Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no konečně jsem se zase dostala do role ženy :-D ale je to hrozně dlouhá doba a ženská si rychle odvykne.. a pak to přijde a ani to nečekáš a je to dost hnusný....
Odpovědět
Profilova fotka
Právníkovi jsme se nedovolali, ale sestřenka psala, že se smlouva podepsala a běžela na soud, kvůli nezletilé, takže svatba budeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tak to moc gratuluji k úspěchu. :-) Konečně můžeš plánovat na pevno. Super!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: to ano...ale stejně penízky budou tak do měsíce max. dvou...ale něco málo už nůžu zařizovat..jen doufám, že to nebyl jen žvást...
Odpovědět
Profilova fotka
Zářijové nevěsty,půjčujete si k šatičkám i nějaké to bolerko nebo kabátek?Pořád váhám,v září už může být po ránu docela kosa.A nevíte jak se můžou pohybovat ceny půjčovného?
Odpovědět
Profilova fotka
ili08-já mám k šatům štolu. Ale je to v ceně. Myslím si že víc jak 800 to půjčovné stát nemůže u bolérka.
Odpovědět
Profilova fotka
ili: to jsem taky řešila,ale ještě jsem si nic nezamlouvala, nechám to na pátek až si půjdu vyzvednout šaty a když bude zima tak si ho rovnou zaplatím, nebudu jim teď dávat peníze za něco co nevím že budu mít na sobě a pak bude krásně a zbytečně vyhodím peníze. Mě říkali že to bude stát kolem 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
ili : moc ti sluší ta šaty 2
Odpovědět
Profilova fotka
ili08:Já bych chtěla k šatům i bolerko, tak jsem zvědavá co mi řeknou....přeci jen v září už může být chladný večer
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: myslím že večer ti bude takové teplo že budeš ráda bez bolerka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si myslím taky, však my ten sál pěkně zadejcháme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ili: Ja mit bolerko budu, ale spise kvuli rukam a bude mit jen kratke rukavy. Me je teplo i pri nizkych teplotach. Ja se spise bojim tepla :o) Kdyby bylo pocasi jako vcera, tak jsem spokojena :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz-no já jsem právě taky docela zimohřivá,bývá mi dost zima.No uidíme,zítra jdu definitivně rozseknout ty svatební šaty tak se jich zrovna poptám :-) dany84-moc děkuju :-) Asi to nakonec vyhrajou
Odpovědět
Profilova fotka
No my to budeme mít venku....když bude hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já se prostě radovat nemůžu..přišel domu můj, že prý mluvil s právníkem, a ten co to má koupit, má laxní príštup, a pořád mu trvá přijít a podepsat smlouvu...A že mu máme v pátek odpoledne volat, no a do pátku máme zaplatit matriku...Nooo tak jí platit nebudeme a odsuneme to na jiný den a připlatíme si za oddání... Nebo to bude až v říjnu...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: A kolik se připlácí za jiný den oddání?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: 1000kč....
Odpovědět
Profilova fotka
ili: Me se nejvice libi strihove saty c.1 a zajimave jsou take c. 5. Ale s tvou postavickou ti slusi vsechny :o), takze je to hodne o pocitu ve kterych ses citila nejlepe. leninnka: A co jej zaplatit a domluvit se o pripadnem posunu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám holky radost z dalšího malinkatého svatebního úlovečku :) koupila jsem svatební knihu hostů - teda je to normální deníček bez linek (listy jsou o trochu tvrdší než u normálního), ale tak nějak na mě svatebně zapůsobi...l, tak jsem rovnou koupila i zásoby pastelek, aby měli dětičky na svatbě čím malovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: No já to platit ještě nechci, než budu vědět, že všechno dobře dopadne, protože ty peníze poslouží na svatbu, jinak bych na to nedošetřila ani náhodou...Tak musím vydržet do pátku a hold se vezmeme třeba 11.9. nooo dobrý datum teda!!!!Hlavně když se vezmeme, že to nebude 4 nevadí...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já myslela, že se to zaplatí až když se domluví, že je to možné případně posunout. Vyhazování peněz je samozřejmě zbytečně :o) zmyzulka: A kdes jí koupila? Dala jsi fotečku do alba? A ještě jedna otázečka... za kolik? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jé ten deníček se mi líbí .o) Už na něj koukám ve fotkách. Něco takového by se mi také líbilo, jestli to moc nestálo .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tady to zaplatíš a pak už s tím nehneš... ]-( kdyby to šlo tak to neřeším... ale nevadí.. nedělám si hlavu, letos to bude. :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak ja byla dnes v praze...no...nic moc vydareneho. Jinak napsali mi z Nekonecna tak tma bude taky raut, zatim super domluva, vino vlastni do 20l bez spuntovneho, udelaji nam dve kalkulace a uzavrou celou restauraci, dorty uskladni :-) Jinak ja mam k satum jakesi bolerko
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nějak jsme se nedohodly sakra .o) Pojedeš sem znovu? .o) Jinak jsem ráda, že to takhle s tou restaurací vyšlo .o)
Odpovědět
martja: stopro, mame tam lukasovy prarodice tak jsme tam porad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: stála 139,- :-) mitote: tak super :-) a jak to dopadlo s těma původníma? už jsi s něma nemluvila o těch talířích?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: A kdepak jsi ji sehnala? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak se někdy pak snad už dohodneme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, přidala jsem další věcičky do Albíčka... Jinak už mám domluvené nehtíky, kosmetičku a na kadeřnici se asi vyprdnu a udělám si vlasy doma sama..Jen se od ní nechám v létě ostříhat...Ať to nemám moc dlouhé. Dneska spal Danek sám v pokojíčku sice to nedopadlo moc dobře, protože už v 1h ráno byl zase v ložnici, ale dneska už snad bude lépe, včera mě následky na očkování...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?