Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: my už tam jednou na pár dní byli a je to tam úžasné, žádná auta v centru (kromě vyjímek), krásné starobylé město, krásné stavby.Ale byli jsme tam v zimě a to byl zavřený hrad a zámek, tak jedem ještě znova. No jakto že tě nepožádal o ruku když už máte termín?Jinak máme stejný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Protože jsme si zcela neromanticky řekli, že to chceme letos, a protože je všechno potřeba zamluvit děsně moc dopředu, tak jsme začli nějak dřív zařizovat, než se stihnul zeptat. A pak si asi řekl, že když to nebylo doteď, tak že už to asi vůůůbec nespěchá... chlapi...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: tak to je jak u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ale já věřím, že to provede nějak opravdu romanticky, jednou za rok něco takovýho vymyslí... dodnes vzpomínám na své jednadvacetiny,přijela jsem domů, čekal ve dveřích, předal mi kytici právě s 21 rudýma růžema, pak vana - plná okvětních plátků (netušila jsem, že tak krásně provoní celý prostor), no a o tom, kde ještě byly ty plátky (vyskládaný do tvaru srdce) snad nemusím vyprávět...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: no já si na to ani nepotrpím, protože vím jaký má postoj ke svatbám a to že mě miluje mi dokazuje jinak, než že si klekne s prstenem v ruce a zeptá se mě, zda si ho vezmu ;-) Takže na tomhle mi nezáleží. Pro mě je podstatné jak se bude chovat po svatbě, protože spousta mužů umí okázalá gesta, ale pak je to na pěst :-N Ale to s těma růžema zní hezoučky.Ale nevím, jestli jsem zrovna taková romantička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka:jééé tak to je krásný. My jsme ale taky měli nejdříve termín a pak žádost o ruku. Do Krumlova se taky teď na jaře chystáme - máme to kousek tak půl hoďky autem. Byla jsem tam už několikrát ale je to tam fakt nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: když se ta romantika dávkuje přiměřeně (=jednou za rok něco podobnýho), tak je to ok a líbí se mi to. Jinak taky nejsem zrovna zaplavována květinami apod.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: to jsem ráda, že nejsem sama
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: to je.Dokonce jsme našli i krásný hotýlek a už nehledáme jinej ;-) clifulka: pro mě je projev romantiky květina, třeba, nebo to že mě drží za ruku, že si uděláme výlet, nebo hezký večer doma...Ale takovéhle věci jsou už na mě moc, ale jak říkám, je to krásné, když si s tím dá tu práci a musí to být pro tebe nádhera!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: to já taky moc romantička nejsem ale když je to jednou do roka neli méně tak se mi to docela líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: to rozhodně, méně znamená více. Pro mě je třeba teď romantika ten Krumlov, navíc už bude hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my jedeme do hotelu Na Ostrově, nebo spíš penzionu. Vypadá to pěkně a nestojí to moc, na to, že je to v Krumlově.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: To je u řeky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: tak vím ;-) tam to budete mít hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ó, děkuji, už se tam fakt těším!
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: no já taky, je to tam krása! Mizím, mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem konečne nafotila a dala do alba věcičky co mi přišli minulý týden http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Toho je, to byl celej majlant za to co? .o) Ty slunečnice vypadají moc dobře. Pro kolik lidí vlastně máte hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: hostina je pro 25 lidí - původně jsem chtěla míň ale nakonec se to vyšplhalo na tenhle počet. no byly to 3 balíky a stálo to necelý 4 tísíce - ale už máme skoro všechny maličkosti doma - už chybí jenom moje šaty, oznámení a prstýnky jinak je to vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.. Tak my od včera voláme právníkovi kvůli pozemkům a nic.. tak snad se mu můj dovolá dneska...A budu konečně vědět zda jít v pátek zaplatit radnici nebo ne,.. Jinač jsem si vyhlídla spoustu nových věcí a ani nevíte jak už bych ráda objednávala..No příští měsíc snad začneme... teda pokud se vůbec vezmeme... jestli to dobře dopadne... Já pevně doufám, a věřím že ano... Jinak jsme se domluvili a na svatbě nám bude hrát harmonikář.. Hrál nám v práci když jsme se loučili s létem, a bylo to výborné.. Takže jsme doma za jedno... Jinak tchýni jsem konečně ukecala a na svatbu půjde, a vezme si Danečka přes noc domu.Takže tohle už mám vyřízené...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Vidím slovo pozemek a už je mi zle :o))) Sháníme od června pozemek, už jsme jeden měli koupený, ale smlouva se musela zrušit, penízky vrátit, projekt pozastavit ptz se náhle vyskytl problém s územním plánem :( Včera jsme narazili na jeden pěkný za solidní penízky a následně jsme zjistili, že už si ho právě někdo koupil. No dneska se jedem podívat na pozemky v jiném místě, tak uvidíme... už mi z toho ale hrabe. Moc ti držím palečky, abys už mohla příští měsíc objednávat a těšit se ze všech drobností ;-) Jinak s tchýní to je bezva :) My jdeme dneska na tu matriku, tak snad tam nebude moc lidí :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No my nesháníme my prodáváme, ale je to ohromný pozemek... no bylo by to na dlouhé vyprávění... Doufám, že dneska už budeme mít jasno... mě jinak už klepne, nerada bych svatbu rušila a přesouvala na jiný termín, ale asi by se nedalo nic dělat.... Jinak jako už tři dny mám pocit, že mi upadne spodek, po 21měsících ke mě přišel zase můj krásný červený týden... doufám, že to nebudu mít na svatbě, to by mě kleplo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě si tu dohodněte navzájem pozemek a budete spokojené obě dvě :o)
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: To já vysadila před dvěma měsíci prášky a i to mi stačí. Teď to mám tak 3x silnější a 2x dlouho :o/
Odpovědět
Profilova fotka
martja:No já prášky beru a stejně to mám...protože jsou to pro kojící a tam je to jedno:d Jenže už týden nekojíme tak si zajdu pro nové... no holka fakt jsem si zvykla na tu pohodu, a teď mám pocit, že umírám :-D 21 měsíců je dlouháá doba kdyby byl vhodný ke stavbě domečku tak jí ho klidně dohodím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: super nadílka :) a krásná žlutá barvička leninnka: tak to ale značí že je vše ok, ne? ;-) ááách jo - já už bych se ták moc chtěla vdávat s bříškem.... martja: to my povídej - já vysadila před rokem a jediný výsledek je ten že mám ksicht jak puberťák (ikdyž - ani v pubertě jsem todle neměla)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: my nesháníme žádný ohromný pozemek, stačí nám pozemek na jeden baráček :o)) Jinak já chci vysadit radši až po svatbě, kdyby náhodou moje tělo reagovalo nějak divně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mitote: to je pech teda. Ale teď už máte určitě to špatné vybráno a všechno klapne. ;-) Já taky když vysadím antikoncepci, tak pak ta pleť stojí za to. Zrovna včera jsem byla na procházce s kamarádkou, která má roční holčičku a za pět měsíců se jí narodí další. Takže narychlo zařizovali svatbu. Za měsíc stihli v pohodě vše a přitom je to velká svatba se vším všudy. Nechápala jsem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: ahojky, no ono když se chce tak jde všechno:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?