Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Ahoj holky, přeji Vám krásné prožití svátků Velikonočních :-) PAPAPA
Odpovědět
Profilova fotka
Pejsanek, martja: děkuju, holky, za poklonu. Jsem šťastná, že se líbí. Měla jsem trošku divný pocit, že každá máte šaty dle nejnovějších trendů a tyhle už jsou tak dvě sezony dozadu, proto jsem je nechtěla moc ukazovat... Byl to první salon, třetí zkoušené šaty (a vlastně první, co mi padly) a já si je hned zamluvila. Jasně, že třeba v Praze bych něco lepšího sehnala, ale tak daleko se mi jezdit nechtělo. Vzala jsem, co bylo, a jsem spokojená. Jen nemusely stát 6900,-. Jinak korunku asi ne, já nevím, je sice krásné cítit se jako princezna, ale ke mně mi to nějak nesedí... abych nebyla moc přeplácaná...jak přeslazenej dort. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Šaty vypadají hezky a hlavní je, že se v nich dobře cítíš. Já mám hned první zkoušené šaty z prvního salonu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Však ti taky sluší. I když podle mně jsi typ, kterému by slušel i pytel! :-D Jsi z Boleslavi?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Jo to nevím, pytel jsem na sobě ještě neměla :o)) Já se v nich hlavně nejlépe cítila, potom jsem zkoušela ještě čtvery a ikdyž byly na pohled taky moc pěkné, pocit už nebyl tak dobrý. Jsem z Bolky :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já jezdím do Bolky 4xtýdně už pátým rokem... určitě jsme se už někdy někde potkaly a nevěděly jsme o tom..
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Jezdíš sem do práce? To bys mohla být první nevěsta, kterou uvidím i osobně :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezdím do školy na Karmel
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a ty pracuješ ve kterých místech?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Ahaaa, tak to jo :o) No a nechceš někdy zajít na kávičku?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: V Dětském domově u zvláštní školy (pod soudem, jestli ti to řekne víc). No ale nějaké dny mám volné, tak by nebyl problém zajít případně někam blíže tobě.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: určitě někdy můžem - Pokud budeš chtít, dáme někdy SRAZ!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: Tak už teď se těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj,přibližně vím kde. Jednou jsem tamtudy šla vyzvedávat něco z obchodni-dum.cz, to je na tom konci. Ale jaký podnik bychom zvolili...to nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Já vím :o)) Buď bych zašla do Slunce nebo do Anděla nebo do Matrixu :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: bohužel v boleslavi nikam nechodím, tak tohle neznám, ale podle mapy je to všechno blízko.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Jojo, asi bych šla do Slunce, to je na Výstavku.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: oki, fajn. Místo je jasné, někdy domluvíme i čas!
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Ok, domluveno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holčiny přidávám foto šatů další...co váš názor?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: moooc sluší!!!hezkééé!!!Já se jdu chystat na párty :-D nalíčit, učesat jako na svatbu:-)))) Právník telefony nebere, takže víme houbeles!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: jééé, děkuji :-D to potěší....akorát ten korzet na prsou no =-) kam razíš?
Odpovědět
cau holky, tak mam kalkulace na raut, no vychazi to nejak moc levne :-D :-D :-D myslim jako jidlo :-) jinak komunikace super, kdyz reknou v patek kalkulace, opravdu je v patek v mejlu :-) to se mi jeste nestalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a jakou máš kalkulaci?
Odpovědět
no mam dve na raut, prvni vychazi na 116KC za osobu a druha na 133Kc za osobu, coz me prijde desne malo :-D porad na to cumim a prepocitavam to a moc tomu nerozumim :-D 1. návrh   Uzená kýta na ořez 1os. = cca 200g = 61 Kč / 1ks. kýty = cca 10kg = 3050 Kč Kuřecí steak na grilu nakládaný v čerstvých bylinkách  1 os. = 100g = 60 Kč / 5kg = 3000 Kč Vepřová krkovička na grilu 1 os. = 150g = 50 Kč / 5kg = 1667 Kč Klobáska na grilu 1 os. = 120g = 40 Kč / 5kg = 1667 Kč Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč Bylinkový dressing 1 os. = 50g = 15 Kč / 25pc. = 375 Kč Nivový dressing 1 os. = 50g = 25 Kč / 25pc. = 625 Kč Kozí roh 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Hořčice plnotučná 1 os. = 50g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč Okurek sterilovaný 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 2 ks. chleba = 10 Kč / 100pc. = 1000 Kč   2. návrh Hovězí guláš 1 os. = 100g = 60 Kč / 50pc. = 3000 Kč Smažený banketní kuřecí řízek 1 os. = 50g = 30 Kč / 50pc. = 1500 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 2 ks. chleba = 10 Kč / 100pc. = 1000 Kč Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč Sýrovo-uzeninová mísa 1 os. = 250g = 75 Kč / 100pc. = 7500 Kč (ementál, eidam, uzená krkovička, vepřová šunka, herkules)
Odpovědět
jinak jsou to kalkulace pro 100 osob a dela to zkusena cateringovka co vlastni restaurace kde delame hostinu i raut
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je krásný, škoda že něco takovýho neexistuje v Praze:-/
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: šaty pořád úúúžasné x-) moc sluší x-) clifulka: krásné, a ta výšivka.... x-) mitote: tak to je super! tak to už je asi ohledně restaurace rozhodnuto, viď? paráda ;-)
Odpovědět
manzelinka: co myslis ze je krasa? ja moc nechapu jaktoze je to tak levny? nebo mi k tomu jeste napocitaj praci nebo jak co? nechapu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: jéé, tak děkuju ;-) co ta spodnice, myslíš že stačí?Musím je ale zkrátit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?