc líbí příteli, takže vlastně zatím vedou.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: a nechceš vybrat ještě úplně jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
Já sama ještě nevím, jaké budou naušničky, asi si nějaké zkusím, když budu přibližně učesaná jako v den D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: http://www.sperky.cz/snubni-prsteny-k... na té stránce jich mají víc,ale já jsem ulítlá na trojúhelníčky. Navíc z doslechu vím, že pří jednání s panem Hejralem je úžasná spolupráce, když zajdeš do dílny, dá dokonce nižší cenu než má na prodejně. (Tohle ale není odkaz přímo na jeho eshop, tam nemá ceny)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: dej mi tip, pokud se ti žádné nezdají :-) tohle všechno je ze svatebního ráje. Jinak jediná podmínka, nechci jenom štrasové.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: ale ten bude jen v nějakých velkým městech co????mrknu tam...ty trojůhelníčky jsou taky moc pěkné!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: mě se taky líbí... tak mě nevadí, když nebude široký...já mám ráda jemné.. a hlavně mám oba dva takové...jemňounké...No ještě mrknu někam...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: 400 smluvních prodejců - kontakty na požádání... to by bylo aby to nebylo někde poblíž. Otázka je, jestli budou mít jen katalog, nebo i něco na zkoušku... jinak to rovnou může šobjednat přes net.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám náušničky nově v albu, nosím je tedy už asi rok normálně, ale nebudu je měnit ;-) clifulka: já jsem ujetá na perličky, moc ti neporadím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: já hlasuju pro 2
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: tak velikosti si zjistíme, protože si je nepamatuju, a pak to bude jednoduché,ale nedočetla jsem se o rytinách,,
Odpovědět
Profilova fotka
manželinka: pěkné! Já právě na perličkách taky trvám, jen nevím ten tvar a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: ty už bývají většinou zdarma
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: segra si nechávala dělat prstýnky z bílého zlata a uprostřed měla proužek ze zlata má je 2 roky a zlato jí zmizelo, dali za ně přes 8000,- reklamaci enuznali že je to opotřebované nošením, a pak zjistila že to zlato tam bylo jen potřené tak si an to dej pozor aby tam bylo vsazené ale to si pak připlatíš,a segra mají jemnější prstýnky tak měli i menší cenu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?