Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: děkuji, píšu si
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: zkus diskuzi přímo o prstýnkách, tam by ti někdo mohl poradit lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: to je teda síla, to by mě ani nenapadlo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: omrknu to večer, teď jdu udělat malýmu oběd, a taky sobě něco vymyslet, Včera jsem sice vařila rajskou ale nemám na ní chuť tak si udělám asi nudle se zeleninou... a Danek si dá rajskou s kolínkama...
Odpovědět
Profilova fotka
dany: tak to díky za upozornění...No dneska fakt odfláknou co můžou a chtějí za to dardy.....
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tak mi ji pošli, já na ni chuť mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ráda pošlu..Teď mi volal kamarád že se staví, ale že si zajde na oběd, a pak říká tak já přijdu hned k tobě, dám si u tebe rajsou a dám ti 50kč:D:D:D no neber to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: a máš hned kšeft!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tak ať za těch 50 někde koupí dezert!
Odpovědět
Profilova fotka
to já bych si taky dala, dneska jsem to odflákla čínskou polévkou, ale jedem o víkendu na moravu tak se tam nadlábu. jarda má za sebou prosení o ruku u tatky tak teď ještě mamču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nO MY JDEME večer zapařit, tak mě pozve na panáka..Táta bude hlídat a já si po dvou letech někam vyrazím, natrénuju dámskou jízdu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: dávej pozor aby se moc neopila po tak dlouhé době bez cviku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: Moc se mi libi 4ky, ale i 3ky - ty bych ja brala nejvice pokud by byly delsi. Co budes mit ve vlasech a na krku? lenninka: Pokud bych z nejakeho duvodu musela mit uzsi prstynky tak by se mi libily ty co jsou od kaminku na pulce bile a na druhe zlute ci cervene. Jinak u prstynku bacha na ocel - nejde rozstrihoout kdyz natece trochu vic prst a prstynek nejde sundat. Snad to jde u mekci ocele, ale ta je zase draha.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: marti, do vlasů nic nechci, budu mít bohatý závoj a to bude stačit,mně se moc ozdoby ve vlasech nelíbí. A na krk mi přijde skoro zbytečný něco dávat, ty šaty jsou za krk a docela dost zdobně vyšívaný... Myslela jsem, že naušničky budou stačit... Ještě víc upozorňovat na dekolt nechci, mám tam toho ažaž :-D Ještě jsem tam přidala jedny naušnice, které se mi líbí...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Moc hezký šaty. Sluší Ti.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Tak to bych volila nejake vyraznejsi nausnicky :o) Kdyby ti nevadilo neco na hlave tak bych byla pro jemnejsi nausnicky a celenku. Jinak ja pise pejsanek, tak saty ti moc slusi. Take jsem kdysy koukala po satech za krk, ale diky tem mym prsum mam prave problem s krcni pateri, pokud za ni dam neco, co mi prsa drzi :o(
Odpovědět
holky taky tak nesnasite myti oken? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj ale nemyju je moc casto, pres ty zaluzie to neni moc videt :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsem asi divná, ale mytí oken mě baví :-D Máma se bojí výšek, takže jí pomáhám v Líšni (4. patro) a babička je už stará, takže další brigáda na Lesné (6. patro) ;-)
Odpovědět
martja: ja jendou z apul roku :-) mela jsem navic namalovou vanocni vyzdobu tak uz to bylo trapny, dve hodky jsem to seskrabavala a ted jsem tam vypleskla barvama na sklo vajickaa zajicky :-D
Odpovědět
pejsanek: Taky jsem divná,,,taky mě to baví,,
Odpovědět
ahoj holky, mitote: ano, mám králíka ;-) jinak koukám, že tu řešíte prstýnky... ty už máme vyřešené :-D a naušnice, tak ty nechám až někdy na léto... až budu rozhodnutá pro účes ;-)
Odpovědět
jinak mě mytí oken nevadí, ale vadí mi věšení záclon :-S
Odpovědět
lidicka: ja taky :-D ...je to prdel dvojka se psem :-D to me zas zaclony nevadi jinak me bizu vyrabi kamosky dle obrazku co mam v albu 18.9. :-D
Odpovědět
lididcka: naštěstí záclony nemám,,,mám super francouzská okna a k tomu to nejde..
Odpovědět
mitote: tak to by u nás králík nepřežil.... ten náš vlkodav by ho asi zakousl :-x
Odpovědět
lidicka: co mate za psa?
Odpovědět
mitote: boxera, ale je to hroznej jeliman :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky zaclony nemame, jen ty zaluzije a i kdyz otevrem okna dokoran (ty otvirame cele leto)do oken nam nikdo nevidi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tady mějte hezky, přeju všem krásné velikonoce a užijte si prodloužený víkend ,papapa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?