Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, to nejtěžší na celé svatbě je to šetření :-( a představa že se dost peněz nenašetří a budou chybět, to je noční můra ale říkám si že ještě máme dost času
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší je kupovat věci postupně, pak se to skoro ztratí... Nám teda zaplatí jídlo a pití rodiče, ale i tak to bude stát spoustu peněz. Tak než něco koupím, hledám, kde by se to dalo sehnat co nejlevněji. Třeba botky mám po jedné nevěstě z aukra za 300 Kč a taky mi poslouží... To si zase radši připlatím za prstýnky, které budeme (doufám) nosit celý život.
Odpovědět
jojo presne holky, kdyz se to sere tak se to sere :-( bohuzel na hudbe mi zalezi no :-( nerada bych si pozvala hvezdnou pechotu :-D jinak my ted resime teda svatebni cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem včera koukala na nějakou exotiku... Dominikánská republika za 25 000? To by ještě šlo...
Odpovědět
clifulka: a kdes ji nasla? my bychom radi karibik, dominikanu nebo kapverske ostrovy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera to bylo na zajezdytečkacz, jako super last minute, odlet zítra, tak třeba na něco takového narazím i v září... a bylo tam i více letovisek v akci - tohle byla Punta Cana
Odpovědět
my mame problem s lat mninutekvuli dovolene partnera
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nás nic takového po většinu roku neomezuje, já budu mít před sebou poslední semestr a přítel, pokud nevede zrovna nějaké školení nebo nemají v práci audit, může v podstatě kdykoliv...
Odpovědět
Profilova fotka
cifulka: Tak to mate fajn, to pak neni zas tak moc narocne. My tedy taky neco dostanem od nasich, ale i tak nasetrit 70-80 tisic, kdyz platime hypoteku + dalsi provoz bytu, telefony a pod. je obcas nad lidske usili. Nicmene se uz klubou nejake brigady, tak snad se povede :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: mě se zrovna líbili kvůli té mašličce myslím že bez ní by byli moc obyčejný
Odpovědět
Profilova fotka
My svatebni cestu mit asi nebudem. Ale treba se na ni slozime ze svatebnich daru. Se proste jeste ukaze :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ale jo, zas tak moc si nestěžuju, něco málo jsem měla našetřeno, tak holt jsem to investovala do svatby. U nás teda vydělává jen přítel - ale vyžití z 15 000 není bůhvíjaké. A když jeho rodiče trvali na svatbě pro celou rodinu (co by si všichni pomysleli, kdybychom je nepozvali?!), tak ať si na to něco připlatí. Já bych to zvládla i v max. 12 lidech (jen nejbližší a svědci), ale když chtějí, aby jich bylo 60, tak ať je...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A na svatebku chci jet taky za peníze z darů, jinak pojedem leda do karavanu jako loni :-D
Odpovědět
Tak to já mám se svatební cestou dobré - pracuju v cestovce, tak si nějaký krásný lástík pohlídám. Už se na to moc těším. Občas nám přijde akce třeba Dominikána 2 za cenu 1. To by se mi líbilo. :-) Ale nevím, zda na to budou penízky, možná to bude spíš něco levnějšího. Ale i tak věřím, že si to užijeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, hlavní je přece, s kým tam budeme! Ale nějaké ty palmy a moře by taky neškodily!
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz jsme dostali od nasich,tak jsme se rozhodli pro vetsi svatbu. Hlavne tatkovo sourozencum uz je dost, tak je to hezka prilezitost, ze se uvidi :o) Jen ta druha rodina by nemusela byt tak velka. Ale uz jsme rozhodli, ze cast lidi (ne nejblizsi rodina) prijde az na raut. Takze zase neco malo usetrime :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zvu kamarády až na navečer, však jim to stačí, neumím si ani představit řazení kolony o 13 autech na sídlišti, tak kdyby jich mělo být ještě víc... radši nemyslet
Odpovědět
jj, palmy jsou palmy. A moře!!! :-) Ale je fakt, že je nejdůležitější, že tam budeme se svými drahými polovičkami a to už je potom jedno, jestli jsme pod palmami nebo pod stanem :-D Dnes došla nabídka Kuba 2 za 1 s all inclusive za cca 23000,- na 12 dnů. :-( Ach jooo, snad někdy až bude hotový domeček...
Odpovědět
Profilova fotka
hned bych jela, kdyby bylo za co
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqua: a máte nějaké internetové stranky, kde bych se mrkla, taky bych ráda někam jela kdybyse vybrali penízky ale nechtěla by jsem něco moc drahého
Odpovědět
dany84: My jsme cestovní agentura, takže prodáváme téměř všechny cestovky. Lástíky nám chodí pořád od různých cestovek, takže je z čeho vybírat. Tato akce byla od Eso travel.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, tak se těším na září , doufám že nám pak dáš nějaký super typ na dovču :-D
Odpovědět
dany84: jasně!!! :-D
Odpovědět
veroniqueta: tak to máš z první ruky :-) Pak sem hoď nějaký typ na svatební cestu :-D Taky se chystáme na svatební cestu někam k moři a určo to bude zájezd na Last minute. Pojedeme za penízky které dostaneme místo svatebních darů. A zbytek si kdyžtak doplatíme. Naštěstí není problém s dovčou ani u mě ani u přítele. Já už se moooooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Taky se pridavam, taky pak budeme chtit nejake tipy :o)
Odpovědět
Jasně holky, sama si budu hlídat lástíky, tak můžu i vám! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase po dlouhé době :-) my jedem na svatebku hned v pondělí po svatbě do Českého Krumlova. Sice jsem moc toužila po moři, ale páč jdou peníze kromě svatby i do bydlení, tak se moře odložilo zatím na neurčito.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám dneska za sebou poradu i školení, nákup venkovních kytiček, takže si je dám pomalu do truhlíků, sice zatím domu, ale budou připravené na přesun ven :o) Taky jsem si dneska domluvila čas, kdy začne hrát kapela. Dohodli jsme se, že dorazím před 16.hod a na 16:30 (max. 17:00), že začnou hrát, což mi přijde ideální. No a "oslavili" jsme to zmrzkou :o)))) Takže bezva den až na to, že mám stále rýmu a jsem taková nijaká. Zítra jdu na odběr krve, aby mi případně nasadila nějaké antibiotika, pokud něco najde.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: výběr chválím, my tam jedem tento víkend a zvažujem, zda-li ne ještě i na svatebku.Ale možná zvolíme někde něco dál, abychom měli to místo spojené se svatební cestou...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my do Krumlova jedeme taky... 7.-9.5. Je to asi nějaké magické místo, soudě podle toho, že nás všechny tak láká... A já jen doufám, že tam už se konečně dočkám žádosti o ruku... ta zatím totiž kupodivu neproběhla, miláček už půl roku asi sbírá odvahu či co...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?